Sanatopic

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   300 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: vevi33, Módosítva: 2015. április 10.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

A bőrszárazság kezelésére szolgáló hosszú hatású hidratáló krém. A bőr saját természetes víz-megkötő anyagával azonos hatóanyagot és különleges, hypoallergén lanolin származékot tartalmazó testápoló. Rendszeres alkalmazása hozzájárul a száraz bőr miatt kialakuló bőrviszketés, bőrbetegségek- pl. ekcéma - megelőzéséhez. Színezéket és illatanyagot nem tartalmaz.

vadaszokutambolkotrodj

2019. október 4.

Ez.egy.csoda.
Télen brutálisan tönkrement a bőr az arcomon. Máskor is volt már, de ennyire és ilyen hosszú ideig soha nem tartott még. Általában az első meleg napok után szépen helyrejön. Idén még most májusban is csúnya piros foltok voltak az arcomon. Már nagyon sok krémet kipróbáltam, nappalit találtam, de éjjelre csak olyat ami a feszülést enyhítette, de nem segített rajta. Véletlen találtam itt rá, gondoltam sokat nem veszítek, max kézkrémnek jó lesz. Kb 4 nap alatt eltűntek az undi foltok. Nem egy könnyű krém, van benne anyag, de használ is. Arcra és kézre is használom Nem okoz pattikat se, irritációt se, csak pihe puha bőrt. :) Most csak este használom, mert elég olvadós, de télen talán segít enyhíteni nappal is. 5*

Enélkül a krém nélkül nem tudom mi lenne velem. Amint megérkezik a hideg idő azonnal elkezdem használni és nem jönnek ki az undi foltok,gyönyörűen krban tart. Az intenzív testvérét egész évben használom a kezemre, azt is imádom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 4.

Ez.egy.csoda.

Zsoji

2019. április 27.

Szerk: nekem nem volt gondom a pumpával, pedig többet is elhasználtam.

Az intenzívet jobban szeretem, de mostanában végzek ki egy ilyen üveget. Ezt is el fogom használni az ajkaimra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 27.

Szerk: nekem nem volt gondom a pumpával, pedig többet is elhasználtam.

gubamara

2019. április 12.

Bőrgyógyász tanácsára kezdtem el használni, mert nagyon kiszáradt a kezem a munkám miatt(szobalány). Képes volt véresre berepedni. Sokat segített, azóta durva a kezem, de nem száraz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 12.

Britte

2019. január 24.

Én szorgosan kenegettem vele a kezemet amíg el nem kezdte csípni az ekcémás bőrömet és amikor megnéztem az összetevő listát, akkor láttam hogy két fél alkohol van benne és az egyik az benzyl alkohol, szóval bedurrant ekcémára nem javaslom, ezért le is pontozom. Ok hogy ekcéma megelőzésére javasolják de, akkor se OK ez, ha ekcémás bőrröl beszélünk....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 24.

Akara

2019. január 23.

Jól hidratál, ahhoz mérten jól is szívódik. Praktikus a kiszerelése. Illatosítatlan, enyhe szaga van, de nem elviselhetetlenül büdös. De nekem egy kicsivel ért el csak több eredményt, mint a Nivea klasszikus fémtégelyes krémje. Ez valamivel jobban kenhető annál. Picit drágább, és nehezebb beszerezni. Amikor épp rendelek a BENU-tól Pala gélt, akkor hozzá szoktam csapni a rendelésemhez egyet. Ja, amúgy nem okoz pattanásokat a vállon, háton (sok időbe telt kitapasztalni, hogy melyik az a kb. 4 hidratáló termék, amitől nem jönnek ki gyulladások, persze megfelelő tusfürdő is kell). Főleg télen nagyon jó kenegetni. Nyárra talán ez már sok. Nekem egyébként kifejezetten ekcémám nincs, de extrémen szárad a bőröm. Sokkal rugalmasabb, hidratáltabb, puhább tőle a bőröm. Gyantázás után is ezzel kenem a kezelt területet (először körömvirág krémmel, majd ezzel).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 23.

poisonvert

2018. augusztus 27.

A vádlimon rendszeresen ki van repedezve a bőr, elég kellemetlen látvány és annyira száraz, hogy sokszor viszket is. Sőt, vannak rajta szárazabb foltok, amik nem igazán akarnak eltűnni. A gyógyszertárban ezt a krémet ajánlottak rá és nagyon eltalálták azt, ami nekem kell; már EGY használat után tökéletesen helyrerakta a bőrömet, azonban a száraz foltok makacsul ottmaradtak, noha jóval puhábbak lettek. A berepedezéseimet teljesen eltüntette. Ugyanezt a krémet használom a talpamra is nyáron, remekül puhítja a bőrt - mondjuk ez is az elsődleges célja -.
Egyetlen problémám a nehéz kenhetősége, de a hatása miatt elnézem neki. A száraz bőrűeknek télen hatalmas segítség lehet!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 27.

sugarcane

2018. augusztus 3.

Az eddigi legjobb testápoló a téli hidegben a száraz bőrömre, valószínűleg nem is fogok már mással kísérletezni.
Könnyen beszívódik, nincs ragacsos utóérzete.
A pumpás adagolója valóban pocsék, a flakon aljából nem lehet vele kinyerni a krémet, de azért megoldható másképp, ha nagyon akarjuk.
Ez miatt nem vonok le csillagot, mert a krém minőségének ehhez nincs köze, így megkapja a maximumot.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 3.

Könnyen beszívódik, nincs ragacsos utóérzete.

gyzsofia

2018. július 25.

Nagyon jó testápoló, a száraz lábamat remekül helyre hozza.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 25.

Nagyon jó testápoló, a száraz lábamat remekül helyre hozza.

Krisztii18

2018. június 23.

Sajnos a kézfejemen elég durván ki szokott jönni az ekcémám, ilyenkor is nagyon jót tesz a bőrömnek ez a krém. Valóban puhítja a bőrt, kellemes tapintása lesz, segít a durva ekcémám enyhítésében. Ajánlom azoknak, akik valóban száraz bőrrel, ekcémával rendelkeznek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 23.

Hannicsku

2018. április 19.

Nagyon jó testápoló, kislányom és férjem is ekcémás, még az ő bőrükre is jó. Évek óta használja az egész család!
Ajánlom, akár csecsemő kortól!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 19.

Ajánlom, akár csecsemő kortól!

Hidratálók: Glycerin, Urea, Lanolin

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.