Sanex

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   DM, online, patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: annapanni, Módosítva: 2018. március 5.

Lelőhely:   DM, online, patikák
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz

Timcso

2016. február 7.

Sose voltam oda a tusfürdőkért. Mindig csak használtam őket, mert kellett. Valószínűleg ez azért volt, mert akkor még nem találtam rá erre a csodára. Annyira finom az illata és mikor köntök egy kicsit a kezemre, mámor. Annyira finoman krémes és a vanília jut róla eszembe, legszívesebben megkóstolnám. (: Imádom! Bőrömet nem szárítja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 7.

fruzsicaaa

2015. január 4.

Az illata orok kedvencem, egyebkent felejtheto. Kozepesen habzik, nem kulonosebben hidratal.
Teny, hogy nem irrital.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 4.

Teny, hogy nem irrital.

flora.hegymegi

2014. augusztus 29.

Jól hidratál, finom az illata, ami szerintem sokáig érződik tusolás után is. Nekem érzékeny a bőröm (eléggé), de vettem észre, hogy irritált volna.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 29.

Racka

2014. február 3.

Finom enyhe illata volt, ami nem is maradt meg a bőrön túl sokáig. De az érzékeny bőrömet nem irritálta, kellően sűrű volt, jól habzott és tisztított, nem vettem észre, hogy szárított volna (de nem is hidratált). Évekig használtam, aztán kicsit ráuntam, de lehet megint előveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 3.

Svetlana

2013. július 7.

Érzékeny bőröm van, a baba habfürdőtől is vakarózom, ettől nem és jól tisztít. Kicsit szárítja a bőrt, de nem vészesen.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. július 7.

-Norcsi-

2013. június 6.

Nagyon krémes, jól hidratál és nagyon jó baba illata van :) Sajnos én a jobban illatosított dolgokat szeretem aminek sokáig érezhető magamon az illata. De hát ízlések és.... Ettől függetlenül szuper kis tusfürdő

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 6.

Ina15

2013. április 26.

Mindig imádtam ezt a tusfürdőt, mert jól érzem magam utána, gazi komfort érzetet ad. Régen vettem állandóan és szerettem. :) Enyhe illata van ugyan, de ajánlom mindenkinek , akinek érzékeny, száraz a bőre! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 26.

profectuscat

2013. április 16.

Ekcémás a bőröm, eddig Babát használtam, vagy semmit (sima vízzel lefürödtem). Nagyon sok tusfürdő szárít, kegyetlenül csúszós és rossz érzésű lesz tőlük a bőröm. Ez viszont 100% bevált! Nem viszketek tőle, sőt! A többi tusfürdő előhozta az ekcémámat(gondolom olyan anyag volt benne, ami irritációt váltott ki), ez pedig egyáltalán nem irritál, kellemes illata is van, maximálisan: BŐRBARÁT! Aki ekcémás és szeretne kipróbálni egy tusfürdőt ami TALÁN használ, akkor ezt ajánlani tudom! Azért írom ezt: nem vagyunk egyformák... :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 16.

Dana1983

2013. március 30.

Nem rossz, szeretem hogy nem annyira illatosított és sűrű mint egyes tusfürdők.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 30.

Nem rossz, szeretem hogy nem annyira illatosított és sűrű mint egyes tusfürdők.

fungiiiii

2013. január 18.

régebben használtam, és nagyon szerettem a hatása miatt, nem kellett testápolózni utána, nem viszkettem tőle, mint más tusfürdőktől.
mivel nagyon sokáig elég, nagyon meguntam az illatát a végére, ezért nem venném újra, meg mostanában inkább szappanozok, de talán a legjobb tusfürdő, amit valaha használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 18.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Sodium Lactate, Lactic Acid, Caprylyl Glycol