Sante

Ár:   4090 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   500 ml és 950 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nyimuska, Módosítva: 2014. augusztus 1.

Kiszerelés:   500 ml és 950 ml
Lelőhely:   Müller
Kategória:   Samponok

Száraz, fénytelen hajra.

Új energiával látja el az igénybevett, élettelen hajat. Bio aloe verával, bio kókusszal és bio narancsolajjal. Friss, citrusos családi sampon, mely válogatott minőségű növényi eredetű hatóanyagokkal gyengéden, mégis alaposan tisztítja a fejbőrt és a hajat. Értékes hajtápláló összetétel, bio aloe vera lével, hajkondicionáló hatású inulinnal és bio kókuszdió kivonattal fokozza a haj fényét és dús hatást biztosít.

Kiszerelés: 950 ml

Ár: 2500 , Eladó: biondi
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest / Vác, fizetés: posta, személyes átvétel, de megbeszélés kérdése :)
kabocika

2019. november 4.

Az itteni pozitív vélemények alapján vásároltam. Nem csodaszer, de az eddigi leghatékonyabb sampon a félhosszú, vékonyszálú, gyorsan zsírosodó hajamra. Ezzel sem tudtam kitolni a 2 naponta történő hajmosást, de a 2. nap végére még vállalható- szemben az eddig próbált egyéb samponokkal. Állandó használatra ez sem jó, hiszen hamar hozzászokik a hajam, de felváltva megfelelő a Syoss szintén már szilikonmentes hajtőemelő/dúsító samponjával.

UPDATE: már jó ideje használom, az első pozitív élmények után le kell pontoznom, semmiben sem különbözik mint a többi sampon, a zsírosodást 1,5 napig bírja..hiába használom felváltva több samponnal:((((

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 4.

heniko90

2019. október 27.

Nem szeretném lepontozni, mert finom illata van és jók az összetevői is. DE iszonyatosan szárítja az amúgy is száraz végű hajam! Egy baromi jó balzsam azért némileg segít rajta... meg utána olaj is szárítás után! Jó sampon...de van jobb is ami kevésbé szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 27.

significado

Korcsoport: >54
2019. április 25.

Jó sampon, gazdaságos, praktikus a pumpás flakon, és jó hatással van a hajamra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. április 25.

Jó sampon, gazdaságos, praktikus a pumpás flakon, és jó hatással van a hajamra.

TheNancy07

2018. október 16.

Ezt a sampont 1 éven át használtam, csak jót tudok mondani róla. Nagyon gazdaságos, praktikus a pumpás flakonja, az olajos pakolásokat 2 mosásra eltüntette mindig, finom illatú és lágy esésű hajam lett tőle. Ez alapból bió termék, szerintem akinek nem minden hajformázó dolga (sampon, balzsam, hajkrém stb...) bió annak nem biztos, hogy megéri ilyenre beruházni, mert a várt hatás nagy eséllyel elmarad.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 16.

viragnyelven

2018. május 19.

Már harmadjára vettem újra, egy ideje kedvenc. Szép összetevők, finom illat, okès ár. Az én fejborom is viszketős, ettől semmi baja. Semmi kivetnivalót nem találok benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 19.

estherkovacs

2017. december 12.

Fantasztikus ez a sampon! Nagyon kevés samponról mondhatom el, hogy egyáltalán nem okoz viszketést, téli időszakban két naponta mosnom kell, ezzel lazán kibírom 3 napig, és semmiféle irritációt nem okoz, még a harmadik nap végén sem, nagyon tisztának, olyan könnyűnek érzem a fejbőröm, úgyhogy biztos jól tisztít és az illata is kellemes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 12.

szandracska

2017. február 14.

Teljesen jó ez a sampon. Zsíros a hajam, ami viszket is, ha nem tetszik a bőrömnek, amit ráteszek. Lassan a flakon végénél vagyok, de nem okozott irritációt. Az érdekessége számomra, hogy nagyon nyikorgósra mossa a hajamat, attól függetlenül, hogy natúr. Egy héten 2x mosom a hajamat, és mosástól-mosásig vállalható is. Az ára kicsit drága (én a nagy kiszerelést vettem meg), de kárpótol az, hogy lassan fogy. Ha elfogy, akkor kipróbálom egy másik samponjukat is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 14.

Gyevocska

2015. december 19.

8 hónapja használjuk a Férjemmel közösen. Egy 500ml-es flakon 4 hónapig elég. És ebből könnyen ki lehet számolni, hogy már eddig 2 flakonnal is elhasználtunk. Most vettem a 3.-at. Nagyon kiadós, kellemes az illata. Hangsúlyozom, nem mű narancs illata van.
Bár normál hajra tervezték, az én könnyen zsírosodó hajam 5-6 napig lazán kibírja. Selymes, lágy, kellemes illatú lesz a haj tőle. És tényleg fényes. Nulla balzsam mellett. Bár én hígítva használom, nagyon jól habzik. Igaz, ha nagyon bele akarnék kötni, a 2. összetevő "annyira" nem bió, de ezen most könnyedén átsiklok, mert legalább nincs benne 5 tonna alkohol, mint némelyik natúr termékben. Attól ugyanis kikészül a hajam...
A pumpás adagolója pedig a Férjemnek nagyon bejött.
Egyszóval: 5-ös!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 19.

A pumpás adagolója pedig a Férjemnek nagyon bejött.
Egyszóval: 5-ös!!

Stenico

2015. szeptember 23.

Nagyon korrekt kis sampon, úgymond problémamentes hajra, családi használatra remek választás. Bár dúsító hatást nem tapasztaltam, tényleg szép fényes lesz tőle a haj, nem zsírosít vagy szárít, jól megfér a hennával és a hasonló termékeknél ezerszer jobb az illata. Esetleg a kiszerelés lehetne nagyobb, ha már az egész család ezt használja :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 23.

andeve

2015. augusztus 12.

egy másik Sante termék kipróbálása után (ami nagyon bevált) döntöttem, kipróbálom ezt a terméküket is. szép fényes és jó puha lett tőle a hajam!finom illata van és ami a legfontosabb nem irritál!ez az első pumpás verziójú samponom, ami szerintem nagyon praktikus, natúr samponokhoz képest jó ára van

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 12.

Antioxidánsok: Phytic Acid
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice
Hidratálók: Betaine, Glycerin, PCA Ethyl Cocoyl Arginate

Növényi komponens, aminek antioxidáns tulajdonsága van.