Sanatopic

Ár:   2009 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   300 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2020. szeptember 1.

Ár:   2009 Ft
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

A bőrszárazság kezelésére szolgáló hosszú hatású hidratáló krém. A bőr saját természetes víz-megkötő anyagával azonos hatóanyagot és különleges, hypoallergén lanolin származékot tartalmazó testápoló. Rendszeres alkalmazása hozzájárul a száraz bőr miatt kialakuló bőrviszketés, bőrbetegségek- pl. ekcéma - megelőzéséhez. Színezéket és illatanyagot nem tartalmaz.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

molnroxa

2021. július 5.

Sajnos le kell ,hogy pontozzam. Nagy reményekkel vettem meg ,és használtam az ekcémás bőrömre de totál allergiás lett a krémre. Az első pár alkalomig nem volt vele baj, majd egyszer felkenés után elkezdett csípni.. másnap reggelre a bőröm olyan lett,mintha megégett volna az arcom a napon.. száraz volt,vörös,húzódott és égett nagyon. Nem gondolom,hogy a két alkohol típus jó szolgálatot tesz egy olyan bőrnek,és szervezetnek ami érzékenyebb az átlaghoz képest. Kár érte,mert az elején nekem is puha bőrt,és tünet mentességet eredményezett ,és imádtam..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 5.

Alice529

2021. május 7.

A legeslegjobb testápoló ekcémás, száraz bőrre. Elég testes krém, de állagához képest hamar beszívódik, anélkül, hogy zsíros, ragacsos érzést hagyna maga után. Nem morzsolódik, mint sok más hasonló termék. Ár-érték arányban is verhetetlen. A legjobb termék a piacon!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 7.

Emma23

2021. március 25.

A legjobb testápoló. Még bőrgyógyász javaslatára használtam és azóta is rajta maradtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 25.

Annojka

2021. március 23.

Ez egy olyan termék, ami még sosem hagyta cserben a hidegallergiás kezeimet. Csoda!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 23.

andi.mlnr

2021. március 18.

Az ekcémás bőrömet nem irritálja, csodát nem tesz, de valóban puhítja.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 18.

Az ekcémás bőrömet nem irritálja, csodát nem tesz, de valóban puhítja.

myvienna

2020. október 13.

Tavasszal, amikor a sok fertőtlenítésről teljesen berepedt a kezem és baromira fájt, ezt ajánlotta a gyógyszerész és igaza volt. A legjobb.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. október 13.

Helia

2020. június 12.

Mindent tud, amit ígér. Illatmentes, hamar beszívódik, nincs utána zsíros bőrérzet. A kiszerelése is praktikus, higiénikus. Extrém kiszáradt bőrrel persze csodákat nem tesz, de kezdődő kiszáradásnál szépen és gyorsan visszafordítja a folyamatot, jól hidratál. Alapkrém itthon, nagyon szeretjük.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 12.

Tejeskávé

2020. április 3.

Bőrgyógyász javaslatára vettem, időnként használom ha a kezem például télen elkezd ekcémásodni. Hidratál ugyan, de nem valami hosszútávú a hatása és egy idő után nagyon büdös lábszagú, pedig krémeknél nem szoktam valamit diszkriminálni a szaguk miatt... de ezt most már csak becsületből kenem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 3.

Smafu

2020. február 27.

Nagyon jó kis krém. A téli gyakori kézmosások után elég egy borsónyi és karbantartja a kezem. Kellemesen visszafogott illatú, kényelmes pumpás kiszerelésű. Kedvencem. Még a grafikáján is javítottak 😊

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 27.

Edina1111

2020. február 21.

Tökéletes téli kézkrém, a meggyötört, kirepedt munkáskezet is helyreteszi már napi 1x-i, esti használattal is. Gyereknek, felnőttnek, mindenkinek.
Gyorsan beszívódik, nincs zsíros érzet. Minden drágább krémet leköröz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 21.

Gyorsan beszívódik, nincs zsíros érzet. Minden drágább krémet leköröz.

Hidratálók: Glycerin, Urea, Lanolin

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.