Sante

Ár:   4100 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2012. május 6.

Lelőhely:   Müller

Finom kompakt púder, mely mattít, lágyítja a vonásokat, ideális a smink befejezéséhez.

aranyeso

2015. március 9.

En a no.2 arnyalatot hasznalom, kicsit sotet, eleg lenne egy vilagosabb, de mivel 3 arnyalat van, igy az elso nagyon vilagos.
Szeretem, bar ez az elso termeszetes puder amit kiprobaltam, lehet hogy van jobb is....

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 9.

babszi8

2014. március 24.

Csatlakozom az előttem szólóhoz., eszembe sem jutott, hogy nincs benne pamacs. De tényleg nincs, úgy hogy azt külön kell magammal vinni.... Egyébként egy átlagos púder de a következő nem ez lesz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. március 24.

baobe

2012. október 24.

Összesen 3 árnyalatban kapható, ahol én vettem, ott meg csak kettő volt:), de a világosabbik jónak tűnt. Alapvetően rendben van, megfelelően mattít, egyenletesen fed.
De. Egy tükrös kiszerelésű púdert az ember általában nem otthonra vesz, ecseteket meg nem mindig hord magával. Furcsállottam, hogy nem adnak hozzá púderpamacsot. Műanyag átlátszó lapocska sincs benne (persze, mert nincs pamacs, nincs mit elvalasztani a púdertől), ami, ugye, egy filléres dolog, csak nem biztos, hogy van otthon belőle tartalék. Apróságok, de egy márkás terméknél, ennyi pénzért elvárható lenne.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. október 24.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract