Sansin

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   500 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: glau17, Módosítva: 2021. április 1.

Lelőhely:   drogériák, hipermarketek, online
Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Normál

Hajbalzsam normál hajra  mandulaolajjal. A speciális formula újjáéleszti és ápolja a hajat a fejtetőtől a hajvégekig, így a haj erős és fényes lesz. Dermatológiailag tesztelt. A bőrgyógyászati teszt laboratóriumilag igazolt. A termék összetételét úgy fejlesztették ki, hogy minimalizálja az allergia kialakulásának kockázatát. A termék nem tartalmazza a 26 potenciális illatallergént.

A hivatalos "Vegan Society" tanúsítványával és logójával rendelkezik, mely alapján nem tartalmaz állati eredetű összetevőket. Növényi tenzidet, klórmentes konzerválószert tartalmaz. Színezőanyagmentes.

6vilag

2021. május 9.

HÁt a samponja nagyon híg, ez azonban nagyon sűrű, alig akart kijönni a flakonból. Semmi extra, egy átlagos hajbalzsam. Nem tudom, hogy bele fogok-e szeretni, egyenlőre az elmegy kategória. Puha lett a hajam valóban, de ennél is kellett használni további fújós balzsamot a kifésüléshez. Nekem 3 csillag. A flakon adagolója viszont jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. május 9.

LottaM

2021. április 17.

Nagyon szeretem az illatát, extra puha lesz tőle a hajam. Könnyen kifésülhető. Újra meg fogom venni. Nem csalódtam benne, úgy mint a többi Sansin termékben sem

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 17.

Alkoholok: Cetearyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Stearyl Alcohol
Emolliensek: Cetearyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, Behenamidopropyl Dimethylamine, Behenamidopropyl Dimethylamine, Cetyl Alcohol, Stearyl Alcohol
Tisztítószerek: Cetyl Alcohol, Stearyl Alcohol
Illatanyagok: Parfum/Fragrance