Schauma

Ár:   500 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: editok, Módosítva: 2014. december 25.

Kategória:   Samponok

Zsíros hajtőre, száraz hajvégre ajánlott sampon

A golgotavirág tejet tartalmazó szilikonmentes formula tisztítja a hajtöveket a hosszantartó frissességért, erősiti a haj szerkezetét és táplálja az igénybevett hajat. Az intenzív ápoló fehérjét tartalmazó formula segít pótolni a haj elveszett fehérjéit.

anitaaa04

2020. június 16.

Én nagyon elégedett vagyok vele. Összességében a Schauma samponjait nagyon szeretem. Szép fényes lesz tőle a hajam hajmosás után. Az illata kellemes. Állaga sűrű. Újravevős!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 16.

Kamea

2020. május 11.

Egynek jó volt kategória. Kellemes illatú és állagú, jól habzó termék. Azonban nem vettem észre, hogy bármit javított volna a zsíros hajtöveken, vagy a szárazabb hajvégeken. Igaz, nem is rontott, így 3 csillagot érdemel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. május 11.

Puszedli83

2020. május 11.

Az illata kellemes, jól habzik. Nekem a hajvégeim ugyanúgy száraz maradt és a zsírosodás sem csökkent. Így is 2-3 naponta hajat kellett mosnom.
Átlagosnak mondanám, elhasználtam,de nem vettem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 11.

Átlagosnak mondanám, elhasználtam,de nem vettem újra.

Bettii98

2020. március 31.

Ugyanúgy zsírosodik a hajam, nem gátolta meg, plusz mióta ezt használom, azóta viszket a fejem. A fejbőrt izomból kiszáritja, viszont akkor miért zsírosodik ugyanúgy a hajam?

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 31.

wildrose

2020. március 18.

Nagyon kellemes illatú, megfelelő állagú hajsampon, jól habzik, jól tisztít és nem szárítja a hajat. Balzsamjával együtt használva egészen jól beváltak.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. március 18.

Mandarinka

2020. március 15.

Sokadik flakonnal használtam el, semmi extrát nem tesz a hajjal de legalább nem zsírosít, nem nehezíti el, nem viszket tőle a fejem. Kb. ennyit tud.. 1 fokkal jobb mint a sima balea vagy más saját márkás samponok. Akinek normál haja van annak ajánlom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. március 15.

farkasreku

2020. március 15.

Emlékeztem, hogy egyszer már próbálkoztam ezzel a samponnal, de nem rémlett, hogy miért nem vettem újra. Úgyhogy most megint kipróbáltam, és rögtön rájöttem. A hajtípusom pont olyan, mint amin a samponon ír: hamar zsírosodó, de a végek gyakran töredezettek (emellett nagyon hosszú és dús is). Sajnos ez a sampon is csak azoknak a sorát gazdagítja szerintem, akik megpróbálták megtalálni erre az örökös problémára a csodaszert, de kudarcot vallottak. A hajam már a második napon úgy néz ki, mintha lehányták volna. Én azt se éreztem, hogy kifejezetten puhább vagy illatosabb lenne tőle a hajam. Tipikusan olyan sampon, ami valakinek remekül beválik, más meg dobhatja a kukába. Most már biztos, hogy nem próbálom ki többet.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 15.

nocso

Korcsoport: < 18
2020. február 3.

Pár éve csak ezt a sampont használtam és nagyon bevált. Most nemrégen újravettem, kíváncsi voltam, hogy ugyanazt a hatást hozza-e. Egy teljes flakont elhasználtam és nagyon-nagyot csalódtam benne. A hajam sokkal gyorsabban zsírosodott,sprőd,fénytelen lett és a végei teljesen kiszáradtak. A két pontot csak a kellemes illata miatt adom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. február 3.

Jotunderkeresztanyu

2019. november 5.

Átlagos sampon, ugyanúgy háromnaponta kell vele hajat mosnom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 5.

Átlagos sampon, ugyanúgy háromnaponta kell vele hajat mosnom.

csyngo

2019. július 30.

Nekem nagyon bevált. Mosás után nagyon puha és fényes a hajam, szeretem az illatát és az állagát is. Mindig ezt használom a balzsamával együtt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 30.

Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Propylene Glycol, Glycerin
Vitaminok: Panthenol

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.