Schauma

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok

A krémet feltöltötte: Виктория, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2014. december 25.

Kategória:   Samponok

Limitált kiadás

szirimiri

2017. március 6.

basszuskulcs......szeretem a schaumákat..tényleg...de EEEEZZ, borzalmas számomra. a legfőbb gondom vele, hogy annyira kiszárítja a fejbőröm a mosás után, hogy a még nedves hajamból potyognak a hámdarabkák. sosem volt előtte-utána ilyen. másik probléma, hogy nagyon hamar zsíros lesz a hajam mosás után és főleg a töve, amit gondolom a túlzott szárító hatás okoz. el sem használtam, max első mosás ez aztán valami más jön, de katasztrófa.....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 6.

magenta0100

2017. február 6.

Szeretem, nem nyújt semmi extrát. Az illata jó, nem zsírosít jobban, mint a többi sampon.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 6.

ST-ke

2015. január 4.

Szépen habzik, finom illata van, nem gubancolódik a rövid hajam tőle, nem is érzem sprődnek. De. Most vagy nem tisztít rendesen, vagy úgy irritálja a fejbőrömet hogy észre sem veszem, de harmadnapra kicsit csapzott, zsíros a hajam. Hál'istennek szárazsamponnal meg tudom oldani aznapra, de ez nekem akkor is kevés... Vajszívű leszek, mert kifejezetten gazdaságos, de számomra nem az igazi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 4.

Виктория

2014. október 23.

A barátom samponja, én csak kipróbáltam.
Mostanában nincs szerencsém a samponokkal. Volt egy rosszul sikerült kitérőm natúr irányba, egy a kukában végezte, a másikkal meg még szenvedek. Elegem lett, hogy mosás közben olyanná válik a hajam, mint a száraz fű, egy gubanc az egész, majd másnap reggelre megint zsíros.
Ma kíváncsiságból ezzel mostam, vajon lesz e különbség. Az illata nagyon finom, mint a multivitaminos gyümölcslé. Gyorsan felhabzik, nem kell belőle sok. Jól tisztít, de nem csinál szalmakazlat a hajamból. Szép fényes a végeredmény, de utána még következik a szokásos hajápolási rituálé, így nem tudom, önmagában hogy teljesítene.
Árban nagyon jó, 1,45€-ért kapunk 400ml-t. Egyedüli probléma vele, hogy nagyon nagy az adagolója, és folyékony a sampon, első próbálkozásra a kívánt adag háromszorosát öntöttem a kezembe.
Majd meglátom, meddig bírja a hajam mosás nélkül, de eddig tökéletes. Nem fogom lenyúlni, majd veszek magamnak, ha kifogy a jelenlegi, és még kapható lesz. Sajnos limitált.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 23.

A barátom samponja, én csak kipróbáltam.

Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Hydrolyzed Collagen, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Propylene Glycol, Sorbitol
Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Sorbitol h 1 1

Színezék. Lilás piros.