Sanatopic

Ár:   2009 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   300 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: vevi33, Módosítva: 2020. szeptember 1.

Ár:   2009 Ft
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

A bőrszárazság kezelésére szolgáló hosszú hatású hidratáló krém. A bőr saját természetes víz-megkötő anyagával azonos hatóanyagot és különleges, hypoallergén lanolin származékot tartalmazó testápoló. Rendszeres alkalmazása hozzájárul a száraz bőr miatt kialakuló bőrviszketés, bőrbetegségek- pl. ekcéma - megelőzéséhez. Színezéket és illatanyagot nem tartalmaz.

myvienna

2020. október 13.

Tavasszal, amikor a sok fertőtlenítésről teljesen berepedt a kezem és baromira fájt, ezt ajánlotta a gyógyszerész és igaza volt. A legjobb.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. október 13.

Helia

2020. június 12.

Mindent tud, amit ígér. Illatmentes, hamar beszívódik, nincs utána zsíros bőrérzet. A kiszerelése is praktikus, higiénikus. Extrém kiszáradt bőrrel persze csodákat nem tesz, de kezdődő kiszáradásnál szépen és gyorsan visszafordítja a folyamatot, jól hidratál. Alapkrém itthon, nagyon szeretjük.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 12.

Tejeskávé

2020. április 3.

Bőrgyógyász javaslatára vettem, időnként használom ha a kezem például télen elkezd ekcémásodni. Hidratál ugyan, de nem valami hosszútávú a hatása és egy idő után nagyon büdös lábszagú, pedig krémeknél nem szoktam valamit diszkriminálni a szaguk miatt... de ezt most már csak becsületből kenem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 3.

Smafu

2020. február 27.

Nagyon jó kis krém. A téli gyakori kézmosások után elég egy borsónyi és karbantartja a kezem. Kellemesen visszafogott illatú, kényelmes pumpás kiszerelésű. Kedvencem. Még a grafikáján is javítottak 😊

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 27.

Edina1111

2020. február 21.

Tökéletes téli kézkrém, a meggyötört, kirepedt munkáskezet is helyreteszi már napi 1x-i, esti használattal is. Gyereknek, felnőttnek, mindenkinek.
Gyorsan beszívódik, nincs zsíros érzet. Minden drágább krémet leköröz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 21.

Gyorsan beszívódik, nincs zsíros érzet. Minden drágább krémet leköröz.

zsofiw

2020. január 20.

Száraz,ekcémás bőrre szerintem alapdarab. Évek (évtizedek?! :o) óta veszem újra. Lekörözi a drágább, jobban 'hype'-olt termékeket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 20.

mindenfelhasznalonevfoglalt

2019. december 7.

Tökéletes!! Gyorsan beszívódik, ténylegesen puhít. Mindenhova használom: arcra, kézre, lábra 😁 az érzékeny bőrömön semmi irritációt nem váltott ki

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 7.

vadaszokutambolkotrodj

2019. október 4.

Ez.egy.csoda.
Télen brutálisan tönkrement a bőr az arcomon. Máskor is volt már, de ennyire és ilyen hosszú ideig soha nem tartott még. Általában az első meleg napok után szépen helyrejön. Idén még most májusban is csúnya piros foltok voltak az arcomon. Már nagyon sok krémet kipróbáltam, nappalit találtam, de éjjelre csak olyat ami a feszülést enyhítette, de nem segített rajta. Véletlen találtam itt rá, gondoltam sokat nem veszítek, max kézkrémnek jó lesz. Kb 4 nap alatt eltűntek az undi foltok. Nem egy könnyű krém, van benne anyag, de használ is. Arcra és kézre is használom Nem okoz pattikat se, irritációt se, csak pihe puha bőrt. :) Most csak este használom, mert elég olvadós, de télen talán segít enyhíteni nappal is. 5*

Enélkül a krém nélkül nem tudom mi lenne velem. Amint megérkezik a hideg idő azonnal elkezdem használni és nem jönnek ki az undi foltok,gyönyörűen krban tart. Az intenzív testvérét egész évben használom a kezemre, azt is imádom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 4.

Ez.egy.csoda.

Zsoji

2019. április 27.

Szerk: nekem nem volt gondom a pumpával, pedig többet is elhasználtam.

Az intenzívet jobban szeretem, de mostanában végzek ki egy ilyen üveget. Ezt is el fogom használni az ajkaimra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 27.

Szerk: nekem nem volt gondom a pumpával, pedig többet is elhasználtam.

gubamara

2019. április 12.

Bőrgyógyász tanácsára kezdtem el használni, mert nagyon kiszáradt a kezem a munkám miatt(szobalány). Képes volt véresre berepedni. Sokat segített, azóta durva a kezem, de nem száraz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 12.

Hidratálók: Glycerin, Urea, Lanolin

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.