Schaebens

Ár:   265 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   2 x 5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: pantallo, Módosítva: 2012. szeptember 9.

Kiszerelés:   2 x 5 ml
Lelőhely:   Müller
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Problémás bőrre, pattanások és mitteszerek ellen. Antibakteriális, láthatóan csökkenti a pórusok méretét, megelőzi a pattanások és mitteszerek kialakulását.. Teafaolajjal, manukaolajjal, hamemalissal, bisabololajjal, allanbinnal, pentanollal. A készítményben található rügeni gyógykréta megköti a felesleges faggyút. Speciális hatóanyagtartalma nyugtatja és ápolja a bőrt, támogatja természetes működését és  aktiválja a regeneráló hatású anyagcseréjét. Rendszeres használatával csökkenthető a bőr zsírosodása, a pattanások, mitteszerek előfordulása. Bőrét egészségesnek, kipihentnek és tisztának fogj érezni. 1 zacskó tartalma 2 alkalomra elegendő.

little.shana

2017. november 26.

Update: A héten irritálódott valamitől a bőröm és begyulladt, rosszabb volt, mint máskor. Ez a maszk segített megnyugtatni, megint csak úgy, hogy közben nem szárított és nem irritált. Szerintem újra fogom venni. :)

Egyelőre egyszer használtam és tetszett a hatása. Nagyon kellemesen puhává teszi a bőröm, egyáltalán nem irritál, szerintem nyugtat is. Az előző héthez képest puhább és simább az arcom, kevésbé irritált, nem hámlik éppen sehol és új pattanások sem jelentek meg, ami nekem elég. Csodát lehet, hogy nem tesz, de úgy húzta le a gyulladást, hogy közben nem szárította ki az arcom, még hidratált is. Az illata teljesen teafa illóolaj, ami valóban nem kellemes, de én nagyon örülök, hogy nem illatosított, így bátran meg tudtam venni. A teafát egyébként is használom pattikra, jót tesz.

Ha elhasználtam a második felét, jelentkezem update-tel, még nem tudom újra fogom-e venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 26.

LathatatlanOzike

2017. február 28.

Nem a legjobb arcmaszkom, nem lett a kedvencem. Oké, hogy nem leszek pattanásos tőle, és puha lesz az arcom, de rendkívüli módon zsírosít, tocsog a fejem a használata után, főleg másnap.
Az illatával sem sikerült megbarátkoznom, de nem zavarna, ha minden más tökéletes lenne.
Elhasználom a másik tasakot is, de nem fogom újra megvásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 28.

Elhasználom a másik tasakot is, de nem fogom újra megvásárolni.

Akara

2016. december 15.

Picit más állagú maszkra számítottam, ezért meglepődtem, hogy ez ilyen krémes. Ennek ellenére kellemes csalódás volt. Hatékonyan hidratál, de nem okoz új pattanásokat, nem tömíti el a pórusokat. Picit azért zsírosít, de nem vészes. Vízhiányos pattanásos bőrre nagyon jó! Néhány társát is kipróbáltam ezen felbuzdulva. A pattanásokat nem szünteti meg semmiképp, de legalább nem is ront a helyzeten.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 15.

kobarbika

2016. május 15.

Az első olyan pattanások elleni maszkom, ami nem tette még szárazabbá a bőrömet. A kipirosodásra hajlamos érzékeny bőrömet tökéletesen megnyugtatja, megtisztítja. Kellemesen teafaolaj illatú, krémes állagú pakolás, mely hamar beszívódik. Lemosása után az arcbőröm hidratált és sima tapintású. A kisebb pattanások megnyugodnak, a bőröm felszíne egyenletesebb lesz. A szárazság miatti piros foltok halványodnak használata után. Egy tasak fele nekem két alkalomra volt elegendő. Biztos,hogy újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 15.

KupaiVirag

Korcsoport: < 18
2016. február 2.

Igazi teafaolajos illata van és sűrű, krémes állaga. Egy csomag kettő kis részből áll, de én már másodjára használom az első csomagot és még mindig benne van a fele, pedig egyáltalán nem spórolok vele, kb 2szer annyit kenek fel mint az éjszakai krémből. Zsíros, kombinált bőröm van, de annyira kombinált, hogy a zsíros bőrre való termékek 90%a szárít, a vegyes bőrre való termékek szintén döntő része nem is csinál semmit a bőrömmel, a száraz bőrre való termékek pedig zsírosítanak. Ezért is használok ilyen kis csomagos 200-300 forintos termékeket, mert nagyon kevés van ami beválik és sajnálok 2000 ft-ot kidobni az ablakon, ezt a párszáz forintot viszont nem bánom. Tehát nagyon kevés termék válik be, de jelentem, ez bevált, bár nem művelt csodákat, de több, mint egynek jó, tisztít, de nem szárít, bár nem mondom, hogy kordában tartja a zsírosodást, de legalább nincsenek pattanásaim. Hm... Egy gyenge négyes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2016. február 2.

