Sandel

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Juliette, Módosítva: 2016. december 21.

Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

A Sandel kézkrém a kiszáradt bőrt puhává, bársonyossá teszi és megvédi a kiszáradástól. Kamillatartalma bőrnyugtató, gyulladáscsökkentő hatású, kalendulatartalma bőrregeneráló hatású.

Dreana

2020. február 16.

A testvérem kapta a munkahelyén ,úgy néz ki még gyártják.Hamar beszívódik ,munka közben nekem tökéletes ,tény nem hidratál nagyon jól ,de egy átlagos krémnek megteszi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 16.

cserryy

2017. augusztus 30.

2 hete vettem egyet aminek 2019.06.13 a lejárati dátuma, úgyhogy izgalmasnak találtam az infót, hogy már nem is gyártják, érdekes ..... De aztán lehet ,hogy valamelyik utolsó példányt emeltem le a polcról. Hatásra kellemesnek tűnik eddig, bár nem a téli hidegben próbáltam ki, hanem most nyáron. Az illata nem a legcsodásabb, de hát ez egy kézkrémnél nem elsődleges.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 30.

etoc

2016. december 11.

Öcsém kapta munkavédelmi krémként, de nem használja, helyette én annál inkább, pedig nem szorulok munkavédelemre.
Minden nap bekenem vele a kezem, sokkal elviselhetőbb általa a hűvös, száraz idő, persze nem a fagyos kemény tél idején. De otthon takarítás és mosogatás után rendszeresen, kézmosások után is, és mindig mielőtt kilépek az ajtón. Szeretem mert kevés kell belőle, lágy krémes, azonnal beszívódik, és védi a bőröm, nem feszül, nem fáj, nem reped a száraz időben, így egész évben tudom használni. Kizárólagos kézkrémnek persze nem használnám, de nagyon jól esik, hogy amikor szükség van rá, akkor nem a vastag, 10 perc múlva sem beszívódó krémmel kell babrálnom.
Az arcomra is szoktam kenni, mert zsíros az arcbőröm, és a reggeli tisztítás után, ha nagyon száraznak tűnik és feszül, akkor is teszek rá egy cseppet, hamar beszívódik és nem zsírosodik vissza, még sose csattantam ki tőle.
Jó, tényleg nem a legjobb az illata, de az hamar elillan az arcról is.
Aki nem szereti, az adományozhatja nekem, mert az utolsó tubust használom, és számomra fontos, hogy -főleg a hidegben- megtámogassam a kézbőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 11.

Jó, tényleg nem a legjobb az illata, de az hamar elillan az arcról is.

lovecreams

2016. szeptember 18.

A pumpás verziót sikerült kipróbálnom csak, hál' Isten! Életemben nem szagoltam ennél büdösebb kézápolót..valami undormány. Egyszerűen, ha megszagolom, elmegy tőle a kedvem hogy magamra kenjem. 1*..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 18.

audreycoca

2016. június 2.

Én azt hittem, hogy ezt a krémet kizárólag munkavédelmi krémnek vásárolják meg, erre kaptam ezt kaptam a szülinapomra :D a pumpás verziót. Én nem alázom le szegényt nagyon. Elég furcsa az illata, kb ennyi rosszat mondok róla. Szóval a nyári időszakban mindig mezítláb vagyok, sokszor saruban, szandiban. Ezért a por nagyon szárítja a lábom, minden este habkövezem. Ez a krém lett a lábápoló balzsamom. Viszonylag hamar beszívódik, és puha a lábom. Minden este használom és nekem jó. Nem tudom mennyibe kerül, de szerintem nem olyan drága. Még lehet hogy újra is veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 2.

hlillus

2015. december 10.

Nem úgy vásároltam meg, még valahonnan kapott munkavédelmi krém formájában került hozzánk - kb. ipari mennyiségben. Gondoltam, kipróbálom. Borzasztóóó... Nekem a semmilyen káros hatásnak ki nem tett, puha bőrömre egy nagy nulla volt, sőt megkockáztatom, rosszabb lett utána... Akkor aki fizikai munkát végez és érdesebb a keze? Nem bátorítok senkit, hogy 1 Ft-ot is kiadjon érte, ha lehetne mínuszos csillagot kapna.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 10.

erika81

2015. május 30.

A férjem kapta munkavédelmi kézkrémként nem ilyen csavaros, hanem pumpás adagolóval.
Kidobni nem akartam, így elhasználom. Arra tökéletes, hogy csak gyorsan nyomok belőle egy pumpálásnyit, de nem eléggé hidratál, így csak átmenetileg jó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 30.

citronella

2015. február 8.

Ajándékba kaptam,így elhasználom,de magamnak sosem vennék ilyet. Dobozban jó az illata,felkenve már ezt nem mondanám... A hatásáról nem tudok nyilatkozni,mivel többnyire inkább az avon egyik kézkrémjét használom. Nem érdemes sokat tenni egyszerre belőle a kezünkre,mert nehezen szívódik be és hagy is egy kis ragacsos érzetet maga után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 8.

nikol134

2014. július 9.

Ajándékba kaptam pumpás változatban. Elég gyenge, de ha éppen nincs más kéznél akkor használható. Ha nem nagyon száraz az ember keze akkor szerintem elég zsíros, de kirepedezett kézre nem az igazi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 9.

vikcsi

2013. december 26.

Kézkrémnek annyira nem vált be, testápolónak inkább, bár elég sok idóőkell neki, amíg beszívódik..

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 26.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2