Schauma

Ár:   599 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet feltöltötte: Heli, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2014. december 22.

Kategória:   Samponok

Sampon és tusfürdő egyben.

pannababo

2020. június 4.

Nagyon nagy meglepetés,saját felhasználásra vettem. Kiméletes a fejbőrrel és tisztít,nagyon finom az illata,nincs irritáció. Eddig csak babák számára gyártott samponok voltak ilyen kiméletesek,de mégis éreztem,hogy kellene még valami ,hogy tisztának érezzem magam.
Tusfürdőnek is remek,de én a sampon funkciójától ájultam el😍😍😍🤗
Samponként nekem fontos,hogy olajos pakolást ki lehessen mosni,szuperül helyt áll ezen a téren is!5*
Évekkel később is ehhez térek vissza, vegán , kimeletes, finom az illata. A jojoba olajat is kihozza, mégsem száraz a fejem, elmúlik tőle minden baj. Imádom 🐞💕

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 4.

Tusfürdőnek is remek,de én a sampon funkciójától ájultam el😍😍😍🤗

tara95

2019. január 2.

Egy bődületesen drága, undorító sampon után (ami tönkrevágta a fejbőröm), megfogadtam, hogy nem veszek többet szulfátos és hiperszuper, professönöl sz*rt.

Vagyis, babatermékek. A lidl sajátmárkását is nagyon szeretem, de ez épp akciós volt az auchanban és 450ért simán megérte (miután a pasival röhögve végigszaglásztuk az egész polcot, eszméletlen, mit csúfolnak gyerekbarát cuccoknak....) úgyhogy elhoztam.

Kellemes, enyhén almás illatú termék, ami elsőre egyáltalán nem habzik, másodjára már jól felhigítottam egy erre a célra befogott kis flakonban vízzel és így nem győztem kivakarni a fejem a habtenger alól.

Mindenképpen updatelek, ha teljesíti azt, hogy ne legyen korpás a hajam, illetve 3 napnál korábban zsíros, akkor marad.

1 havi használat után is félig van a flakon, első samponként vált be nagyon, higítva. Újra fogom venni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 2.

belaura

2017. július 9.

Könnyen zsírosodó hajtövekkel, illetve száraz hajvégekkel rendelkezem; régóta veszem már ezt a sampont, és jól teljesít. Mivel szulfátmentes, ezért nagyon kíméletes, nem szárítja ki a hajamat, sokszor akár balzsam nélkül is megállja a helyét. Ennek ellenére jól tisztít, és egyáltalán nem zsírosít, akármilyen gyakran moshatok vele hajat. Néha ezzel mosom le a sminkem is , nem irritálja a bőröm, egyáltalán nem csípi a szemet (!!!). Egyetlen negatívuma, hogy nekem nem habzik annyira jól, és többet használok belőle, mint egy átlag samponból, így nem túl gazdaságos; de legalább nem olyan vészes az ára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 9.

Erina

2016. július 21.

Fa Kids mellett ezt is szoktuk használni, remek termék, ez is többször vevős darab :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 21.

Ancsuk

2015. október 9.

Most használtam először a kistesóm haján és extra puhává tette a haját, kellemes az illata is egyszóval szuper termék. Glamour napokon vettem kuponnal nagyon megérte!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 9.

Barack

2014. augusztus 20.

Ez nagyon jó. Csak samponként használom a kisfiam hajára. Babylove sampon után vettem. Sokkal jobb annál. Az első mosás után meglepődve láttam, hogy mennyivel másabb állagú lett a gyerek haja. Jó tartású, fényes, jó illatú lett. Még másnap is csak simogattam olyan jó puha lett. És jók az összetevők is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 20.

Edi001

2014. január 3.

Nem viszket tőle a fejbőröm, sokáig nem zsírosodik a hajam a ettől a samponocskától. Meg lepődtem, hiszen nekem a felnőtteknek való termékei nem jöttek be, de ez egész jó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 3.

Vitaminok: Panthenol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Lauric Acid ti I eu 4 1