Sante

Ár:   4090 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   500 ml és 950 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nyimuska, Módosítva: 2014. augusztus 1.

Kiszerelés:   500 ml és 950 ml
Lelőhely:   Müller
Kategória:   Samponok

Száraz, fénytelen hajra.

Új energiával látja el az igénybevett, élettelen hajat. Bio aloe verával, bio kókusszal és bio narancsolajjal. Friss, citrusos családi sampon, mely válogatott minőségű növényi eredetű hatóanyagokkal gyengéden, mégis alaposan tisztítja a fejbőrt és a hajat. Értékes hajtápláló összetétel, bio aloe vera lével, hajkondicionáló hatású inulinnal és bio kókuszdió kivonattal fokozza a haj fényét és dús hatást biztosít.

Kiszerelés: 950 ml

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

pviviana

2021. augusztus 10.

Sikerült belefutnom egy újabb samponba, aminek nagyon jók az összetevői, de az én hajamat csikorgósra szárítja.. pedig kimondottan száraz hajra ajánlják, amilyen az enyém is. Csak a tövére teszek hajmosáskor és amikor leöblítem, csikorog a hajam, ahogy végighúzom a kezem rajta.. jobbra számítottam, főleg, hogy az itteni vélemények is csupa pozitívak.. 950 ml-es kiszerelést vettem, mert így jobban megérte árban, de nem tudom mi legyen a sorsa.. még párszor használom, de nem hiszem, hogy változna a helyzet.
Ami szintén nem tetszik, hogy nagyon sok kell belőle, hogy habot képezzen..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 10.

Ami szintén nem tetszik, hogy nagyon sok kell belőle, hogy habot képezzen..

piriagi

2021. május 17.

Már évek óta használom ezt a sampont, néha szüneteltetem a használatát, hogy ne szokjon hozzá a fejbőröm, de mindig visszatérek hozzá. Szép fényt ad a hajamnak és könnyen ki is tudom fésülni hajmosás után. Nekem sokáig kitart a családi verzió (kb. 5 hónap), pedig derékig érő hajam van, és heti 2x használom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 17.

TheNancy07

2021. január 3.

UPDATE: Óóó igen, visszatértem hozzá! :3 Ez a sampon még mindig a best nálam! Finom illatos, puha, lágy esésű és fényes lesz tőle a hajam! Szerelem!

Ezt a sampont 1 éven át használtam, csak jót tudok mondani róla. Nagyon gazdaságos, praktikus a pumpás flakonja, az olajos pakolásokat 2 mosásra eltüntette mindig, finom illatú és lágy esésű hajam lett tőle. Ez alapból bió termék, szerintem akinek nem minden hajformázó dolga (sampon, balzsam, hajkrém stb...) bió annak nem biztos, hogy megéri ilyenre beruházni, mert a várt hatás nagy eséllyel elmarad.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 3.

natasa

2020. október 9.

Mégis visszatértem hozzá. Nagyon jó sampon, a használat után puha, finom tapintású, fényes lesz a hajam. Pedig mostanában elég száraz lett, sajnos az őszülő haj már nyűgösebb, több ápolást igényel. Valahogy eszembe jutott, mennyire szerettem ezt a sampont. Újravettem, és igazi felfrissülés, ápolás, hidratálás a hajamnak.

2015. július 23 - i véleményem: Egy ideig ez volt a kedvenc samponom. Jól habzik, jól tisztít, fényt ad. Nem zsírosít, nem szárít. Szóval jó kis kímélő sampon ez, akár gyakori hajmosáshoz is. Most mást használok, de ez sem volt rossz, bár kicsit drága...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. október 9.

Reni07

2020. május 27.

Ajándékba kaptam. Most rendeltem is, mert jól tisztít, nem okoz irritációt és nem zsírosít. Ritkábban kell hajat mosnom. Szeretem. Ja! És a 950 ml-s nagyon sokáig elég. Megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 27.

Heszperida

2020. január 23.

