Sante

Ár:   2520 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bkmarcsi, Módosítva: 2011. augusztus 10.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Dezodorok

Alkohol-, szinezék és konzerválószer mentes. Tiszta forrásvízben természetesen növő kristályból készült, amely a többszörös kristályosodás által különösen tiszta és különösen bőrbarát. Alkohol, színezék, konzerválóanyag és aluminiumsó mentes. Természetes módon akadályozza meg a kellemetlen illatot okozó baktériumok kialakulását, anélkül, hogy az izzadságmirigyek és a pórusok működését gátolná. Hosszú ideig tartó természetes frissesség.

Kiszerelés: 100  g

Földes Anett

2012. november 26.

Hát.....én már ezer féle cuccot próbáltam, alum. mentest, aluminiumosat, az alum. mentes cuccok sza*t se értek, napi 5-6-szor kellett mosakodnom, és ujrakennem, hogy érjen valamit. Na köszönöm azt már nem! Ez az alum. sós cucc nekem nagyon bejött! Víz alá nyomom, és már kenem is be magam. Nagyon működik! Edzés után is még jó, nagyon enyhén érzek csak izzadtságszagot, azt is csak úgy,ha az ujjamat a hónom aljához szorítom, és megszagolom aztán. Más nem érzi.
Nagyon könnyű lemosni, semmilyen ragacs -maradvány nincsen, nem fog meg semmilyen ruhát, tényleg tökéletes számomra!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 26.

bkmarcsi

2011. július 31.

Most kezdtük el használni kisfiammal együtt ezt a dezodort. Ő még csak 9 éves de sajnos nagyon izzadós. Ezért is volt fontos,hogy alumínium só mentes legyen meg persze magamért is. Féltem egy kicsit,hogy nem lesz tartós a hatása, ezért én még szódabikarbónát teszek utána a hónom aljára. Így a kettő együtt sokkal jobb mint bármilyen más alus dezodor, pedig már sok mindent kipróbáltam én is. Örülök,hogy sikerült megoldanom az izzadós problémánkat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. július 31.

Hidratálók: Sodium Lactate, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Szervetlen vegyület, a timsók közé tartozik. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint izzadásgátló és összehúzó hatású összetevő.  A timsó alapú ásványi sókból készült dezodorokra a nagyméretű ammóniumtimsó-molekulák jellemzők, melyek a bőrön keresztül nem szívódnak fel, így nem kerülnek a véráramba.

Fahéjsav, mely bizonyos illóolajokban található meg. A kozmetikumokban illatanyagként használt.