Sante

Ár:   2200 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Szendi, Módosítva: 2015. augusztus 27.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz

Bio nyírfalevél kivonattal

Könnyed tartást és selymes fényt biztosít a haj számára. Mogyoró olajjal, bio nyírfalevél kivonattal és bojtorján gyökér kivonattal könnyen fésülhetővé és ápolttá teszi a hajat anélkül, hogy elnehezítené a frizurát. B5 provitaminnal és növényi glicerinnel visszaadja a haj rugalmasságát és erejét. Használata: hajmosás után oszlassuk el a hajtincsek között, hagyjuk hatni rövid ideig, majd alaposan öblítsük le. Mindennapos használathoz ideális.

Nem tartalmaz szilikont, paraffinolajat, PEG származékokat, szintetikus tartósítószert, színezéket.

BDIH és Natrue által minősített natúrkozmetikum.

jangela

2015. február 5.

Leginkább a hajvégekre használnom, már jópár hónapja és nagyon szeretem, mert tényleg könnyen fésülhető és selymes lesz tőle a haj, plusz a száraz végeket, töredezéseket is felszámolta. Az illata könnyű és leöblíteni sem macerás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 5.

Inopi

2014. április 28.

Kedvenc hajbalzsamom! Probaltam mar a weledatol, a farfalletol, meg meg egy de nem emlekszem a nevere. De egyike se jo, csak ez.
Es meg ez a legolcsobb is!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. április 28.

Es meg ez a legolcsobb is!

Blind

2013. december 17.

Szuperül puhít , ajánlani tudom csak mindenkinek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 17.

Szuperül puhít , ajánlani tudom csak mindenkinek!

Szeder

2013. június 1.

Nagyon jókat olvastam róla, nagyon bíztam benne hogy nekem is beválik, megvettem de csalódás volt. Abszolút nem teszi könnyebben kifésülhetővé a hajamat, sőt ,még talán egy fokkal nehezebb is kifésülni, gubancolódik pedig előtte is természetes balzsamokat használtam.. három csillagot adok, mert természetes, és puhává teszi a hajat, lehet másnak beválik, de nekem nem jött be sajnos

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 1.

amatar

2013. április 29.

A legjobb hajbalzsam amit eddig valaha használtam, finom illata van, de ez nem marad meg, viszont a hajam nagyon puha és könnyen fésülhető lett tőle, egyáltalán nem száradtak ki a hajvégeim és úgy vettem észre, hogy nem is töredeztek annyira. November elején vágtam a hajam, régebben kb 3 havonta újra kellett vágni, most viszont tegnap éreztem csak úgy, hogy ideje kicsit újra nekiesnem, igaz ez a balzsam már elfogyott, úgyhogy akár ennek is betudhatnám, de azért ennyire nem vagyok naiv.:) Szerintem egy ár-érték arányban nagyon jó balzsam, négy hónapig használtam és a legnagyobb erénye - amit eddig még más terméknél nem tapasztaltam - , hogy a hajam vége nem csak frissen mosva volt puha, hanem a harmadik vagy negyedik napon is. Nem is értem miért cseréltem le, újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 29.

Hidratálók: Glycerin, Sodium Lactate, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid