Sansin

Ár:   999 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: LaNara, Módosítva: 2020. május 20.

Lelőhely:   drogériák, hipermarketek, online
Kategória:   Fürdőtermékek
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A kisbabák finom bőre különleges ápolást igényel. A fürdető kifejezetten a kisbabák számára lett kifejlesztve. Gyengéden tisztít, könnyen leöblíthető, puhává, illatossá és tisztává varázsolja a babák bőrét.

LottaM

2021. január 25.

Kellemes illata van, elég híg. Sajnálom, hogy van benne parfüm, de ennek ellenére nem szárít. Kislányomnak vettem, de én is használom

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 25.

emagdi

2020. szeptember 8.

Akciósan szert tettem egy doboznyi babafürdetőre. :). Kézmosó szappanként funkcionál, annak nagyon bevált, így a járvány idején megnövekedett számú kézmosást is bírja a bőröm, nem szárad ki. Elég folyós, híg az állaga, így relatíve sok kell belőle még kézmosáshoz is (2 pumpálásnyi). Akciósan nagyon megérte, de nem hinném, hogy újravásárolom, ha elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. szeptember 8.

Ascyra

2020. június 23.

Alig vártam, hogy kipróbálhassam a sajátom is, miután a vegán életmódot folytató barátnőmnél ezzel mostam le a sminkem. Gyorsan rendeltem is belőle a Rossmannban, és a legőszintébben mondva: hihetetlenül elégedett és nagyon boldog vagyok, hogy rátaláltam erre a csodára. Másfelől, már most félek, hogy mikor lesz vége a gyártásának, mert mindig az történik velem, hogy megtalálom "életem szerelmét" valamilyen témában és aztán kivonják a forgalomból.
Dehogy a termék pozitívumairól is írjak:
- Nagyon soft illata van, nekem annyira nem bejövős, mert nagyon lányos, a fiú fürdetőt is ki fogom próbálni, hátha az picikét markánsabb, márha ilyesmi elvárható egy babyfürdetőtől.
- A bőröm soha még az életben nem volt ennyire hálás: 12 órával a fürdés után is illatos, üde és a tapintása pontosan olyan, mint a babapopsié: selymes, lágy, egyetlen darab száraz folt nem látható rajta (pedig erre igazán hajlamos vagyok a kimondottan vízhiányos bőrömmel).
- Nagyon fullos ez a csomagolás, nagyon jól elfér és fél liter cucc van benne, nevetséges áron - a bio és vegán termékek között.
- Cuki a mókus rajta :)

Mi más lenne elvárható egy tusfürdőtől? 10/10 - ez nem is kérdés. Semmi mást nem vagyok hajlandó venni ezek után, sőt, a mosógélt és az öblítőt is ki fogom próbálni. Csak ajánlani tudom, sőt, igeként fogom hirdetni a létezését! ♥

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 23.

Dehogy a termék pozitívumairól is írjak:
- Cuki a mókus rajta :)

googles

2020. június 1.

Szappannak használjuk, végülis teljesen megfelel, jó pont, hogy nem szárít annyira, mint az előző olcsó szappan. De nekem nem annyira finom ez az illat, ezért az élmény csak 4 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. június 1.

LaNara

2020. május 25.

Folyós az állaga de nagyon könnyen eloszlatható, 2-3 nyomásnyi elég az egész gyerekre. A kislányom bőrét egyáltalán nem bántja, finom puha fürdés után. Az illata olyan szolid málnás limonádé, hamar elillan. A pumpás kiszerelés praktikus és az egész flakon design nagyon szép szerintem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 25.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid, Propylene Glycol