Schaebens

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: strawberry92, Módosítva: 2011. november 24.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Igazi tejcsokoládét tartalmaz. Kényezteti a bőrt, kisimítja azt, és még az íze is finom.

nyuszo

2019. március 6.

Igazi csokis kényeztetés...
Valódi csoki illat, nem mű vacak!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 6.

Igazi csokis kényeztetés...
Valódi csoki illat, nem mű vacak!

etoc

2017. november 19.

Mintha Danette-t kennél az arcodra, az illata is pont olyan, megkóstolni őszintén szólva nem mertem. Ráadásul én nem éreztem semmi hidratáló hatását sem. Szórakozásnak tényleg jó volt, de nem kedveltem meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 19.

Norcica

2016. október 25.

Amikor megláttam az üzletben azonnal tudtam, hogy ez nekem kell. Csokis, ehető arcmaszk? Naná! Az íze és az illata isteni is volt, de a hatása.. Semmi különöset nem vettem észre, ráadásul azt a jó kis ragadós csokit (nevezzük így) 10 percig vakargathattam le a fejemről. Jó élmény volt, talán egyszer-kétszer szórakozásból újraveszem.:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 25.

Dézi

2016. június 13.

Nagyon finom illata van, de különösebb hidratálást nem vettem észre a bőrömön. Olyan mintha csak egy sima arckrémet használtam volna. Vannak sokkal erősebb mély-hidratáló maszkjaim, amik jobban beváltak, így nem fogom ezt újra vásárolni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 13.

anna09

2015. november 21.

Ez az arc maszk tényleg nagyon fura XD Olyan mintha csoki pudingot kennél az arcodra, minden esetre mókás és jól hidratál.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 21.

szilvike94

2015. szeptember 13.

Hmmm csoki szerelem! Pihi puhi bőrt hagy maga után egyszerűen imádom. Egy nehéz nap után rám teljesen üdítően hat, a kedvem is jobb lesz tőle. Pattanásokat sem okozott pedig picit féltem tőle először. 3x-ra használtam el egy tasakot, de ez a csomagolás valami borzalom, jobban örülnék ha kis tubusban vagy hasonló visszazárhatón dologban árulnák. Az árát teljes mértékben megéri, biztos újraveszem és mindig fogok itthon tartani belőle egy tasakot. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 13.

Zatanii

2014. július 10.

Hatását tekintve tényleg nem egy nagy durranás, viszont nagyon finom az illata, és hát bevallom, én is megkóstoltam, szerintem egy az egyben Danone csokipuding. A csomagolása katasztrófa, egyszer használtam eddig, a maradékot belenyomtam egy üres Ilcsis tégelybe, így praktikusabb. A bőröm egyébként finom puha lett tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 10.

Ms.Cat

2014. március 9.

Ajándékba kaptam. Barátnőmmel felraktuk az arcunkra (egy zacskó kb 2-3 alkalomra jó). Nagyon büdösnek találtuk. A hatása nem nagy szám, puha lett az arcom tőle és kész. Nehéz felkenni, lemosni még annál inkább nehéz. Jóindalatból adok neki 2 csillagot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. március 9.

Nena

2013. május 16.

sokáig szemeztem vele a boltban (eddig csak fehér színű pakolásokat próbáltam és idegenkedtem tőle a színe miatt), de miután kipróbáltam a márka egy másik maszkját (epres) és az bevált, úgy gondoltam, adok neki egy esélyt
nagyon jól tettem!! :) mintha tiszta csokit kenne magára az ember, nem is bírtam ki, muszáj volt kicsit megkóstolnom - tényleg csoki íze van! :D lemosás után egy vékony réteg mintha maradna az arcon, de engem nem zavar, miután mindig este használom rákenek egy kis krémet és kész :) a bőröm puha és finom tapintású lesz, de ezen kívül csodát azért nem művel.
nem egy must have darab, de csokifüggőként csak 5 csillagot adhatok neki :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 16.

nem egy must have darab, de csokifüggőként csak 5 csillagot adhatok neki :)

absinth

2013. április 23.

Puha és selymes lett tőle az arcom, de ennyi. Egyszeri kipróbálásra elég volt, nem hiszem, hogy újra veszem. Max. az esős, depis őszi időben, mert az illata tényleg pozitívan hat a kedélyállapotra :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 23.

Hidratálók: Sucrose, Glucose, Maltose, Lactose

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!