Best of Beauty 2019

Sante

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Szendi, Módosítva: 2012. március 6.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Samponok

Bio gingko és bio aloe vera kivonattal revitalizálja a fáradt és igénybevett hajat. Gyengéd, púderes illatú családi sampon, mely válogatott növényi hatóanyagokkal kíméletesen, mégis alaposan tisztítja a fejbőrt és a hajat. Értékes hajtápláló összetétel, mely bio gingko kivonattal, bio aloe vera lével, inulinnal és bio olíva olajjal biztosít vitalitást és rugalmasságot a haj számára.

Kiszerelés: 950 ml

seoul

2019. február 17.

Az illata furcsa, nem túl jó. Habzik rendesen. Kiszárította a fejbőröm, vakaróztam tőle. A hajam pedig olyan "csikorgósan" tiszta lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 17.

sofi3

2018. július 9.

Szeretett FIN samponomat cseréltem le erre, de hiába egy árkategória, ég és föld a kettő.
A hosszú, száraz, vékony szálú hajam puha lett tőle, viszont hosszútávon nem vált be. Szárít, a hajhosszat és a fejbőrt egyaránt. Ezt a sampont használva újra kijött a fejbőrömön a pikkelysömör (amire másfél évig nem volt példa FIN samponnal), a hajam pedig jobban töredezik, mint korábban, és amióta ezt használom, hullik is rendesen. Egyetlen pozitívum az illata. Biztosan nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 9.

Stenico

2018. április 26.

Update 2018. április: az illata teljesen megváltozott és már inkább szagnak mondanám, nem túl kellemes. Ezen felül a családi kiszerelés pár hónap után mintha megromlott volna, ki kellett dobnom. -2 pont

Nagyon korrekt sampon, úgymond problémamentes hajra, családi használatra tényleg remek választás. Szép fényes lesz tőle a haj (még a férjem is megjegyezte a sörényében gyönyörködve), nem zsírosít vagy szárít, alaposan tisztít. Ami számomra szintén nagyon fontos: jól megfér a hennával és a hasonló termékeknél jóval kellemesebb az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 26.

nkriszti98

2017. december 10.

Kicsit furcsa érzéseim vannak ezzel a samponnal kapcsolatban. Általában hajmosás után gyönyörű fényes lesz a hajam, pedig balzsamot sem igényel. Viszont néha annyira furcsa állaga lesz a hajamnak mosás után, hogy nem tudom leírni :D De azért megérdemli a 4 csillagot, mert az esetek 90%-ában nagyon szép lesz tőle a hajam. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 10.

natasa

2017. február 16.

Fáradt, igénybevett hajra tényleg jó. Puha, fényes lesz a haj tőle. A száraz hajat szépen ápolja.
Második mosásra habzik rendesen, jól tisztít. A pumpás adagolót nagyon jónak tartom. Az illata meg olyan, mint a puncsfagyinak, vagy valami hasonló, fincsi. De nekem sajnos elég hamar zsírosodik tőle a hajam. (Pl. Hétfőn mostam, csütörtökre már csapzott, elég vállalhatatlan lett.) Jó lett volna, ha kicsit ki tudom tolni vele a hajmosást, de nem sikerült.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 16.

szueszti

2015. július 1.

Hosszú, vékony szálú hajra nálam nem vált be. Kellemesen habzik, de nagyon összekócolja a hajat, sokkal több balzsamra van szükségem, hogy egyáltalán ki tudjam fésülni, kb. olyan érzésem volt tőle, mintha a mezei wu2-vel mostam volna hajat.
Már majdnem kuka lett, amikor eszembe jutott, hogy kipróbálom sminkecsetek tisztításához. Instán és pinteresten elég gyakran látni, hogy házi megoldásként a babasampont olívaolajjal turbózzák fel, ő pedig egy olívás, aloés sampon, akkor miért ne :) Erre a célra szerencsére bevált, egy borsónyi mennyiség is szépen kiszed mindent és puhák maradnak a szálak. Az viszont kizárt, hogy ebből a célból valaha is újravegyem ezt a terméket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 1.

Vikucka

2015. április 29.

Nagyon szeretem, a korpás fejbőrre használom felváltva az elseve korpásodás elleni samponjával (néha pedig be kell vetnem a nizoralt). Az esetek mondjuk 80%-ban ezzel mosok hajat. Nagyon jó, selymes tapintású lesz tőle a hajam. 4 pont, mert elég hamar zsírosodik. Az illatát imádom, plusz pont, hogy nem kell balzsamot használnom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 29.

yareyare

2014. december 30.

Nagyon szeretem :) Alaposan tisztít, mégsem szárít. Puha és szép fényű tőle a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 30.

Tvylvis

2014. szeptember 5.

Szeretem a Sante samponjait, jó minőséget kapok korrekt áron. Kifejezetten jól tisztít, elég jól habzik (kis vízzel felhígítva főleg), nagyon kellemes illata van, és ha nem használok utána balzsamot, akkor is ki tudom fésülni a vizes hajam, méghozzá elég könnyen. Az illata pedig egyszerűen szuper, nagyon jó érzés használni. Igen erős négyes.
Ja, és a férjuram is szereti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 5.

Ja, és a férjuram is szereti.

hiperter

2013. december 9.

szuper illata van, utána tényleg pihepuha lesz a haj, olyan "szalonszépségű", mintha fodrásztól jöttem volna, van egy kis selymes fénye. eddig egyiktől sem volt ilyen, pedig rengeteget próbáltam már. hajmosás közben pedig "nyikorog" a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 9.

Antioxidánsok: Ginkgo Biloba Leaf Extract, Phytic Acid
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice
Hidratálók: Betaine, Glycerin, PCA Ethyl Cocoyl Arginate

Növényi komponens, aminek antioxidáns tulajdonsága van.