Sarah Jessica Parker

Ár:   8000 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: anniedoesitbest, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. augusztus 1.

Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Kiadás éve: 2016

Fej: narancsvirág, bergamott, mandarin

Szív: gardénia víz, fehér fák, rózsaszín bors

Alap: pézsma, vertiver, borostyán

Freesia

2019. október 10.

Az anyaillatot anno nem sikerült megszeretnem, volt benne valami szúrós, valami bőrömről lekiabáló diszharmónia. Ezt a változatát viszont nagyon kedvelem, igazi biztonsági játékos illat, ami minden alkalommal megállja a helyét- ráadásul egész tartósan. Rajtam Dove szappan, frissen mosott ruha, hajlakk kombináció :-) A Lacoste, Clean Ultimate és a Max Mara le Parfum mellett ez az az illat, amihez bátran merek nyúlni akkor is, amikor aznap épp bátortalan vagy határozatlan vagyok vagy szeszélyes az idő, vagy mindenkinek meg akarok felelni :-)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 10.

bebuska94

2018. november 21.

Ezt a parfümöt a párom írta le a legjobban: WC frissítő. Teljesen igaza van...:D

Update: Anyukámnak adtam és rajta teljesen elviselhető illat. Tetszik neki, ez volt a legjobb döntés, amit tehettem ezzel a parfümmel..:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 21.

mmaryann

2018. szeptember 5.

Féláron jutottam hozzá a DM-ben, nem tudtam ott hagyni. Párom beszélt rá, neki tetszett. Kb. a harmadik használat után barátkoztunk össze, most már nagyon kedvelem (főleg leszáradás után), szolíd nappali illat és tartós is. Nekem nagyon hasonlít a Nivea Hawai Flower&Oil tusfürdőjére, ill. Dior Remember me illatára. 4 csillagot simán megérdemel!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. szeptember 5.

kicsibubu

2018. január 2.

Jujjj hát ő nekem nagyon nem....szúrós, száraz, egyszerűen kellemetlen rajtam, le kellett mosnom. Viszont ragaszkodó, és azért találkoztam már sokkal rosszabbal is.... csak ezért 2 csillag

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 2.

csikosmatyas

2017. december 19.

Valamelyik Dove szappanra emlékeztet. Annak ellenére hosszan tart, hogy sokkal haloványabb mint az anyaillat. Inkább nyárinak gondolnám, olyan kis friss, tisztaság illatú, nem egy nagy durranás.De inkább ezt választanám mint a másikat. Erősen gondolkodom a beszerzésén nyárra. A DM ben 8000 körül van a 100ml-s, jó melegben az irodában, futkosni, elfujkodni Megéri.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. december 19.

bendzsike84

2017. május 20.

A nagytestvérét, a sima Lovely-t nagyon szeretem és használom ezer éve.
Ő is úgy kezdődik, de rajtam baromi hamar átvált valami citromos szúnyogriasztóba :(
Szóval nagyon fájó szívvel, de nekem nem jött be :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 20.

A nagytestvérét, a sima Lovely-t nagyon szeretem és használom ezer éve.
Szóval nagyon fájó szívvel, de nekem nem jött be :(

rozuska

2017. március 4.

Ud.: Sajnos túl hamar döntöttem a megvásárlás mellett, sajnos nem úgy jövünk ki egymással, ahogyan szeretném. Így feltettem eladásra.
Chanel Chance eau Fraiche és Versace Versense kistestvér, legalábbis, rajtam. Tetszik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 4.

MrsWolf

2016. november 28.

Nem! Sajnos nem....olyan kis semmilyen, mint egy kisegér. Alig van illata, szóval nem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 28.

Kodi

2016. augusztus 18.

A Lovely szerintem egy felkoppintott Nárciszko, és azért használom ezt a szót, mert szerintem tartósabb, mint az eredeti. Nem tudom hányadán állok vele, hol eredetinek, hol nagyon régimódinak tartom. Ráadásul eszméletlen tartós, ami még ellene szól, hogy egy kolléganő is használja, aki ugyan nagyon fiatal, de valamiért "öregecskedő" feleségnek öltözik, és ez a parfüm lengi körül, ami ezzel a stílussal egyszerűen csak mamókás. Így én sem szívesen fújom fel, pedig tudom, hogy rajtam nem keltene ilyen hatást. A Sheer Lovely viszont kellemes meglepetés, a Lovely legyengített, felvizezett alteregójának tűnik, de könnyedebb, frissebb, és ő is nagyon tartós, 7 óra múlva is csak szimatolok. Elsősorban azoknak ajánlanám, akik Lovely fanatikusok, és nyárra keresik az alternatívát, remek lesz!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. augusztus 18.

senskin

2016. augusztus 10.

Nekem kevés. Fehér virágok illata, kedvesség, szépség és harmónia. Nem több.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 10.

Nekem kevés. Fehér virágok illata, kedvesség, szépség és harmónia. Nem több.:)

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Citral, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Isoeugenol, Limonene, Linalool, Amyl Cinnamal
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.