Schaebens

Ár:   399 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   2 x 8 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csillam94, Módosítva: 2019. április 1.

Kiszerelés:   2 x 8 ml
Lelőhely:   Müller
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Az aktív szén felszíni struktúrájának köszönhetően úgy gyűjti össze az arcon lévőszennyeződéseket, mint egy mágnes. Mélyrehatóan tisztít, bizonyítottan csökkenti az arc zsírosságát és finomítja a pórusokat. Ezzel egyidejűleg az allantoin hatóanyag lágyítja és ápolja a bőrt. A maszk lehúzásával eltűnik a zsír és a szennyeződés. Rendszeres használatával bőre tisztább, lágyabb és bársonyosabb lesz.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

dago21

2019. december 24.

Ekkora borzalommal még soha nem találkoztam. Felkenéskor az alkohol csípte a szemem, annyira sok van benne. 20 perc után meg sem akart mozdulni, mintha kátrányt kentem volna az arcomra. Törölközővel dörzsöltem le, kb a sírás kerülgetett.... Csak azért vettem ki a kukából, hogy megnezzem a nevét és tudjam kommentelni!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 24.

csillam94

2019. április 1.

Mikor felraktam iszonyatosan csípte az arcom, valószínűleg az alkohol miatt. Néhány perc után elmúlt/hozzászokott az arcom, de az eleje nagyon kellemetlen volt. Fantasztikus hatást nem vettem észre, kicsit puhább volt az arcom utána talán. Egy próbát megért, nem volt olyan rossz, de nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 1.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Propylene Glycol