Schauma

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok

A krémet feltöltötte: Sephira, az összetevőket feltöltötte: nitavondee, Módosítva: 2012. december 21.

Kategória:   Samponok

Speciális vízlágyító formulájának köszönhetően a kemény víz használata esetén is fényes és lágy hajat eredményez hajmosás után.

Yubiri

2015. október 4.

A körmösöm használta sokáig, nagyon szép haja volt, és megkérdeztem, hogy mit használ.
Én is kipróbáltam ezt a Fructis illatú sampont, de nekem nem vált be.
A finom illata miatt, ha kapható lenne, egy újabb próbát tennék vele.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 4.

Én is kipróbáltam ezt a Fructis illatú sampont, de nekem nem vált be.
A finom illata miatt, ha kapható lenne, egy újabb próbát tennék vele.

LovasBabi

2014. március 25.

Sziasztok! Én a napokban vásároltam ilyen sampont Eurofamily-ben, eredeti német kiadás, szóval esetleg újra színre lépett! Hatásától egyelőre nem ájultam el, de ez most részletkérdés, mert látom sokan hiányoljátok! :) Összetevő lista nem tudom változott-e az ittenihez képest, majd updatelek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 25.

jns.melinda

2013. augusztus 22.

Szerettem ezt a sampont sokat használtam régen, több flakonnal. Vennék, ha találnék még. Jó illatú volt és nálam 3 nap a határ, azt kibírta.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 22.

csuta

2013. január 13.

Nagyon szeretem ezt a sampont. Tényleg fényesebb lesz a hajam tőle és puha is. Az illata meg valami iszonyat jó. Én ennek a samponnak a balzsamával használtam, de nem feltétlen szükséges. Nagyon szép lesz tőle a hajam. Ára is nagyon jó. Sajnos a boltokban csak ritkán találok belőle, ezért már rég használtam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 13.

nitavondee

2013. január 13.

Első használat után: A hajam "szuper" fényes lett és nincs korpa, ennyi nekem tökéletes,a zsírosodást majd még meglátjuk, szerintem nincs erős illata, sőt én nem is érzem száradás után, eddig 5.
(Euros boltban vettem, 490 ft-ért 400ml-t)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. január 13.

(Euros boltban vettem, 490 ft-ért 400ml-t)

Maniac

2012. december 26.

Finom illata van, nem kócosít, nem feltétlenül kell utána balzsam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. december 26.

Finom illata van, nem kócosít, nem feltétlenül kell utána balzsam.

Fruzsina93

2012. november 26.

Nálam hajhullást okozott, mellette elkezdett viszketni a fejbőröm. Többet nem vásárolok Shcauma terméket!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 26.

lau0825

2012. november 1.

én is imádtam régen :) láttam itt-ott.. pl sárkány centerben. Talán be kéne szereznem ismét egyet :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 1.

cica01

2012. október 21.

Nagyon szerettem, tavaly nyáron használtam 400 ml-es kiszerelésben. Egészségesnek tűnt tőle a hajam, és jó illatú volt, és nem zsírosodott tőle a hajam. Azóta nem látom egy boltban sem, pedig jó kis sampon volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 21.

kazlas

2012. augusztus 21.

Tényleg ez volt a legjobb, én nagyon szerettem az illatát is. Barátnőmnek vettem először, akinek a beceneve Kivi volt :D :D Kapott vagy 3 flakonnal szülinapjára, és ő is szerette :D Kár, hogy már nem gyártják :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 21.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Propylene Glycol, Glycerin
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid
Vitaminok: Panthenol

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.