Schauma

Ár:   937 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet feltöltötte: keresztesivett, az összetevőket feltöltötte: arminacska, Módosítva: 2014. február 7.

Kategória:   Samponok

Gyengéd, de mégis  alaposan tisztító, könnyementes formula epres illattal, aminek köszönhetően a gyereked ezentúl szeretni fogja a hajmosást!

Kiszerelés: 250 ml

Evelyyn

2014. február 28.

Hát ez imádnivaló :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 28.

Hát ez imádnivaló :)

e.agesz

2013. november 8.

Nagyon sokáig korpás volt a fejbőröm, viszketett, meg hámlott. Számtalan sampont kipróbáltam több-kevesebb sikerrel. Aztán arra gondoltam ha a gyereknek jó, akkor nekem is jó lehet. És bevált, nem viszket a fejem, nincs korpa és jó az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 8.

mercike44

2013. október 12.

imádtam egy pár éve :P

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. október 12.

imádtam egy pár éve :P

kalmaniki

2013. augusztus 29.

Nosztalgikus élmény erről a samponról véleményt írni, kislány koromban mindig ezzel mostam hajat és nagyon szerettem, mert finom volt az illata, a szememet sem csípte és a habjával szuper volt játszani :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 29.

timcsike1989

2013. február 17.

Amikor kicsi voltam anya mindig ilyet vett nekem és imádtam! :D Már teljesen el is felejtettem ,de úgy érzem muszáj lesz beszerezni egyet :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 17.

Ejwi

2012. november 20.

Még 20 évesen is nagy kedvencem. :) Annyira jó illata van :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 20.

Még 20 évesen is nagy kedvencem. :) Annyira jó illata van :)

jampiangel

2012. november 1.

Imádom az illatát, ha a boltban járok, mindig megszaglászom kicsit, gyerekkorom emlékét idézi.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 1.

rb09

2012. augusztus 30.

gyermekkorom samponja, volt kólás is :D imádtam, annyira jó illatuk volt, meg is kóstoltam néha :D persze ilyen célra alkalmatlan... Jó emlékek fűződnek hozzá :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 30.

pityepotya

2012. május 24.

a gyorsan zsírosodó hajamra próbálgatok mindenfélét, többek között erre is sor került.
a csomagolásán az van, hogy eper és tej (!) illat :D műeper, az igen, de tej? nem is értem, minek ráírni ilyen hülyeséget.
szokásos sampon állagú, piros színű, nekem ugyanolyan jól habzik, mint a többi, az illatát viszonylag sokáig érezni a hajon (valamiért én szeretem ezt az illatot).
hatása pedig ugyanolyan, mint a többi samponé, egy napig szép tőle a hajam.
vagy nem találtam meg eddig a jó sampont, vagy semelyik nem jó a hajamra, mert én nem észlelek egyiknél sem különösebb hatást, így ez három csillagot kap, mert nem jobb, és nem rosszabb az eddig általam próbáltaknál.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 24.

hatása pedig ugyanolyan, mint a többi samponé, egy napig szép tőle a hajam.

black_cico

2012. május 17.

nem is húznám az időt :) egy tök átlagos tudású, gyenge és mű eper illatú átlátszó trutyi, ami egyáltalán nem krémes hatású és dörzsölés közben eltűnik a hajból ami elég idegesítő és arra késztet, h egyre többet nyomjak belőle...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 17.

Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színező anyag. (Piros)