Zatanii

2015. február 8.

Nekem ez annyira nem jött be, nem rossz, de nem is jó. A tasak felét barátomnak adtam, neki bevált, így megszavazok neki 4 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 8.

Juliet

2013. június 6.

Én viszont amennyire szeretem és nagyon hatásosnak tartom a Holt-tengeris tesóját, ettől kipattogzott a bőröm, pedig szerettem volna szeretni :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 6.

eo

2013. május 14.

2013. január 20.
Eljött az ideje, hogy véleményt alkossak, bár még csak 3 használaton vagyok túl. Egészen meglepett ez a pakolás. Valamiért ránézésre (nem tudom, miért) azt gondolnám, hogy tipikus vakolatszerűen megszáradó, szárító típusú pakolásról van szó. (Amilyen a CV Cadea Vera Young maszkja.) Na de itt egészen másról van szó, kérem szépen. Ez egy hófehér krém, ami végig ilyen állagú is marad, nem szárad meg. (Ettől eleinte tartottam, mert nincs jó tapasztalatom a Rival de Loop ugyanígy krém állagúan maradó maszkjáról.) A felvitel vastagságától függően akár szinte teljesen be is szívja a bőr. (Nálam pl. eddig szinte mindig ez volt a helyzet, csak néhány foltban maradt némi maradvány, ahol különösen vastagon kentem.) Sok maszkkal ellentétben, ami az arcon megszáradva húzódni kezd, ez nagyon finom, kellemes, puha érzést nyújt, öröm, amíg rajtam van. Én általában 1 órát is fent hagyom, ha van időm. A végén bemasszírozom a maradékot, amennyire tudom, kicsit "simogatom" vele az arcom, aztán egyszerűen lemosom. Nagyon finom puha és hidratált lesz tőle az arcom. A pattanások, piros foltok ellen is harcba száll, de nem úgy, hogy leszárítja (ami nálam pl. gyakran nem működik), hanem mintha gyógyítva hatna, csökken a pirosság, a duzzanatok lejjebb mennek, kevésbé akarom szétkaparni utána az arcom, ha egy-egy csúnyaság van rajta, mert látom, hogy inkább megpuhítva, lágyan segít rajta ez a maszk. Az extra hidratálóereje miatt bátran ajánlom a száraz bőrűeknek is, ugyanakkor mivel úgyis le kell mosni, a zsíros bőrűek is szerintem nyugodtan használják, mert ami utána marad, az inkább valamiféle mélyhidratálás. Szóval lényeg a lényeg: nagyon szépen indul a barátságunk, határozottan újravevős. :)

Update: Na hát már számtalanszor újravettem, állandósult helyet kapott a kozmetikumaim között. :) Imádom még mindig, ha valami csúnyaság jön az arcomra, kapom is elő. Igazi csodaszere lehet azoknak, akiknek száraz, érzékeny a bőrük, de hajlamos előjönni valami csúnya bőrprobléma, gyulladás. Ápol és gyógyít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 14.

2013. január 20.

ágica

2013. április 24.

Eddig szinte az első hidratálómaszk, ami nem okozott több mitesszert. Nyugtat, egységesíti a bőrt, puhít és alaposan hidratál. Én is kb 1 óráig fenthagyom és nekem is beszívódik addigra. Az illata erősen teafás, de kb 10 perc alatt elillan. Amiért pontlevonás jár az az, hogy fénylik utána a bőröm, ott is ahol nem szokott amúgy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 24.

absinth

2013. április 23.

Szépek az összetevői, az illata is tetszik, de nem egy csodaszer. Kellemesen nyugtatta a bőröm, és szinte el sem akartam hinni, hogy végre találtam egy pattanások elleni készítményt, ami nem szárítja szét az arcom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 23.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Növényi eredetű emolliens észter (oleyl alcohol + erucic acid), aminek a bőrérzete a jojoba olajéhoz hasonlít.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

fűrészpálma (saw palmetto) termésének kivonata. A CosIng szerint bőrkondícionáló összetevő. Szájon át bevéve a kivonat csökkenti a férfiakban a dihidrotesztoszteron szintjét, emiatt a prosztata-megnagyobbodás kezelésében használják sikerrel. Paula Begoun szerint ezzel a hatással függhet össze az a feltételezés is, miszerint csökkenti a kopaszodást, bár ezt kutatások eddig még nem bizonyították. Összességében átlagos összetevőnek tartja.

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.