Sanatopic

Ár:   2009 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   300 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2020. szeptember 1.

Ár:   2009 Ft
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

A bőrszárazság kezelésére szolgáló hosszú hatású hidratáló krém. A bőr saját természetes víz-megkötő anyagával azonos hatóanyagot és különleges, hypoallergén lanolin származékot tartalmazó testápoló. Rendszeres alkalmazása hozzájárul a száraz bőr miatt kialakuló bőrviszketés, bőrbetegségek- pl. ekcéma - megelőzéséhez. Színezéket és illatanyagot nem tartalmaz.

cattitude

2023. október 11.

kézkrémnek használom, de csak este, mert nagyon nehezen szívódik be. előtte szoktam vagy olajos kézkrémet, vagy testápoló olajat is használni, aztán ezt az okkluzív paraffin miatt. ár-érték arányban nem rossz, de nem szeretem az ilyen nehezen beszívódó termékeket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. október 11.

Szandra666

2023. október 3.

2 hónapja nem múló ekcémát 2 nap alatt szinte nyom nélkül meggyógyította.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. október 3.

2 hónapja nem múló ekcémát 2 nap alatt szinte nyom nélkül meggyógyította.

summerrain

2023. július 2.

Esti kézkrémként szoktam használni, illetve néha a lábfejemre, talpamra. Nekem az urea tartalmú krémek nagyon hatásosak.
Száraz, érzékeny bőrre remek, szerintem külön jó, hogy van benne ásványi olaj is, illetve illatmentes is.
A csomagolás nem túl praktikus, ha már 1-2 cm-nyi van a flakon alján, azt nem lehet kipumpálni. Ilyenkor fejreállítva szoktam tárolni, és így szedem ki a krémet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. július 2.

Zsaklin1126

2022. november 7.

Rengeteg kézkrémet kipróbáltam már, mert ahogy beköszönt a hidegebb időszak egy kis széllel, azonnal kiszárad és fájdalmasan kireped a bőr a kézfejemen. Nekem csak ő vált be, azonnal beszívódik, hosszantartó puhaságot biztosít felesleges illatanyagok nélkül és sokáig elég.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. november 7.

narancsdzsem

2022. szeptember 18.

A hatása jó, bőrpuhító. Viszont annyira kemény krém, hogy a használata egy küzdelem, igy reggelente már áttértem másra. Mivel illata sincs, így élményt sem jelent a használata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. szeptember 18.

btia826

2022. augusztus 20.

Tökéletes, illatmentes, patikai színvonalú testápoló, szuper áron. (A végén a maradékot már nem pumpálja ki a csomagolás, így szétvágtam h ne vesszen kárba. Ettől még a krém jó, így pontot nem vonok le.)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. augusztus 20.

evelinee

2022. augusztus 12.

A sima Sanatopic krém egy csodaszer, ez viszont nekem nem vált be annyira, mint a tubusos tesója. Hidratál ez is, de pár óra múlva elkezd szárítani. Ha vacillálsz melyiket vedd meg, mindenképpen a másikat!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. augusztus 12.

picitina

2022. március 18.

Gyógyszertárban vettem, a kozmetikusom ajánlására, Nagyon testes hidratáló, ezért főleg este szoktam használni, mikor azt érzem extra extra hidratálásra van szükségem. A kezemen-lábamon ekcémás foltjaim lettek a Roaccutan szedése miatt, ezért már mindenhova is ezt kenegetem magamra. Nem csípi a szemem / olcsó / nagy mennyiségű / pumpája miatt könnyen adagolható. Kicsit a CeraVe (kék) hidratáló krémje jut eszembe az állagáról, viszont ez nem okoz pattanásokat és állatkísérlet mentes is (magyar termék, EU-n belül nem lehet csak úgy kísérletezgetni). Száraz bőrűeknek ezt csak ajánlani tudom, de mivel nem okoz pattanásokat, kis mennyiségben zsíros bőrűek is tudnák használni szerintem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 18.

Chamana

2022. február 10.

Hú, ez valami álom. Testápolónak és kézre használom, elképesztően jó krém az én rettenetesen érzékeny, allergiára hajlamos bőrömre. Testápolónak akkor használom, amikor exrta ápolásra van szüksége a bőrömnek. Kézre vagy problémás területre sűrűn alkalmazom. A már kezdődő ekcémámat is elmulasztotta.
Ápol, véd, ujjászületik a bőröm.
Mindig lesz belőle itthon, kedvencem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. február 10.

Ápol, véd, ujjászületik a bőröm.
Mindig lesz belőle itthon, kedvencem.

BRebi

2021. november 22.

Minden éjszaka használom kézre és talpra. Kevés is elég belőle. Van egy számomra kicsit kellemetlen szaga, de nem találtam nála jobb krémet, így újra fogom venni, mert ezt leszámítva hatásos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 22.

Hidratálók: Glycerin, Urea, Lanolin

Természetes módon a vizeletben található, de a kozmetikumokban mesterségesen előállított ureat használnak. NMF (természetes hidratáló elem), mely a bőrben természetesen is megtalálható, és fontos szerepet játszik a bőr megfelelő hidratáltságának fenntartásában. Kis mennyiségben hidratáló, vízmegkötő, bőrbarriert erősítő anyag, nagyobb mennyiségben (40% felett) azonban gyulladást okozhat, viszont kimutatták, hogy keratolitikus hatása révén jelentősen csökkenti a súlyos bőrszárazságot és az érdes, megvastagodott textúrát pl. lábra szánt bőrkeményítés eltávolító termékekben és hatékonynak bizonyulnak a túlzott kiszáradással járó bőrbetegségek, például az ichthyosis, a xerosis, a pikkelysömör, az ekcéma és a seborrhoeás dermatitis esetén.

Gomba és baktérium ellenes hatású tartósítószer, melyet 0.6%-os vagy az alatti koncentrációban használnak. Ecocert és Cosmos jóváhagyással rendelkezik, ezért népszerű tartósító összetevő natúrkozmetikumokban.