Salvatore Ferragamo

Ár:   3940 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. július 10.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatjellemzők: Jázmin, Rózsa, Frézia, Golgota, Amarílisz, Árvaleányhaj, Fás jegyek, Pézsma

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

rosa.love

2020. december 9.

Mai drogerias korutam legjobb illatelmenye. Ez is azok koze tartozott, amiket mar ezerszer lattam, de sosem probaltam ki. Azt hiszem, visszaterek erre a Ferragamo temara nyaron. Most nincs hangulatom az ilyen illatokhoz, de amugy edes, noies, gyumolcsos, vegre nem venasszonyos illat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. december 9.

Timi8

2020. március 14.

Az Incanto-flankerek Ferragamo-ék nyári limited Escada-i. De tényleg!
Talán ez volt a legelső illatélmènyem Ferragamo-tòl sok éve, és bár nem egy bonyi darab, (konkrétan pofon-egyszerű) mégis emlèkezetes számomra, olyan igazi, "benne marad az orromban" illatù, még annyi idő után is. Nagyon csajos, mindemellett kirobbanòan friss "pezsgő-nyüzsgő", lédùs-friss gyümis tisztaságillat. Aki a nyári Escada-kat vagy a Moschino Funny-t szereti sztem ez is tetszeni fog neki. Valòban van egy kis élesebb, fanyarkásabb (grapefruit-os, lime-os ???) vonal benne, gondolom, emiatt érezheti vki maszkulinnak, magamon amùgy nem éreztem mégcsak uniszexnek sem, bármennyire is friss. Szerintem még mindìg szuper kis illat ez, amilyen potom összegekért dobják az ember után a netes parfümériák ezt az illatot, igencsak érdemes rá beruházni. Nyári parfümnek ( de szigorùan csak hajra, ruhára - mert olyan helyre nem parfümözünk ugyebár amit érhet nap...) ez még mindìg egy kiválò alternatìva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 14.

Az Incanto-flankerek Ferragamo-ék nyári limited Escada-i. De tényleg!

beus227

2019. szeptember 14.

Csodás nyári parfüm, 0 a tartóssága,legalább is rajtam.Sajnálom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. szeptember 14.

Csodás nyári parfüm, 0 a tartóssága,legalább is rajtam.Sajnálom.

Anett0721

2019. február 15.

Ez egy kifejezetten boldog illat! Kedves, mosolyra fakasztó, és rajtam tartós is. A szillázsa sem rossz. Az illat maga lèdús gyümölcskoktél, majd ahogy szárad le, tisztaságillatot is áraszt a gyümölcsök mellett (ez lehet a többek számára férfi arcszesz illat). Amikor már rajtam van egy órája, olyan lesz, mint egy egzotikus gyümölcsös Fa vagy Balea tusfürdő, igazán tavaszi-nyári. Kellemes, laza vidám napokra tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 15.

Heine

2018. szeptember 21.

A bombshell alternatívájaként vettem meg, mert az abszolút nem volt tartós, max. fél óra és huss. Az illat 99%-ban egyezik, a maradék egy százalék a felfújáskor érezhető maszkulin, kesernyés felhő, amit nem szeretek. Sajnos ez sem tartós, de nyárra egészen finom, üdítő gyümölcsös illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 21.

szandrea17

2018. június 8.

Imádom! Nagyon finom gyümölcsös, édes illat, nyárra tökéletes! :) Rajtam egyáltalán nincs pasis jellege.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 8.

eszcsy96

2018. április 29.

Tényleg nagyon hasonlít a Bombshell-re, viszont én úgy vettem észre, hogy ebben van valami kis szúrós mellékzönge, ami a VS illatban nincs, emiatt rajtam is előjön a pasis jelleg. Emellett ugyanakkor frissítően gyümölcsös és abszolút nem édes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 29.

Timi01

2018. április 1.

A Mandarina Duck Cute Pink mellett a másik régi nagy kedvencem. Rengeteg üveggel elhasználtam belőle, rajtam semmi pasiillat nem jött elő soha. Tényleg érdekes, hogy mennyire másképp viselkedik mindenkin ugyanaz a parfüm. Nagyon fincsi gyümölcskoktél, barackkal, ananásszal és maracujával. Szerintem édes illat ő is de nem cukrosan hanem gyümölcsösen. Nyárra tökéletes, remekül illik a meleg, napsütéses napokhoz :).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 1.

Yeticica

2018. március 23.

A sztorim roviden: fel eve maniakusan szaglaszom es csak kiveteles alkalmakkor fujom magamra a VS Bombshelljet ( kiveteles alkalom pl: az en @en-időm”, a szombati jogaoram, vagy neha egy hetvegi vidam program a csaladdal). Azert csak ilyen ritkan, mert eleg huzos az ara, ellenben baromira nem tartos. Eddig ket 5ml-s mintat fujtam el, de nem birtam ravenni magam, hogy kiadjak 18-20 ropit egy olyan parfumert ami 3 ora alatt elillan mindenhonnan. Es akkor olvastam errol az illatrol. Nem szorakoztam sokat, berendeltem online a tesztert, az ar nyilvan a fent emliett toredeke. Eeees tadammmmm!
Az illatelmeny 98%-ban ugyanaz! Ugyan.az.
Felfujaskir erzek egy fura egett gumis mellekaonget ami szerencsere 2 perc alatt elillan, utana pedig marad a jol ismert gyumolcsbomba, majd aa imadott bazsarozsa, mindezt ugyanazzal a pasi illat fílinggel, amit en bevallom, imadok. A ferjemnek volt egy illata regen, Versace Man Eau Fraiche - szinte ugyanez az illat, bar nyilvan kisse pasisabb, es hianyzik belole az itteni fejjegyek edessege. Annnnnyira orulok, hogy ratalaltam! Igazi frissito, boldogsag - bomba. Ar-ertek aranyban 5-os

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 23.

Az illatelmeny 98%-ban ugyanaz! Ugyan.az.

GoldAngel

2017. december 27.

Nyáron kedvencem,bár keresgélek mást is,de még nem találtam olyat ami hasonló érzéseket váltott volna ki belőlem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 27.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Limonene, Hydroxycitronellal, Linalool, Citral, Citronellol, Geraniol, Methyl 2-Octynoate