Sandel

Ár:   200 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   kis üzletek, 100 Ft-os boltok, Goods Market   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: Bibi, az összetevőket feltöltötte: Adryenn, Módosítva: 2013. január 8.

Lelőhely:   kis üzletek, 100 Ft-os boltok, Goods Market
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

24 órás hidratálást nyújt. Kamillával és glicerinnel.

200 Ft Sandel Tubusos Kézápoló
Ár: 200 Ft , Eladó: aszilvia
Állapot: Vadonatúj, Helyszín: Gödöllő, fizetés: Fizetés banki előreutalással vagy személyes átvétel Gödöllőn, illetve Budapesten az Örs vezér téren, előre egyeztetett időpontban. Köszönöm szépen, cserében nem gondolkodom most.

Dea0609

2021. március 22.

Könnyen beszívódik. Illata nem igazán tetszik. Árához képest jól teljesít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 22.

Könnyen beszívódik. Illata nem igazán tetszik. Árához képest jól teljesít.

mlexa

2021. február 10.

Nagyon hamar beszívódik, és kellően hidratál, ami egy ilyen árú terméknél igen meglepő volt számomra. Az illata kellemes, nem valami intenzív. Az én kezemen nem hagy ragacsos réteget. A nap folyamán azért nyilván többször újra kell kenni. De nagyon kiadós mennyiség, szóval ár-érték arányban teljesen jó!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 10.

ViragKisAsszony

2020. december 30.

Apám kapja rendszeresen a munkahelyén, ő nem szereti a krémeket, úgyhogy megörököltem néhány tubussal. Napközben többször bekenem vele a kezeimet, jól hidratál, amúgy télen borzasztóan kiszárad a bőröm, néha még vérzik is, de ez a kézkrém alkalmas a baj megelőzésére. Hozzátartozik az igazsághoz, hogy éjjelre a testesebb Nivea kézkrémmel kenem be magam vastagon, de ha a Nivea elfogy, megpróbálom ezzel is az "éjszakai rehabilitálást".
Olvastam, hogy van, aki arcra is használja. Néhányszor kipróbáltam, nem rossz úgy sem, de van benne sajnos pórus elzáró összetevő is, úgyhogy én arcon inkább nem erőltetem.
A kamilla, körömvirág, glicerin összetevőket pedig nagyon szeretem!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 30.

A kamilla, körömvirág, glicerin összetevőket pedig nagyon szeretem!

erci1328

2020. április 14.

Az illata enyhe, de tetszik. Egy nap többször kell használnom, de az árából kiindulva ez logikus. Ár-érték arányra szuper.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 14.

Audry1

2019. szeptember 18.

Nekem párom adta a kézszáradásaimra. Tudni kell rólam, hogy a kezem akár nyáron is ki tud száradni, ha hűvösebb levegő fúj akkor már érezhetően és láthatóan, télen, ha nem lenne kesztyűm vagy nem kenegetném, akkor szó szerint véresre szárítaná az időjárás igen rövid idő alatt (sajnos volt már rá példa).
Párom az egekig magasztalta ezt a krémet, így ha már kaptam tőle, én is kipróbáltam.
Nos, találkoztam már olyan kézkrémmel, ami többet segített és a hatása is tartósabb volt (az aloe verás), viszont tényleg nem rossz. Sok is van benne, egész sokáig elég is. Az összetevői miatt harapok, mert nagyon nem tetszik pár.
Magának a krémnek az állaga szerintem teljesen jó, pont annyira sűrű és zsíros, amennyire nekem és a bőrömnek jó. Az illatával sincsen problémám. Viszonylag gyorsan beissza a bőröm, az esetleges sebek is gyorsabban gyógyulnak.
Összességében 3,5 csillagot ér nálam, de megadom a 4 csillagot, mert ennyi pénzért ez a minőség tényleg verhetetlen! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 18.

6vilag

2019. július 7.

