Schaebens

Ár:   400 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   2 x 5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Fenolia, Módosítva: 2013. január 8.

Kiszerelés:   2 x 5 ml
Lelőhely:   Müller
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Vízhiány

Kancatejjel+mandulaolajjal+méhpempővel- táplálja és kényezteti a bőrt - simít és ápol - a bársonypuha bőrért- védi a bőrt a nedvességvesztéssel szemben. A lazító, kényeztető maszk az igénybevett bőr számára készült, és minden bőrtípusra alkalmazható. Már Kleopátra is ismerte a sima és bársonyosan puha bőr titkát- bőrét tejben és mézben fürdette. A különleges bőrkényeztető hatóanyagokból, úgymint kancatejből, mézből, mandulaolajból és méhpempőből összeállított koktél ápolja, tartósan táplálja, kisimítja, és bársonyosan puhává varázsolja a bőrt. A hozzáadott méz kényezteti a bőrt és megköti a nedvességet sejtekben. Az eredmény selymesen finom tapintású, sima bőr. A valódi ápolás élménye a komfortérzetért.

kobarbika

2016. október 12.

Kb. egy órája tettem fel annak reményében, hogy kicsit hidratálni fogja a kiszáradt arcbőrömet, de a 15 percnyi hatóidőt alig tudtam megvárni, mert égővörös lett tőle a bőröm foltokban. Már lassan kezd visszatérni az eredeti színem, de ezt a kis intermezzot kihagytam volna így estére... Többször is próbáltam maszkokat ettől a márkától és egyikkel sem tapasztaltam hasonlót. Azért is lepett meg az eset, mert a leírása szerint ez éppen egy hidratáló, kényeztető maszk. Az arcom alaposan megkapta mindenesetre a kényeztetést... :-D Az illata erősen mézes, ami - az égető érzeten túl - engem zavart. Szeretem a tejes-mézes illatokat, de ez átható és még lemosás után is érezhető. Az allergiás reakciótól függetlenül a bőröm puha lett, de sajnos ezt többször nem kockáztatom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 12.

Anita1984

2016. szeptember 8.

Egész estén át az arcomon hagyom, reggelre szinte maradéktalanul beszívódik a bőrbe. Puha, selymesen sima arccal ébredek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 8.

Erjenna

2016. július 22.

Egy mélytisztító pakolás után cuppintottam fel, utána akivel találkoztam, mindenki megkérdezte, hogy mitől ilyen sima és kipihent az arcom. :)
Állagra olyan, mintha egy sűrű hajbalzsam lenne, erősen propoliszos-tejes illatú, a maradékot 15 perc után meleg vizes kendővel letörlöm, az arcomat micellás vízzel áttörlöm és voilá! Nekem bejött, újraveszem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 22.

Aprile

2016. május 15.

A Müllerben sétálgatva akadt meg rajta a szemem, ugyanis ritkán járok arrafelé és gondoltam meglesem az arcmaszk választékot. Akkor akadt meg a szemem ezen a maszkon, hiszen csak 150 Ft volt. Ennyiért képtelen voltam otthagyni, és addig-addig birizgálta a fantáziám, hogy milyen lehet, hogy nemrég fel is tettem.

Egy nagyon vastag textúrájú, de könnyen eloszlatható kis termékről van szó. Ahogy nyomogattam ki a kis tubusból a cuccot, eleinte azt hittem, kevés lesz... De aztán annyi volt az az 5 ml, hogy nem csak az arcom tudtam jócskán bekenni vele, hanem az egész nyakam le a kulcscsontomig. Egészen erős, testes illata van, ami még zuhanyzás után jóval is megmaradt rajtam... Már vagy 40 perce lemostam, lezuhiztam és még mindig kísér ez a delejes tejes-mézes illat. Nekem nagyon bejön.;-) A felhasználási javaslat szerint akár fenn is hagyható és beledolgozható a bőrbe, nekem muszáj volt lemosnom, mert hiába masszíroztam a bőrömbe, kicsit "kukacos" és "darabos" lett az eredmény, illetve valahogy ragacsosnak is éreztem magam. Miután azonban lemostam...atyaég... Olyan sima és puha lett az arcom, mint a selyem. Nagyon jól táplálta tehát a bőröm. Maximálisan elégedett vagyok vele, biztosan újra fogom venni.. Raklappal.;-)

Nálam a kukacosodás ellenére is ötös, hiszen a lemosás opcióval tökéletes lett minden.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 15.

aranypáva

2016. április 19.

