SauBär

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zozuka, Módosítva: 2016. augusztus 16.

Kategória:   Tusfürdők

Ultra szenzitív mosdóhab.

javgke

2016. július 11.

Arclemosásra használom, de néha egész testre is. Nagyon finoman tisztít, nem szárít, és nagyon olcsó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 11.

Shea

2013. október 25.

Legeslegjobb arclemosó! Annyira finom puha a habja, nem szárít és nagyon puha az arcom utána. Sajnos későn találtam rá, egy flakont használtam el, most mentem venni de nem találtam 2dm -ben sem (csak a banánost, ami veszettül csíp). Nem tudjátok, kivonták a forgalomból?

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 25.

Vitaminok: Panthenol

Forrás: ITT