Schauma

Ár:   649 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. május 8.

Kategória:   Samponok

Szilikonmentes, korpásodás elleni sampon mandulatejjel, mely gyengéden ápolja a hajat, hatákonyan küzd a korpával és meggátolja annak újbóli kialakulását. A Cink Piritiont tartalmazó formula az első mosástól kezdve megbirkózik a korpával és csillapítja a fejbőrt viszketését, feszülését.
Az eredmény: fényes kinyézet, friss hajtövek.

Dilachka

2020. június 18.

Nagyon megvagyok elégedve vele!
Téli hónapokban, amikor száraz, korpás és
szülés után ekcémás volt a fejbőröm, akkor használtam.
Megszüntette a viszketést és a korpát (gondolom a cink miatt).
Nekem nem zsírosított jobban, mint bármely más sampon.
Jelenleg nem használom, de van tartalékban.
Nekem ez CSODASZER! 🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 18.

Nagyon megvagyok elégedve vele!
Téli hónapokban, amikor száraz, korpás és
szülés után ekcémás volt a fejbőröm, akkor használtam.
Megszüntette a viszketést és a korpát (gondolom a cink miatt).
Nekem nem zsírosított jobban, mint bármely más sampon.
Jelenleg nem használom, de van tartalékban.
Nekem ez CSODASZER! 🙂

Arrowette

2019. március 31.

Nemigazán jött be, pont ma használtam el a flakont. Nem vettem észre hogy kevesebb lenne a korpa vagy nem viszkedne a fejbőröm (ekcémás így ezzel mindig kűzdök).. Az tény hogy amúgy 3 naponta kellett hajat mosnom, most viszont 1 hetet is kihúztam úgy hogy nem lenyalt zsíros fejem volt.. Kettős érzéseim vannak..

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 31.

Kmetyek

2019. január 23.

Korpásodás ellen kiváló, mosás után általában 3-4 napig nem zsíros a hajam. Viszont néha előfordul, hogy olyan mintha nem is mostam volna hajat, így csak 4 csillagot tudok adni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 23.

SSSAAA

2019. január 12.

Magamnak vettem, de a férjem is kipróbálta, mert nem volt épp más. Az ő ekcémás-korpás, örökké viszkető fejbőre meglepő módon teljesen megnyugodott tőle, nem volt se piros, sem korpás, úgyhogy nekiadtam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 12.

Bettu

2019. január 4.

Az állaga tetszik, jól habzik, az illata is jó, viszont hajmosás után elég furcsa tapintású lett a hajam. Nem rossz, de nem lett az álomsamponom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 4.

Mea90

2018. június 22.

Nekem jól bevált :) Kevésbé korpás tőle valóban a hajam, nem viszket, illetve az illata is tök jó, szeretem a mandulatejet. Egyetlen hátrány, hogy valóban viszonylag gyorsan zsírosodik a haj, de szerintem nincs olyan sampon, amivel elég lenne heti egyszer hajat mosni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 22.

Ennie86

2018. június 6.

Nekem egész jól bevált. :) Mindig küzdök a korpásodás kisebb-nagyobb formájával, de ez a sampon eddig hatékonynak tűnik. Kellemes az illata/állaga. :) Az egyetlen problémám, hogy talán hamarabb zsírosodik tőle a hajam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 6.

Csutak

2018. június 3.

SOHA AZ ÉLETBEN TÖBBET! Ezzel a vacakkal mostam meg a hajam és hiába mostam meg másodjára is, már olyan a fejem tőle, mintha két hete nem mostam volna meg. Vagy kidobom a kukába vagy továbbadom, de schauma sampont az életben többet nem veszek soha.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 3.

Alex0920

2018. június 3.

Hát nem voltam elájulva tőle, a korpával nem igazán birkózott meg, ezen kívül pedig úgy működött mint más átlagos sampon. Biztos nem veszem újra, még szerencse hogy akciósan jutottam hozzá Glamour napokon.

Orsi 1234

2018. május 1.

Borzasztó, rettenet, ráadásul a 400 ml-est sikerült megvennem a webshop-ban belőle. Előtte ezt használtam:
Tök jó sampon volt, csak gondoltam kipróbálok valami újat, illatosabbat.
Sajnos ettől a mandulatejes változattól egyből visszajött a korpa, a hajam szerteszét szállt. Illata tetszik, de csak hajmosásnál érezni. Fényes lett a hajam tőle, persze a korpa szembetűnőbb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 1.

Tök jó sampon volt, csak gondoltam kipróbálok valami újat, illatosabbat.

Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.