Schauma

Ár:   500 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: editok, Módosítva: 2014. december 25.

Kategória:   Samponok

Zsíros hajtőre, száraz hajvégre ajánlott sampon

A golgotavirág tejet tartalmazó szilikonmentes formula tisztítja a hajtöveket a hosszantartó frissességért, erősiti a haj szerkezetét és táplálja az igénybevett hajat. Az intenzív ápoló fehérjét tartalmazó formula segít pótolni a haj elveszett fehérjéit.

Jotunderkeresztanyu

2019. november 5.

Átlagos sampon, ugyanúgy háromnaponta kell vele hajat mosnom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 5.

Átlagos sampon, ugyanúgy háromnaponta kell vele hajat mosnom.

csyngo

2019. július 30.

Nekem nagyon bevált. Mosás után nagyon puha és fényes a hajam, szeretem az illatát és az állagát is. Mindig ezt használom a balzsamával együtt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 30.

Eszti111

2019. július 26.

Az ígért hatás elmarad, szárítja a fejbőrt, de a haj könnyen zsírosodik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 26.

Az ígért hatás elmarad, szárítja a fejbőrt, de a haj könnyen zsírosodik.

Shine83

2019. július 21.

Olvasom a sok rossz vèlemènyt.......
Nekem bevált!
Festett hajam van . Règebben minden másnap mostam.
Ezzel a sampon ès balzsam párossal 3 naponta mosok hajat.
Az illata isteni,nem szárítja a hajam .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 21.

Olvasom a sok rossz vèlemènyt.......
Nekem bevált!
Festett hajam van . Règebben minden másnap mostam.
Ezzel a sampon ès balzsam párossal 3 naponta mosok hajat.
Az illata isteni,nem szárítja a hajam .

Nykus86

2019. június 15.

Szerintem ez a termék az, ami túl jót ígér ahhoz, hogy igaz legyen. Az illata nagyon jó és hajmosás után közvetlenül nagyon puha lesz tőle a haj, de ez nem pótolja azt, hogy az igért hatás teljesen elmarad. Zsírosítja és korpásítja az egész hajamat, néhány használat után már szinte úgy éreztem, hogy naponta hajat kellene mosnom, annyira zsírossá tette.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 15.

Mosizso

2019. május 23.

Hát régebbről arra emlékeztem, miylen jó volt ez a sampon....ma meg csak azt látom, hoyg az idő szépít az emlékeken.:/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 23.

laura20020201

2019. április 12.

Jó az illata, bár sok mindent nem tesz a hajjal!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 12.

Jó az illata, bár sok mindent nem tesz a hajjal!

Adribogyi

2019. február 2.

Végülis szeretem ezt a sampont, mert hajmosás után puha fényes hajam van, viszont másnap már nem igazán lehet észrevenni a hatását, el kezd zsírosodni a hajam. Ami jó, hogy nem drága.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 2.

jggrnt1337

2019. január 3.

Egyetlen plusz csillagot tudok adni erre a samponra, az illata miatt, de borzalmasan zsírosította a hajamat, és mosás közben nagyon sok hajszál maradt a kezemben, ami ezelőtt soha nem volt jellemző (amióta nem ezt használom, nem szembesültem hajhullással többet).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 3.

Rekaa24

2018. december 29.

Jelenleg is ezt használom, nagyon jó, finom illatú, hatékony. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 29.

Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Propylene Glycol, Glycerin
Vitaminok: Panthenol

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.