Salvatore Ferragamo

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: onecrimsonnight, Módosítva: 2014. augusztus 25.

Lelőhely:   parfümériák, online

Fejillat: grapefruit, licsi
Szívillat: rózsa, rizs
Alapillat: tej, kasmírfa

Ár: 7.000.-Ft + posta ktg , Eladó: Nightfallzone
Állapot: 100ml/kép szerint, Helyszín: Szolnok, fizetés: Postázom Foxpost vagy MPl csomagautomatába, vagy postán maradóként
Ár: 5500 , Eladó: welt09
Állapot: 100ml/kép, Helyszín: Budapest, fizetés: Budapesten szemèlyesen àtvehető, előre utalás után posta/foxpostEladò

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

nyarigabi

2020. július 17.

Kicsi rózsa, édes gyümölcs, aztán fantasztikus puhaság, még mindig gyümölcsösen édesen, de mégsem ül rád, megmarad a kezdeti frissesség. Tavaszi, meleg időt váró, kedves illat, rajtam nagyon dicsérik. Nem egy megosztó illat, bárkinek mutattam eddig, nemtől, korosztálytól függetlenül, mindenkinek tetszett. Közben mégsem átlagos, vagy semmitmondó. Ma kipróbáltam az edp változatot, ez az edt tényleg különlegesebb illat. Szillázsa rajtam az első egy két órában kifejezetten erős, tartóssága közepes (4-5 óra, ruhán egész napos).

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 17.

SzandyRose

2020. április 25.

Magamtól nem biztos, hogy ezt a parfümöt választottam volna, de ajándékba kaptam az egyik barátomtól és nagyon kellemes meglepetést okozott. Nem túl tolakodó, hétköznapias, elegáns, visszafogott illat. Fontosabb eseményekre szeretek dögösebb parfümöt használni, de hétköznapokra és munkába járásra tökéletesen megfelel. Többször jegyezték már meg az ismerőseim, hogy jó az illatom, amikor ezt viseltem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 25.

Timi8

2016. szeptember 2.

Èn az èdesimàdó gyümölcs-ès fűszerpàrti elkezdtem kacèrkodni az utóbbi időben a viràgosabb illatvonulattal is. Tesztelèsem alanya többek között ez a kis szèpsèg, ami egy nagyon kellemes meglepetès szàmomra!
Egyszerű, könnyed, làgy, kifinomult, romantikus illat. Nagyon szerethető, igazàn bàjos. Komolyan elgondolkodtam a beszerzèsèn! Mèg biztosan tesztelem, szerintem a testvèreivel együtt! A szèpsèges fekete Misteriosa hamarosan èrkezik hozzàm, ettől függetlenül tavasszal tuti nem fogok tudni ellenàllni az edt bàjànak. Meglàtjuk!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 2.

maniac78

2016. február 23.

Nagyon szép, finom, ízléses az üvege, pont amilyennek egy Signorinát elképzelünk. Ehhez képest valamelyest átlagosabb illat. Nem rossz, meglepően sokan dicsérik rajtam, főleg férfiak, de nem érzem azt az átütő eleganciát, amit egy ilyen névtől és üvegtől várnék. Tartóssága erős közepes. Az én bőrömön nagyon dominál a rózsa. Könnyed, munkába járós, hétköznapi illat, esetleg egy könnyed mozifilmre is használnám, vagy cukrászdába, barátnős traccspartyra. Estélyre, színházba, randevúra valami markánsabbat választanék. Nem rossz választás, de számomra nem a nagy Ő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 23.

Vikcike

2015. szeptember 2.

Ez egy csokor zeller, semmi más! Ha azt akarok érezni magamon, akkor kimegyek a kertbe és szedek..! Egyszerűen nem az én világom..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 2.

senskin

2015. június 2.

Nekem nagyon bejön, olyan kis elegáns és nőcis. Friss, szexi illat. Szolid, de van hatása. Nekem éppen elég a hatósugara. Szerintem a pasikat is eltalálja!
:) A licsit, a rózsát és a tejet érzem belőle. Krémesen édes.
Up: lágyabb, mint az EDp, de TETSZIK! Nagyon nagyon! Más!Imádom.....A NŐ maga, egyszerűen fenséges álom illat. Sok sok parfümöt megnéztem magamnak, de Ő az én tudom. Az EDP lesz, vagy Ő....mindkettő...........:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 2.

:) A licsit, a rózsát és a tejet érzem belőle. Krémesen édes.

Liza333

2015. május 26.

Finom virágos illat, szerintem az év minden szakában viselhető. Kifújáskor rajtam inkább a rózsa dominál, majd idővel egy kellemes friss tisztaság illattá alakul. Bár csak EDT, de nálam nincs gond a tartósságával és az intenzitásával. Szívesen használom a hétköznapokra. Tetszik az üvege is, illetve a hozzákapcsolódó masni színösszeállítása. Ha elfogy, valószínűleg újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. május 26.

Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Benzyl Salicylate, Citronellol, Geraniol, Citral, Linalool, Coumarin
Színezékek: CI 60730, Red 33 Lake / CI 17200

Színezék. Lila színű.