Sante

Ár:   3170 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bogyó, Módosítva: 2012. január 6.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Tusfürdők

gemzit

2015. december 1.

Nagyon szeretem ezt a tusfürdőt. Nem szárítja a bőröm, kellemes illata van, jól tisztít. Nem kell több.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 1.

Drakna

2015. július 1.

Praktikus a kiszerelése az adagoló pumpával, nagyon finom enyhe kokuszos-vanilias az illata, pont eléggé hanbzik és nem irritál ill. nem szárít egyértelmű kedvenc. A párom is szereti. Mivel szeretem a változatosságot nem bánnám ha gyártanának tobbféle illatút :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 1.

EszterV

2015. május 3.

Kisbabámat furdetek ezzel, nem bántotta a bőrét. Szeretem, hogy csak enyhe natúr illata van, nem az a negédes művanília.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 3.

Oonagh

2015. január 2.

Az akciós polcon találtuk a dm-ben, ha jól emlékszem 1900 Ft-ról volt leárazva kb. 700 Ft-ra a 200 ml-s, így kettőt is vettünk belőle, miután gyorsan telefonon elolvastam róla az itteni véleményeket. Hát én kerestem a vaníliás shake illatot, nem találtam. Ebben is érzem azt a műanyag szagot, mint a Terra Naturi kókuszosban, amitől ráz a hideg. Csalódás az egész. Barátomnak tetszik, ő használja. Habzása a tipikus natúr tusfürdős, azzal nem is lenne baj. Én biztos nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 2.

Blind

2014. április 6.

Szeretem nagyon nem túl illatos, nem habzik jól, de a bőrömnek nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 6.

Szeretem nagyon nem túl illatos, nem habzik jól, de a bőrömnek nagyon jó.

mstindigo

2013. február 21.

A párom vette meg a fél literes családi kiszerelést, hát, voltak kétségeim, mennyire lesz jó. mert csak rossz tapasztalatom volt eddig a Santéval. Abszolút pozitív csalódás volt! Nagyon fincsi, vaníliás shake-re emlékeztető illata van. Illata tényleg nem tart sokáig, de aminél a parfüm nem szintetikus, ott ez sajnos mindig így van, ezért nem vonok le pontot, mert legalább a bőrömet nem bántja. :) Semmi bőrirritációt, vagy fellépő bőrszárazságot nem tapasztaltam, pedig szinte mindig ez van, ha tusfürdőt használok. Egy darabig félretettem a natúrszappanomat. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 21.

Mo0nlight

2012. augusztus 10.

Most ez az új kedvenc tusfürdőm, nagyon kis finom, szolid illata van, imádom. Csak ne lenne olyan picike...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 10.

bogyó

2011. december 18.

Nagyon jó illatú tusfürdő, kár, hogy nem tart sokáig az illata.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 18.

Nagyon jó illatú tusfürdő, kár, hogy nem tart sokáig az illata.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice
Hidratálók: Glycerin, Sorbitol, Betaine, Sodium PCA, PCA Ethyl Cocoyl Arginate