Schauma

Ár:   700 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet feltöltötte: kataa, az összetevőket feltöltötte: ercsa21, Módosítva: 2013. január 9.

Kategória:   Samponok

Sampon és balzsam egyben.

Mona29

2021. február 26.

Nem rossz, nem rossz, de azért nem is csodatermék. Kislányom haját szépen tisztította, pedig aztán abban időnként minden volt. Jól habzott, nem szárított, nem irritált. Az illata nem maradt meg a hajban. Öblítésre kicsit jobban oda kellett figyelni, hogy biztos nem maradjon sampon a hajában. Az igazi bajom vele az, amit a márka többi samponjával is, mégpedig az adagolója. Ha kicsit jobban nem figyel oda az ember lánya, nagyon sok termék nyomódik ki a flakonból. Ami egyrészt pazarlás, másrészt az öblítésnél nagyon figyelni kell (lányos apukáknak kifejezetten). Állítólag balzsam is van benne, ebből sokat nem tapasztaltam, a haj kibontásához kifésülő sprayre volt szükségünk, pedig csak hátközépig ér a vékonyszálú haja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 26.

Anitacska01

2020. november 29.

Nagyszerű, imàdjuk, nem rossz az illata, szépen habzik, szépen tisztít. Még az én festett hajamat is szépen megtudtam vele mosni. Talàn le is cserélem a samponom erre. Najó azért azt nem...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 29.

uaim

2020. szeptember 13.

Alapból nem használok schauma termékeket sem a gyártó más termékeit nem szeretem, csak Őt de Őt szeretem nagyon. Sokféle márkás hajápoló használata után vegán, mindenmentes, ilyen márka olyan márka, a hajam iszonyat mértékben hullott már. Semmi de semmi nem használt és nem segített. És folyamatosan ki volt száradva a vége. Kínomban lekaptam egyszer a polcról mondom ártani nem árthat és kimondottan jó kis termék. Gyengéd. Nem viszketek. Nem hullik olyan mértékben ki a hajam és ugyan használom egy másik márka saját termékét ami szintén nem egy nagy árú termék de a kettővel együtt nagyon szép lett a hajam. Mindig vissza fogok térni hozzá.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. szeptember 13.

bllvktr

2020. június 24.

Par honapja ezt hasznalom, bar az elejen eleg sokat elfolyattam belole veletlen (eleg folyos az allaga, de nem veszes) es nagyon imadom *-* Ez az egyetlen sampon amihez nem kell balzsam es igy is szep, nem szaraz es gubancmentes a hajam. Az illata nekem tetszik, kifejezetten hianyzott mar nekem valami kis jatekosabb illat :D. Olcso is, es miota ezt hasznalom a kis korpam is megszunt, nagyon gyenged termek. Imadom, ujra fogom venni ❤

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 24.

carmenxo

2018. május 21.

Vastagszálú, kiszáradásra hajlamos hullámos hajamra nagyon bevált. Ez az első szulfátmentes sampon amit szívesen használok és újra is fogok venni. Nagyon jól tisztít, pakolásként használt kókuszolaj is maradéktalanul kijön egy samponozással és az illata is nagyon finom. A balea rózsás szilikonmentes balzsammal használom jelenleg, nagyon fényes és puha lesz így a hajam. Mosás után nem is kell rá plusz terméket használom mint előtte szulfátos samponokkal hogy szép legyen. Nagyon bevált eddig

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 21.

2017. november 26.

Kislányaim hajára használom, nekünk bevált. Szép, puha, fényes lesz tőle a hajuk, és még napok múlva is érezni rajta a málnaillatot. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 26.

szekesiviki

2017. február 23.

Lányom egyik kedvence volt, amit nem lett nagy lány. :-))) Könnyű vele mosakodni és kellemes kis fiatalos csajos illata van. Örülök, hogy vannak benne ápoló összetevők, mivel a kicsik erre még nem figyelnek ilyenkor oda, és ha egy illat miatt leragadnak egy kozmetikumnál, akkor tartalmazzon ápoló hatóanyagokat számukra!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 23.

jamborjuli73

2016. november 30.

Nekünk bevált. Sok fajta sampont kipróbáltunk a lányom hosszú hajára, ezzel végre ki is tudom fésülni. Alaposan le kell öblíteni ahhoz, hogy szép is legyen a haja tőle, de még így is sokkal jobb, mint a babasamponok voltak. Valamelyiktől korpásodott is a haja, ettől szép egészséges a fejbőre. Illata is rendben van :-)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. november 30.

lilibeck

2016. augusztus 1.

Számomra szenvedés a hajmosás mióta festett a hajam. Nagyon sokáig tart mire kifésülöm a hajam, hiába használok rá hajkifésülö sprayt, illetve én hosszadalmasnak is találom mire kimosom samponnal majd jön a balzsam.
Utazás során volt alkalmam ezt kipróbálni. Hamar végeztem vele, és néhány másodperc alatt kifésültem a hajam. El sem hittem. Beruházok rá az tuti.
Egyébként valóbab nem habzik valami erősen, de ezért én nem vonok le csillagot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 1.

Egyébként valóbab nem habzik valami erősen, de ezért én nem vonok le csillagot.

Zsofii88

2016. május 20.

Update: levonok egy csillagot,mivel kb. 2 hete vettem és már csak 1 adag van benne.Számomra sok kell belőle,ahhoz hogy rendesen habozzon,túl sok.:s

Én szeretem,klassz sampon.Az illata mennyei gyümis.Az 1 csillagot azért vonom le mert száraz lesz a hajvégem tőle picit és sok kell belőle hogy rendesen habzódjon,de amugy olcsón beszerezve nagyon jó sampon:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 20.

Vitaminok: Panthenol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Lauric Acid ti I eu 4 1