Hát ez a maszk nem nekem való. Inkább a 40-es korosztálynak tudom ajánlani, mert nekem inkább feszesítette a bőröm, mint hidratálta volna. Sőt, alig-alig hidratált valamit, pedig a leírásban értékes anyagok szerepeltek. A bőröm feszült is tőle, így be kellett kenni a bőröm hidratáló krémmel. 150ftért vettem a Müllerben, annyit is ért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 19.

Dézi

2016. április 18.

Ez a legjobb maszk, amit eddig használtam. Nagyon finom friss érzet volt viselni, egyáltalán nem volt az a nehéz érzés, amitől mindjárt megfullad a bőröm. Reggelre olyan puha lett az arcom tőle mint eddig semmi mástól, igazi friss, hidratált. Érezni hogy nem csak a bőr felső rétegét puhítja, hanem mélyen hidratál. Teljesen eltűntek a száraz részek az arcomról. Mindenképp újra fogom venni. Eddig a Balea szőlőmagolajos maszkja jött be a legjobban, de ez még azt is übereli. Sajnos itt a környéken nincs Müller, de ha legközelebb arra járok, mindenképp betankolok belőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 18.

Amonalisa

2016. április 1.

Nekem tetszett amit a bőrömmel művelt, sőt még mások is megjegyezték hogy szép és puha lett a bőröm tőle! 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 1.

KupaiVirag

Korcsoport: < 18
2016. február 25.

Elég nagy adag, 5 ml, én kb 3 alkalommal használom el, mert alapból zsíros a T zónám. Az illata nagyon finom, tejes mézes illat és elég sűrű az állaga, borsónyi mennyiség is elég kb a fél arcomra. Ami nem tetszik benne, hogy nem szépen beszívódik, hanem elkezd száradni és krémes kukacokban hámlik az arcról kb 15 perc után. A hatása nekem tetszik, mélyen táplál de lomosás után nem hagy maga után zsírtócsákat és hosszútávon sem zsírosít, bár száraz bőrűeknek annyira biztos nem jön be és a hatása sem hosszútávú.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2016. február 25.

vzsm02

2015. december 3.

Brutális mézes-tejes illat nekem, aki szereti ki ne hagyja, kötelező! Nekem eddig ez a legintenzívebb mézes-tejes illat, amit éreztem. Nem rossz a hatása, simább a bőröm, újra nem ezt fogom venni, mert elég zsíros marad utána az arc, én áttöröltem tonikkal. 'Egynek elmegy'-kategória.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 3.

valandil

2015. augusztus 11.

a legjobb illatú maszk, amit valaha próbáltam! a bőröm imádta, szépen kisimította. nagyjából az összes shaebens maszkot próbáltam, de ez lesz a kedvenc.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 11.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Honey
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Tocopherol

Kaolin 0 0

Méhpempő, mely a méhek garatmirigyében termelődő fehéres, tejszerű, sárgás színű, savanykás, szúrós illatú anyag, mely elsősorban a méhanya tápláléka, de élete első három napján minden méhlárva ezt a táplálékot kapja. A méhpempő több mint 150, biológiailag aktív összetevőt: fehérjét, zsiradékot, cukrot, vitamint, ásványi anyagot, nyomelemet, enzimeket és még számos egyéb bioaktív anyagot tartalmaz. Összetétele: víz 70%, protid 15%, glucid 12%, lipid 3%.

Sok féle jótékony hatást tulajdonítanak a méhpempőnek, de a bőrre gyakorolt hatásával kapcsolatos állítások (pl. képes megakadályozni a ráncok kialakulását és gyógyítani az aknés bőrt) Paula Begoun szerint még nincsenek tudományos kutatások által alátámasztva, bár némi feszesítő, vízmegkötő tulajdonsággal valószínűleg bír. Az összetevő az arra érzékenyeknél helyileg alkalmazva kontakt dermatitiszt és az irritációt okozhat, viszont ritkán alkalmazzák akozmetikumokban olyan koncentrációban, hogy az gondot okozzon.

Az összetevő kifejezetten instabil, levegőre, hőre és fényre könnyen lebomlik, ezért a méhpempőt tartalmazó kozmetikumokat érdemes hűtőben tárolni és kerülni a tégenyes, áttetsző csomagolást.

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.