Sansin

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   500 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: glau17, Módosítva: 2021. április 1.

Lelőhely:   drogériák, hipermarketek, online
Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Normál

Hajbalzsam normál hajra  mandulaolajjal. A speciális formula újjáéleszti és ápolja a hajat a fejtetőtől a hajvégekig, így a haj erős és fényes lesz. Dermatológiailag tesztelt. A bőrgyógyászati teszt laboratóriumilag igazolt. A termék összetételét úgy fejlesztették ki, hogy minimalizálja az allergia kialakulásának kockázatát. A termék nem tartalmazza a 26 potenciális illatallergént.

A hivatalos "Vegan Society" tanúsítványával és logójával rendelkezik, mely alapján nem tartalmaz állati eredetű összetevőket. Növényi tenzidet, klórmentes konzerválószert tartalmaz. Színezőanyagmentes.

6vilag

2021. július 8.

HÁt a samponja nagyon híg, ez azonban nagyon sűrű, alig akart kijönni a flakonból. Semmi extra, egy átlagos hajbalzsam. Nem tudom, hogy bele fogok-e szeretni, egyenlőre az elmegy kategória. Puha lett a hajam valóban, de ennél is kellett használni további fújós balzsamot a kifésüléshez. Nekem 3 csillag. A flakon adagolója viszont jó volt. De az is tönkrement, pedig majdnem csak ezért vettem. Illata, minimális, vagy csak illatosabbakhoz vagyok szokva, nem tudom, de gyengécske. Lehet valóban nem allergizál, de nekem hiányzik belőle az illat. Vagy lehet nem nekem találták ki, de még másnak még jó lehet.Ettől jobban nem húzom le, de nekem annyira nem komfortos használni, az biztos, a megfelelő mennyiséget sem sikerűl eltalálnom. Azt hiszem sok kell belőle 1x-re, viszont az pozitiv benne, hogy nagyon puha lesz a haj tényleg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. július 8.

LottaM

2021. április 17.

Nagyon szeretem az illatát, extra puha lesz tőle a hajam. Könnyen kifésülhető. Újra meg fogom venni. Nem csalódtam benne, úgy mint a többi Sansin termékben sem

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 17.

Alkoholok: Cetearyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Stearyl Alcohol
Emolliensek: Cetearyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, Behenamidopropyl Dimethylamine, Behenamidopropyl Dimethylamine, Cetyl Alcohol, Stearyl Alcohol
Tisztítószerek: Cetyl Alcohol, Stearyl Alcohol
Illatanyagok: Parfum/Fragrance