A férjem imádja a kezeit ezzel kenegetni, én más márkákat próbálgatok, amik ennél is gyorsabban szívódnek be. Viszont esténként a lábaimat szokatam ezzel masszírozni, talpat és a lábszárat is. Nem szárad ki a bőröm, bőrkeményedésem is színte alig, vagy semmi sincs. Nekem és a pedikűrös véleménye is ez volt. Olcsó, erre a célra tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. július 7.

viraag

2018. augusztus 6.

Én az arcbőrömre szoktam használni amikor nagyon piros száraz iritált és mindig segít rajta amikor már semelyik drágább árkategóriájú krém nem használ.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 6.

vanilla0313

2018. június 26.

Anya élettársa kapta a munkahelyén, így most van belőle néhány tubussal. Végülis nem rossz, amennyi be tud belőle szívódni, az gyorsan beszívódik, de a paraffinolaj miatt marad egy réteg a kézen, ami egy kicsit olajos, kicsit ragacsos érzetet nyújt. Az illata tipikus olcsó kézkrém illat, számomra kicsit zavaró. Hidratáló hatása szerintem csak megelőzésre, szinten tartásra elég.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 26.

Lory

2018. február 25.

Kiszáradásra nagyon hajlamos a kezem,így több különböző kézkrém van bontva és a lakás több pontján fellelhetőek.Amennyire nem szárad a szám,helyette duplán szárad a kezem-szoktam mondani :))Éppen ezért nem lepődtem meg,hogy télre kevéske ő nekem.Jóval hígabb állagú mint a megszokott kézkrémeim,mondjuk gyorsan be is szívódik.Szerintem elteszem inkább tavaszra-nyárra,mert akkor meg utálom a vaskos,testes kézkrémeket,akkor még eljöhet az ő ideje.Hidratáló hatása közepes,szinten tartani segít,illetve a bajt is megelőzni de kiszáradt bőrre kenve sokat nem javít.Addig amíg rajta van,míg nem mosok kezet oké de utána ugyanolyan állapotú a bőröm mint mikor bekentem.Rövid távú megoldásnak megfelel,illetve ahogy mondtam szerintem tavaszra is elég lesz.3 és 4 csillag közt vacilláltam.Az ápoló hatása 3-nál többet nem ér ez tény,viszont az árára nézve is rendben van az ár-érték arány.Plusz arról sem tehet,hogy én rosszkor bontottam fel,mert +15-20 fokban meg pont az ilyen vizes,híg,folyós kézkrémekért teszem tűvé a drogériákat elég kevés sikerrel.Tavaly tavasszal is az Oriflame-ben láttam a százszorszépes kézkrémet,könnyed ápolást ígérve,megrendeltem,naponta kérdezgettem a tanácsadómat megérkezett e már.Sajnos készlethiány miatt nem kaptam és a katalógusban sem szerepelt soha többet-ilyen az én szerencsém.Úgyhogy ezekre tekintettel megy neki egy pici jóindulattal a 4 csillag.:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 25.

Lorna

2017. november 23.

Munkatárstól kaptam (akinek nem kellett) aki a férjétől kapta ( akinek nem kellett) akik nekem adták, akinek -minő meglepetés!- nem kellett. Nem akarom azt mondani, hogy ez már leírja a krémet, de ez már leírja a krémet. Sorry.
Folyékony, szó szerint elfolyik. Vizes állagú, és akkor legalább gyorsan észrevétlenül szívódna be, de helyette egy fura kellemetlen szilikon réteget hagy a kézen. A szaga nem marad meg nagyon sokáig, de addig eléggé, hogy zavarjon. Hidratálása... milyen hidratálása? Értem én ám. Gondolom valami olcsó kézvédő krém kell a gyárba a derék munkásembernek, mert a céges Audira valakin csak meg kell sportolni a vezetőknek, de ez a cucc se nem védő, se nem kézkrém. Sóhajtás. Az ára? Hát, ja az is tök jó, de valahogy (még laikusként is gondolkodva) a Sandel cégnek is ki kell termelni a profitját, nem? Plussz tubust, meg a kupakot, meg az összetevőket legyártani inkább nem szeretném tudni mennyi pénzt kereshetnek azok a munkások, akik azokba a gyárakba dolgoznak, ahol ezt mind 200 ft-ért előállítják.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 23.

Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2