Sanex

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   DM, online, patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2014. január 30.

Lelőhely:   DM, online, patikák
Kategória:   Dezodorok

• Hatékony védelem 48 órán át.
  • Hidratálás.
  • Egyensúly: hagyja bőrét lélegezni.

Bőrgyógyászatilag tesztelt.

Kiszerelés: 50 ml

zsozefina

2019. március 21.

Kellemes illat de egy tulfutott buszon való utazás már kikezdi, biztosan nem veszem újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 21.

Remedios

2019. január 10.

Egyik kedvenc dezodorom. Az illata kellemes és jól teszi a dolgát,

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 10.

Egyik kedvenc dezodorom. Az illata kellemes és jól teszi a dolgát,

rrituss

2018. október 24.

Számomra eddig a legjobb deo. Alapjáraton nem vagyok túl izzadós, viszont sokat sportolok, így fontos volt, hogy olyan dezodort találjak, ami a keményebb igénybevételek során sem hagy cserben, és jelentem, ő tökéletes működik. 40 fokban, 1 óra bringázás után, vagy másfél óra ashtanga jóga után sem vagyok büdös, hanem a friss illatát érzem csak. A ruháim sem foltosak tőle, így még jó darabig marad a polcomon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 24.

Nikcy

2018. október 7.

Nemrégiben kezdtem el használni, mert már untam, hogy a stiftek nyomot hagynak a ruháimon. Eddig jól teszi a dolgát, nincs izzadság szag. Illata is tetszik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 7.

frudzika

2018. február 2.

jó az illata, viszont nehezen szárad és nap végére már elmúlik a hatása...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 2.

jó az illata, viszont nehezen szárad és nap végére már elmúlik a hatása...

Alexad

2017. november 6.

A leg leg leg. Nagyon izzadós vagyok, ami azt jelenti, hogy még télen is a -20 fokban tudok izzadni. Számtalan dezodort kipróbáltam már , és ő az egyetlen izzadásgátló, ami véd a foltokon ellen, nincs izzadság szagom. Már 1 éve folyamatosan használom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 6.

mvikus

2017. június 30.

A Sanex Dermo Protectorral felváltva szoktam használni, teszi a dolgát,, nincs vele különösebb probléma.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 30.

Lovemakeupbabe

2017. június 27.

Én szeretem, izzadás ellen jól véd, BÁR azt ki kell hangsúlyoznom, hogy keveset izzadok. Az illata szerintem tök jő, és tutom hogy megbízható ellentétben a sok fújós dezodorral.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 27.

tundying

2017. február 26.

Egy barátnőm ajánlotta, hogy próbáljam ki, neki bevált. Azt hittem, hogy végre megtaláltam a tökéletes izzadásgátlót! Sajnos ez is csak egy ideig hatott, utána már nem. Persze az is lehet, hogy csak ezzel a rózsaszín kupakossal van a gond. Használtam már a fehéret és a sárgát is, de nem emlékszem, hogy azokkal ilyen problémám lett volna. Kár, pedig megtaláltam az olcsóbb és illatában kellemesebb változatát is, amit Duschdas-nak hívnak. A régi verziója ugyanilyen kupakban volt , ugyanaz volt a gyártó cég is. Sajnos az újakat már más gyártja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 26.

wiicktoria

2015. október 14.

hű társam jó ideje, nekem eddig nem szokott hozzá a bőröm, ugyanolyan hatékony mint 3 éve..:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 14.

Antioxidánsok: BHT

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.