Sanex

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   750 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: swetocti, Módosítva: 2014. szeptember 16.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz

Az érzékeny bőrnek igazán szüksége van a napi hidratálásra. Tejprotein hatóanyagával ez a tusfürdő gyengéden ápolja, és puha, bársonyos tapintást ad a bőrnek.

Kaboo

2018. január 25.

Párom nagy kedvence, mert nem viszket tőle minden mástól viszont igen. (kb. fél éve nem találok Magyarországon) én személy szerint egy másik típusát jobban szeretem. Megnyugtatja kicsit a bőrt, nem szarít és semmiképp nem irritál. Részemről korrektnek tartom az árát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 25.

buba83

2017. február 21.

Mindig van belőle otthon, mert a párom érzékeny bőrű és ezt javasolta neki a bőrgyógyász. Szerintem kellemes az illata (mindhármat próbáltuk, általában váltogatjuk őket) jó az állaga és tényleg nem száírtja a bőrt. A nagy kiszerelésnek külön örülök, bár a felpattintható kupakjával néha nekem is meggyűlik a bajom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 21.

CrazyKid

2016. október 20.

Az illata olyan kis semmilyen, de sensitive név alatt ez várható volt. Leárazva szereztem be, kifejezetten nagy kiszerelést kerestem, mert a barátom hajlamos egy alkalommal negyed tubust elhasználni, csak úgy csurgatja magára. Nekem az állaga ami nagyon bejött, krémes, nem folyik és nagyon jól habzik, kellemes a bőrön. Az illata nem marad meg, max fél óra-óráig. Kupakja kicsit gyengének tűnik, még nem tört el, remélem nem most fog amikor még szinte tele a tubus. Ha még látom leárazva beszerzek egy másikat ebből a családból.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 20.

helmo75

2016. június 29.

Most erre váltottam.Érzékeny a bőröm.Szeretem,nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. június 29.

Most erre váltottam.Érzékeny a bőröm.Szeretem,nagyon jó.

Audrey80

2016. január 14.

Egyik kedvencem, kellemes illata, habzása miatt. Nem szárít, az egész családnak megfelelő.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 14.

juditkaa70

2015. július 24.

Bár nem érzékeny nagyon a testbőröm,de mégis leginkább ilyen vagy ehhez hasonló termékeket használok,ami érzékeny bőrűeknek való. Egyszerűen szuper! :) Ajánlom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. július 24.

angelscrime

2015. július 22.

Számomra A Tusfürdő. Bár hajlamos vagyok néha-néha elcsábulni egy-egy újdonságra pl. a Balea-nál, de mindig rájövök, hogy nem érdemes váltani, mert ez mindent tud. Kellemes illat, krémes a habja és egyáltalán nem szárítja a bőrömet. Bár elég érzékeny, ekcémára hajlamos bőrű vagyok és télen kell utána a testápoló, de melegebb évszakokban egyáltalán nem szükséges. Sokáig megmarad az illata.
DDA-ban kedvezőbb áron meg lehet vásárolni, de néha a Rossmannban is látom 1000 Ft körülre akciózva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 22.

Korina2000

2015. július 14.

Ez a kedvenc tusfürdőm ami érzékeny bőrűeknek szerintem ideális választás.Nem pattogzottam ki tőle, jól habzik és jó ez a nagy kiszerelés belőle. Szerintem minden lényeges tulajdonságát elmondtam ennek a terméknek. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 14.

Minnesota

2015. január 29.

Nagyon jó állagú és illatú tusfürdő az érzékeny bőrűeknek, eddigi legjobb amit használtam!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. január 29.

Linda0222

2015. január 2.

Szerintem jó tusfürdő, bár nem olyan erős az illata, talán lehetne egy picit érezhetőbb szerintem. Az árát egy picit soknak tartom,de nem rossz, mert nekem extra érzékeny a bőröm, mert mindegyik csípi, de ez nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 2.

Hidratálók: Glycerin, Sodium Lactate, Lactic Acid, Caprylyl Glycol, Lactose
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid