Salvatore Ferragamo

Ár:   6800 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: britta, az összetevőket feltöltötte: minaya, Módosítva: 2012. augusztus 26.

Lelőhely:   parfümériák, online

Összetevők: Ribizli, rózsabors, jázmin, rózsa, bazsarózsa, panna cotta, pézsma, pacsuli

Salvatore Ferragamo Signorina EDP parfüm minta/mini fújós/fufu/táskabarát parfümszóró fújós/táskabarát parfümszóró - 5 vagy 12 ml fújósban/parfümszóróban/fufuban
Ár: 250 Ft / ml (+választott fújós ára) , Eladó: minaya
Állapot: 5 vagy 12 ml-es választható parfümszóróban (frissen fújva), Helyszín: Budapest (VII., VIII., IX., XI.), Szekszárd, Bonyhád vagy Bicske, fizetés: Elsősorban személyes átvétel Budapesten és fizetés készpénzben a helyszínen, de a postázás/Foxpost és egyéb csomagautomata is megoldható előre utalás esetén.
AzAKismacska

2019. november 15.

Meh.
Aztan, kb. ennyivel le is zarhatnam az ertekelest.
Nem szeretek a magas lorol irni/beszelni, mert nyilvan egy mas izlesu embernek pokolian bejohet az illat.

Viszont, ez kb. a szazezredik összeburogatott rozsabors-gourmand, bazàri "viràgfejű" kis lityi-lötyi a piacon.

Nyilvan nem lenne _amugy_ rossz illat, kis kellemeske, de az erdekes masnis feltegla uveg sokkal tobb izgalommal kecsegtet, mint amit a valos beltartalom ad.

14 eves unokahugom megkapta. (es az a vicc, hogy ô sem menôzik vele a baratnoi elott*)

(*mondjuk, parfumeriat nyithatna a tolem ""orokolt" parfikbol, de az vicces, hogy a kb 900 ftos La Rive dupe-okhoz hamarabb nyul, mint ehhez. )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 15.

Meh.
Aztan, kb. ennyivel le is zarhatnam az ertekelest.

Mufurcka

2019. április 26.

Update 2019:
Tö-ret-len a szeretetem iránta. És már mióta! Pannacotta-ribizli-bazsarózsa gourmand, a kis kedvencem. Az Insolence áll még ennyire közel hozzám, a többiek egy lépéssel hátrébb foglalnak helyet. Signorina, kis konty a fejtetőn, vörös körmök, plusz természetes smink, pasztell színű ing és kardigán, valaki azt mondta a múltkor hogy úgy belémharapna:D Valahogy nekem ez a Signorina lifestyle.

Update 2016:
Most, hogy a család másik két tagját is véleményeztem, ez sem maradhat ki, így négy évre visszanézve. Örök kedvenc lett, 3. üveget fogyasztom boldogan, és rengeteg bókkal lettem gazdagabb! Nyáron ritkábban, de minden évszakos!

És egy kis OFF:
Emberek, felejtsük már el a papírcsíkot!!! Lehidalok, amikor valaki azt írja, hogy papírcsíkon fél órát érezte, és ezért "sz.r" a parfüm!

Update 2014:
Azóta is imádom! Kifinomult, gyönyörű kis illat.
Egy ismerős férfi mondta amikor ez volt rajtam, hogy ez túlmegy a tündibündi édességen, van benne valami kacér és kihívó, valójában a fűszeresség a rózsabors és a pacsuli miatt. Igen, ebben van a csavar, mert ez egy sikkes és szokatlan illat a panna cotta alapok miatt is, és szerintem ezért van benne egy bizonyos fokú DÖG faktor.

2012: Megvettem tegnap, nagyon igényes, nagyon szép az üvege, nagyon nagyon finom és különleges, pikáns illattal:) Tartós, reggel 8-tól szépen tartotta magát. Pont ahogy Medora írja, izgalmas és pofátlan.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 26.

Update 2019:

Update 2016:

És egy kis OFF:

Update 2014:
Azóta is imádom! Kifinomult, gyönyörű kis illat.

Ennie86

2019. március 11.

Ma én is leteszteltem és teljesen egyet kell hogy értsek Lilu003 véleményével. Az üvege nagyon elegáns. Rajtam a virágos jegyek érezhetőek inkább. Kicsit már-már kavalkádként. Tavaszra ideális választás lehet.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 11.

Andy88

2019. február 28.

Rajtam inkább a parfüm virágos illatjegyei kaptak főszerepet. Kellemes, könnyed, elegáns és nagyon nőies parfüm. Kifimomult ízléssel rendelkező fiatal hölgyeknek ajánlanám, akik már kinőttek a cukros habos-babos illatokból. Viszonylag tartós, de nem tolakodó illat. Megkedveltem, bár inkább a gyümölcsös illatok felé húz a szívem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 28.

Lilu003

2019. február 15.

Nagyon kíváncsi voltam erre a parfümre, nagyon helyes kis üvege van. Az illat nem igazán győzött meg. Egyszerű virágos, enyhén gyümölcsös illat. Könnyed, kellemes viselet, de túl sok hasonló van már a drogériák polcain. Igazi kis tavaszi komfortillat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 15.

Melcsibabyke

2018. december 31.

Első "találkozásunkkor" nem tetszett az illata, de mire a kezeim közé került, már látatlanban megrendeltem. (Féláras akció volt az egyik webshopban, leírás alapján megtetszett, plusz nagyon cuki kinézete van. Sosem rendeltem még parfümöt úgy, hogy nem ismeretem az illatot, de túl jó áron volt és túlzottan tetszett a csomagolása.) Gondoltam, ha megérkezik, kidobott pénz lesz, nem fújom majd magamra. Piszkálta a fantáziámat, így egyik reggel befújtam magam. Pfúúú! Borzasztóan édes volt, pedig szeretem a nagyon édes illatokat is. Kb. fél óra elteltével elkezdett tetszeni, ahogy alábbhagyott az erőteljes illat. Azóta előszeretettel használom. Leginkább olyan napokon, amikor jókedvűen, vidáman ébredek. :) Nagy szívfájdalmam, hogy hamar, 2-3 óra után annyira bőrközelivé válik, hogy nem érezni belőle semmit rajtam. (Bár kezdek elgondolkozni rajta, hogy e tekintetben bennem van a hiba. Az összes eddigi parfümöm hamar elillant a bőrömről.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 31.

anita.szaraz

2018. december 28.

Update: Kíváncsiságból teszteltem. Ráfújtam a csuklómra, nem érte víz/ruha és 4 óra múlva már nem éreztem az illatát.

DM-ben vettem. Lehet hisztis napjaim vannak mostanában, de amennyire tetszett az első szaglászáskor, annyira semmire tartom most. Nincs az az érzésem, hogy szagolgassam a csuklómat, mert egyszerűen imádom. Valószínüleg az van, hogy a papírkán tetszett az illata, a bőrömön viszont már nem jó. Még lehet adok neki pár napot, hátha megint beleszerelmesedem, aztán, ha nem, eladom. Jah, és a tartóssága is lehetne jobb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 28.

jazmera

2018. szeptember 18.

Kellemes, virágos, könnyű kis illat, ami nagyon gyorsan tovaszáll...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 18.

Kellemes, virágos, könnyű kis illat, ami nagyon gyorsan tovaszáll...

angelina69

2018. szeptember 6.

Az Eleganza-ról már írtam. Az nekem nagyon tetszett. Sokáig kerültem ezt az illatot, pedig nem lett volna rá okom. Az Eleganza miatt nézegettem a többit is, és kiderült, hogy az EDT nem ugyanannak az illatnak a könnyedebb változata, hanem teljesen más illat. Már más illatokkal is jártam így, hogy az EDP és EDT két egymástól teljesen eltérő illat volt. Én pedig még régebben az EDT-t illatoltam, mert csak abból volt teszter. Na, de lássuk milyen hatást váltott ki belőlem Signorina. Meg kell mondjam ez a Signorina nekem vonzó illat. Nem vagyok már fiatalka, de én ezt még simán magamra fújom, annak ellenére, hogy egy édes illatról beszélünk. Ez az édesség azonban rajtam nem az a tolakodó, szirupos fajta édesség, hanem könnyedebb, simulós édesség. Aztán előbújik egy kis virágosság, de az is visszafogottan, és a pacsuli sem kiabál benne. Valóban nem egy határozott illat, egy határozott nőhöz, de mégis kedves és bájos, nagyon szerethető. Ezek a fajta illatok azok, melyek egy szürke vagy szomorú napon melegséget, harmóniát csempésznek az életünkbe. Sajnos a tartóssága valóban csapnivaló. Kb. 3 óra múlva nagyon bőrközelivé válik, aztán egyszer csak huss...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. szeptember 6.

alizee

2018. június 7.

ez egy nagyon finom és bájos, virágos illatú semmitmondó parfümke. tavaszra, nyárra való, hétköznapra ha nem akar az ember lánya kitűnni az illatával, nincs benne semmi csavar sőt egy kifejezetten komfortzónán belüli illat. nem mondom, hogy rossz csak én ennél többet keresek egy parfümben. ja és a tartóssága valami borzalmas, egy óra alatt eltűnt a bőrömről, úgyhogy még fújni is lehet rendszeresen. az üvege szép!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 7.

Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane, Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Salicylate, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Butylphenyl Methylpropional, Hydroxycitronellal, Geraniol, Limonene, Citronellol, Citral, Benzyl Benzoate, Benzyl Alcohol
Színezékek: Red 33 Lake / CI 17200, Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 60730
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol