Sanft & Sicher

Ár:   429 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   50 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: JErzsi, Módosítva: 2021. május 11.

Kiszerelés:   50 db
Kategória:   Egyéb

• Nedves toalettpapír
  • Hamameliszkivonattal és krémes illattal
  • Rendkívül szakadásbiztos
  • Gyengéd és kíméletes a bőrhöz
  • Biológiailag lebomló

koalace

2021. augusztus 14.

Strapabíró, kellően nedves, isteni finom frissítő illatos, gyengéd, minőségi nedves kendő elérhető áron! Engem sem irritált egyáltalán, bátran ajánlom mindenkinek!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 14.

heiserfanni

2021. május 22.

Tyhűűűű én egyenesen imádom! Engem nem irritál, nem szakad, pihe puha 🥰. Egyszerűen szerelmes vagyok ebbe az illatba. Ebből a márkából ez visz mindent

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 22.

JErzsi

2021. május 15.

Nagyon szeretem a DM törlőkendőit, gondoltam kipróbálom ezt az újat is, de egy kicsit csalódott vagyok. Picit irritálta a bőrömet, éppenhogy csak amikor használtam, valószínűleg a parfüm a ludas, ami elég előkelő helyen van az INCI listán, míg a nyugtató összetevők a végére szorultak. Ez épp elég indok számomra, hogy ezt a típust ne vegyem újra, de a többi DM-es törlőkendővel nincs problémám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 15.

Hidratálók: Glycerin, Diglycerin, Caprylyl Glycol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.