Sanft & Sicher

Ár:   299 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   10 db és 60 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: danacanahai, Módosítva: 2015. július 28.

Kiszerelés:   10 db és 60 db
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Nedves toalettpapír panthenollal és kasmírkivonattal.

tonic

2019. augusztus 19.

Az elsőt persze,hogy alig lehet kivenni... sőt,a következőket is...és utálom,hogy egymásba vannak rakva,ami kirántja a következőt,de akkor meg már nem lehet rendesen visszazárni,mert ami kijött,vissza kell tömködni... jobban szeretem,ami egyesével húzható ..
Na de ha ezt leszámítom, megadom az ötöt,mert maga a termék jó, kellően nedves, finom illatú.
Update
Abszurd,hogy jön ki az egész, nem adok egyszerűen ötöt ilyenre,hiába jó maga a kendő..meg lehetne ezt oldani normálisan is..
És melyik összetevő a "kasmírkivonat"? Mert ha nincs kivonat,akkor max illatú lehetne a felirat. Bögyömben van ez,hiába minden nedvessége..
10 és 60? Az enyém 50...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. augusztus 19.

Update
10 és 60? Az enyém 50...

Enne

2019. június 28.

Szerintem ennek vettem az utazóméretét, 10 db volt benne. Nyaralásra vittem, mert nem tudtam, milyen állapotok lesznek a fürdőszobában. Végül haza is hoztam belőle. Imádtam, szuper cucc! Már a csomagolása nagyon tetszetős, szépen visszazárható, és minden kendő finom illatú, kellően nedves marad. Tényleg vastag és erős. Biztosan veszek még belőle, főleg, ha utazom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 28.

Jucuus

2019. február 27.

Elfogyott a kamillás ebből a márkából, és gondoltam kipróbálok valami más illatot is. Erre esett a választásom, kellemes illata van, nagyon nedves, nem szakad, nekem eléggé bejött. :D Az ára pedig baráti.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 27.

Banszky

2018. október 29.

Vettem már ettől a márkától nedves wc papírt és azok nem váltak be mert szakadtak és nagyon vékonyak voltak. Wc papír mellé volt ajándék,lehetett választani és én őt tettem a kosaramba. Nem bántam meg mert kellemeset csalódtam benne. Puha,ez nem szakad,diszkrét illatú.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 29.

wildrose

2018. szeptember 19.

Nagyon kellemes, púderes illatú, jó méretű és kellően nedves törlőkendő, az anyag minősége is kifogástalan, nem szárad ki. Tökéletes mind illat, mind használhatóság szempontjából.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 19.

csemezb

2018. augusztus 14.

Még sosem vettem ezt a fajtát, gondoltam kipróbálom. Foggal-körömmel ragaszkodtam a Zewa-hoz, ami azért elég drága, de most úgy néz ki úgy "kedvencre" találtam. Annyira nedves amennyire kell, puha és az illatát is szeretem. Ami plusz, hogy nem szakad el rögtön, amikor kihúzom a csomagolásából.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

kismadár

2018. május 7.

Jó kis törlőkendő, kellően nedves és puha, jutányos áron, visszafogott illattal. Csak azért négy csillag, mert nálam a best a shea vajas társa, ami sajnos persze limitált.. (A csomagolása egyébként már nem teljesen ilyen, megújult.)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 7.

nicolekitti

2018. január 1.

Egy időben rendszeresen ezt vettem, meg a sensitive társát. Szokott lenni több darab összecsomagolva, akkor mégjobban megéri. Sosem száradt be, megfelelő a nedvesség tartalma és a mérete is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 1.

AkInImOd

2017. december 12.

Elképesztően túl illatos, engem már zavart! Alig van benne, hamar elfogy, és ahhoz képest bitang drága. Ez egyszerűen nem jött be. Ami praktikus benne, hogy pici a csomagolás széltében, de vastagságát tekintve minden szinten javulhatna. Nem veszem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 12.

GoldTree

2017. november 9.

A hozzávaló dobozba szoktam tenni, praktikus. Nem irritál, kellően nedves, jó az illata, elég erős, ára is kedvező. Ennél jobbat még nem találtam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 9.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Keratin