Sanex

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   DM, online, patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2013. május 23.

Lelőhely:   DM, online, patikák
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz

Ezt a zuhanykrémet a kifejezetten nagyon száraz bőrre fejlesztették ki.Az egyedülálló képlete tartalmaz természetes hidratálókat,ami segít helyreállítani a bőr nedvesség szintjét,miközben egészségesen hidratáltnak érződik.

Az új Sanex Dermo 3 aktív komplex összetevője,ami hasznos az egészséges bőr számára:

1.Védelem:javítja a bőr természetes védő képességét

2.Hidratálás:puhán tartja és jól hidratálja a bőrt

3.Kiegyensúlyozás:helyreállítja a bőr természetes egyensúlyát

Marcsus

2014. március 10.

Mi nagyon szeretjük, diszkrét illatú kis tusi, és tökéletesen bevált. Tény és való, hogy az adagolása nem túl praktikus, szinte ömlik az ember kezébe a tusfürdő, csöpög mindenfelé, de ezzel együtt is azt mondom, hogy jó kis termék. Az áráról nem tudok nyilatkozni, mert ajándékba kaptuk.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 10.

siss

2013. augusztus 11.

Számomra ez egy teljesen átlagos tusfürdő.Összehasonlítási alapom nincs,ez az első Sanex amit kipróbáltam.Jó árban volt,600ml-s,elég lesz egy jó darabig-gondoltam.Nem lett a kedvencem.Illata kellemes,azzal nincs gond,de ahhoz képest,hogy száraz bőrre van,már tusolás közben húzódik a bőröm és olyan tapadós lesz.Krémes állaga van,de nem az a megáll a tenyerünkben dolog,hanem ez folyik.Hogy szárít-e?Nemtudom,mert általában minden fürdés után testápolózok.

Önmagában használva minket nagyon szárított.El se használtuk.Még mindig van az alján pici,volt már pólómosó cucc,takarítószer,minden,csak fogyjon már el. :D Az illata tetszett,bár kissé erős.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 11.

Hidratálók: Glycerin, Sodium Lactate, Lactic Acid, Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid