Sanex

Ár:   €3.60   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   DM, online, patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lilluc26, Módosítva: 2019. május 14.

Ár:   €3.60
Lelőhely:   DM, online, patikák
Kategória:   Tusfürdők
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Tusfürdő reaktív, atópiás alkatú bőrre. Megnyugtatja a kiütéses bőrt és csökkenti a viszketést.

lilluc26

2019. május 12.

Spanyolországban vettem, azóta is ez a kedvenc tusfürdőm. Puhává varázsolja a bőrt már az első használat után is, olyan érzést hagy maga után mintha már testápolóval is bekentem volna magam. Nem atópiás hajlamú a bőröm, ezért nem tudom, hogy arra mennyire válik be, de napozás után tökéletesen táplálja a bőrt. Az illatát pedig imádom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 12.

Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid, Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Emulgeálószer. Leggyakrabban tisztítókban használt PEG féle.