Best of Beauty 2019

Sante

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mystang96, Módosítva: 2012. július 9.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Fog- és szájápolók

Mirhából, bio zöldtea kivonatból és xylitből álló, klinikailag tesztelt hatóanyag komplexummal ápolja és védi a fogakat és a fogínyt. Valódi mészkő szemcsék biztosítják a fogak és fogközök gyengéd tisztítását. Mentolmentes. Alkalmas homeopátiás kezelés során.

eperjeske

Korcsoport: >54
2016. június 21.

Én a mentásat vettem meg nemrég a Myropolium-ban, és igazán szeretem. Bár kezdetben zavart az erős mentaíz, de megszoktam, és nagyon elégedett vagyok azzal, hogy tökéletes tisztaságérzetet ad a használata után. Több ún. bio-fogkrémet próbáltam már, és sajnos ez a tisztaságérzet nem mindegyiknél van meg!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2016. június 21.

tenyitomi

2014. november 16.

A mentolmentest használom/kék/a funkcióját ellátja,kicsit habzik is,ami erre is jellemző, az "íztelenség",olyan neobios jellegű,semleges ízű,ez is esti használatú lesz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. november 16.

Skye

2014. január 28.

Nagyon klassz cucc. Se fluorid, se SLS és mégis tiszta és friss a szám.

Budapesten a Jászai M. térnél a Myropoliumban lehet kapni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 28.

Nagyon klassz cucc. Se fluorid, se SLS és mégis tiszta és friss a szám.

Budapesten a Jászai M. térnél a Myropoliumban lehet kapni.

gabo

2013. március 19.

Már régebb óta használok ilyen fogkrémet is, nekem tetszik, jól tisztít, nem habzik túl, kellemes íze van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 19.

Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Xylitol, Glycerin