Scenia

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dorinaa, Módosítva: 2013. június 21.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrtípus:   Száraz, Normál

A körömvirág kenőcs fokozza a bőr vérkeringését, ezáltal a bőr sokkal puhább és a káros hatásokkal szemben ellenállóbb lesz. Kitünő bőrregeneráló, hámképződét elősegítő, bőrtápláló tulajdonságú.

Kiszerelés: 100 ml

MAnna24

2015. október 18.

Meg regen a mamam ajanlotta ezt a kremet, de csak 1 honapja jottem ra, hogy van ilyenem is. Igy hat kiprobaltam. Azota eltuntek a pattanasaim, a kikapart sebek az arcomrol, es a hegek is halványodtak, ami nagyon meglepett. Mostantol biztos nem hasznalok mas arckremet, amikor itt van ez a kis csoda. Gyorsan beszivodik, babapopsi borom lesz tole.:D egyszeruen imadom. 5***

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 18.

t.evacska21

2015. január 10.

Én ezt arckrémként használom, tisztítás és tonizálás után. Nem mondanám csodaszernek, de azért szépül tőle a bőröm, én szeretem ezt a krémet. A kiszerelése is jó, kicsi ugyan, de sokáig elég. Valamint könnyen beszívódik és kellemes az állaga. Nekem még a tégelye is tetszik :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 10.

PinkBelleLab

2014. június 17.

Nos mit ne mondjak.... Barátnőmtől hallottam,hogy a körömvirág krém az nagyon jó cserepes ajkakra,neki is bevált. Csak szerintem én egy másfajta körömvirágot vettem meg. (EZT) és Sajnos,de sajnos. Ez a krém egy sz.rt nem ér.xddddd Már én kérek elnézést. Eleinte elkezdtem alkalmazni az ajkamra,nem ért semmit. Aztán kezemre,tegnap meg már végleg elakartam használni,ezért mindenhova felkentem mondanom sem kell,hogy még arra se volt jó.xD A gyógyszertárban vettem ha valakit érdekelne ez a csodás krém és 600ft-ot kértek ezért,ami 30 mili összvissz Illata nagyon halvány. Állaga Sűrű,viszonylag gyorsan beszívódik.xd Több mondanivalóm nincs róla.

Update: Mivel eleve azért vettem,hogy az ajkaimat ápolja,de nem adtam fel a reményt, hisz a körömvirág híres arról,hogy a begyulladt vagy sebest részt szépen gyógyítja,ápolja. Sajnos kialakult egy két pattanás,ami általában mindig nagyon zavar egész nap kenegettem vele,nem lett szép,de jobb lett. és sajnos majdnem eltört az orrom,ömlött belőle a vér és olyan nagy seb maradt ott a helyén,azzal kenegettem,még látszik,de segített rajta úgyhogy kis krém barátom megkapod a 3 pontot,mert mégsem vagy olyan reménytelen még ha csak placebóról is van szó:D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. június 17.

Szilvia22

2013. szeptember 26.

nagyon szeretem kisebb sebeket,hegeket jól gyógyít és mint tudjuk a körömvirág szinte mindenre jó!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 26.

Vicus

2012. december 25.

Most kentem be vele az arcomon egy sebet, remélem segít, hogy hamarabb begyógyuljon. Az állagán meglepődtem, az igazi körömvirág krémeknek nem ilyen az állaga, szóval módosíthatnák a nevét körömvirágos krémre, mert így megtévesztő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 25.

zsuzsanna8papp

2012. július 1.

A számra szoktam, ha nagyon kirepedezik, egy éjszaka alatt sokat segít rajta. Könnyen kenhető, kisebb sebeket is szépen gyógyít. Imádom, hogy ilyen kicsi tégelyben van, simán meglapul a táskában. A repülőgépre is felvihető!
A cicám talpsebére is ezt ajánlotta az állatorvos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 1.

A cicám talpsebére is ezt ajánlotta az állatorvos.

Debbie

2011. december 21.

Ez a krém egy igazi jolly joker amit a praktikus kis kiszerelése miatt bárhová magammal tudok vinni, és elfér egy női táskában. Jól alkalmazható hegek, sebek, ajakherpesz, irritált bőr esetén az egész testfelületen. (A Naturland-os talán még egy fokkal jobb a könnyebben kenhető állaga miatt, az összetételük hasonló)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. december 21.

Dorinaa

2011. december 6.

Nagyon jó kézre, arcra és az ajkakra is, remekül ápolja őket. :) Amikor a számra kentem két háromszor is újra kellett kennem, olyan "szomjas" volt a szám. Nagyon hamar felszívódott és tényleg érzem a jó hatását! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2011. december 6.

Hidratálók: Lanolin, Sorbitol, Glycerin

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sorbitol h 1 1

NMF

Természetes hidratáló elem (Natural Moisterising Factor). Az NMF nem szabályos INCI név, nem egy konkrét összetevőt jelöl, hanem inkább egy összetevő csoportot, amibe több a bőr hidratálásában fontos szerepet játszó összetevő is beletartozik.

Ahogy a neve is utal rá a természetes hidratáló elemek olyan anyagok melyek a bőrben természetesen is megtalálhatóak, és fontos szerepet játszanak a bőr megfelelő hidratáltságának fenntartásában. Az NMF-ek közé sorolják egyebek mellett az amino savakat, a ceramidokat, a cholestrolt, a hialuronsavat, a glicerint, a sodium PCA-t, az ureat, a foszfolipideket és a glycosaminoglycanokat.

A természetes hidratáló elemek a bőrben taláható lipidekkel együtt kulcs szerepet játszanak a bőr egészségességében, üdeségében és hidratáltságában és hasznos összetevői a kozmetikumoknak.

További információ az NMFekről a cosmeticscopon.

Nem szabályos INCI név. Lásd parabének.