Nagyon jól tisztít és nem szárítja a hajam. Tényleg dúsít, bár ez a hatás pár nap után elmúlik (én eddig minden dúsító samponnál ezt tapasztaltam) és az illata is nagyon jó, igazi narancs illat. Én biztos újraveszem! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 23.

veganita81

2019. december 9.

Hatékony, szépen tisztít, kellően habzik, semmilyen irritációt nem okoz. Mosás után balzsamozom, nem szárítja a hajat. Szuper ár érték arány.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 9.

kabocika

2019. november 4.

Az itteni pozitív vélemények alapján vásároltam. Nem csodaszer, de az eddigi leghatékonyabb sampon a félhosszú, vékonyszálú, gyorsan zsírosodó hajamra. Ezzel sem tudtam kitolni a 2 naponta történő hajmosást, de a 2. nap végére még vállalható- szemben az eddig próbált egyéb samponokkal. Állandó használatra ez sem jó, hiszen hamar hozzászokik a hajam, de felváltva megfelelő a Syoss szintén már szilikonmentes hajtőemelő/dúsító samponjával.

UPDATE: már jó ideje használom, az első pozitív élmények után le kell pontoznom, semmiben sem különbözik mint a többi sampon, a zsírosodást 1,5 napig bírja..hiába használom felváltva több samponnal:((((

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 4.

heniko90

2019. október 27.

Nem szeretném lepontozni, mert finom illata van és jók az összetevői is. DE iszonyatosan szárítja az amúgy is száraz végű hajam! Egy baromi jó balzsam azért némileg segít rajta... meg utána olaj is szárítás után! Jó sampon...de van jobb is ami kevésbé szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 27.

significado

Korcsoport: >54
2019. április 25.

Jó sampon, gazdaságos, praktikus a pumpás flakon, és jó hatással van a hajamra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. április 25.

Jó sampon, gazdaságos, praktikus a pumpás flakon, és jó hatással van a hajamra.

Antioxidánsok: Arginine, Phytic Acid
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Betaine, Arginine, Glycerin, PCA Ethyl Cocoyl Arginate

Glucoseból és kókuszolajból előállított kíméletes felületaktív anyag, tisztító. Erősen lúgos (pH 11.5-12.5), így legtöbbször citromsavval hozzák a termékek pH értékét a kívánt tartományba.

Aloe vera növény leveléből származó lé. Vízmegkötő, gyulladáscsökkentő, antioxidáns és antibakteriális hatása van, valamint segíti a sebgyógyulást és általában a bőr regenerálódását is. Bár az aloe vera egyre nagyobb divat mostanában, Paula Begoun szerint tudományos kutatások nem igazolják, hogy hatékonyabb lenne a többi, hasonló tulajdonságokkal rendelkező összetevőnél (mint pl. a C-vitamin vagy a zöld tea).

Cukorrépából kivont aminosav származék, amit főleg mint szuper hidratáló összetevő használnak a kozmetikumokban. Különlegessége, hogy egy ozmolita, ami képes a sejtek vízháztartását fenntartani. További pozitívuma, hogy sok más hidratálóval szemben nem tapad, sőt kifejezetten kellemes és selymes érzete van. Irritáció ellen is segít védeni, emiatt arra is használják, hogy pl. lemosókat gyengédebbé tegyen. A Cosing szerint továbbá antisztatikus (pl. a haj összetapadását gátló), hajkondicionáló és viszkozitásnövelő tulajdonsága is van.

Más néven gliceril monooleát. Glicerin és olajsav észtere, melyet a természetben előforduló, magas olajsav tartalmú zsírokból és olajokból nyernek. A sárgás folyadékot bőrpuhító (emolliens), emulgeáló és sűrítőszerként használják a kozmetikumokban.

Tengeri só. A CosIng a tengeri só kivonatot bőrjavító (skin conditioning) anyagként osztályozza. Nem oldott, szemcsés formában hatékony lehet helyi bőrradírként, de ha a bőrön marad, növelheti az érzékenységi reakciók kockázatát.

Növényi komponens, aminek antioxidáns tulajdonsága van.