Schauma

Ár:   1100 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. január 30.

Kategória:   Hajápolók

Hajolaj matt, fénytelen hajra

• Folyékony mikro-kristályokkal teszi káprázatosan fényessé a hajat 24 órán keresztül.
  • Tükörfény hatás.Érezhetően rugalmas haj.
  • Táplálja a hajat,anélkül,hogy elnehezítené.

Ár: 500 Ft , Eladó: Lisana
Állapot: Párszor használt, Helyszín: Puskás Ferenc Stadion / XIX. kerület / néha Fehérvári út környéke, fizetés: Személyes átvétel
Blackbird

2019. március 15.

Csupa szilikon, de működik. Könnyen adagolható,aprócska hajolaj, a kiszàradt hajvègekre remek. Ha nagy ritkàn Marcell hullàmaim vannak, akkor gyönyörű, làtvànyos , fènyes hajat lehet varàzsolni vele.A kiszereléséből adódóan utazàshoz is praktikus,kézbe adagolható,nem fújófejes-az adagolàssal nem àrt vigyàzni. Az eperszag rémes :)

Blackbird
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 15.

ddorcsii

2018. március 6.

Én is újsághoz kaptam :) Nagyon finom eper illata van, puha selymes tőle a hajam, és érdekes módon a szárítás is gyorsabb volt vele :)

ddorcsii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 6.

blankasara

2018. február 24.

Egy újsághoz kaptam. Életem első hajolaja, így nincs összehasonlítási alapom, de eddig abszolút pozitív csalódás. Nagyon finom, selymes és jó illatú a hajam, nem száll és szép fénye lett. Remélem nem nehezíti majd el és zsírosítja gyorsabban.

blankasara
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 24.

BaraB

2017. május 5.

Rossmanban vettem félárban. Nagyon megérte az árát. Hajszárítás előtt és utána is viszek fel belőle egy keveset a hajamra. Nagyon szép fényes és rendezett lesz tőle a hajszárítas utáni szálkás hajam, és az illata is kellemes. Nem csodaszer ,de ez az első hajolaj amit próbáltam.

BaraB
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 5.

Alice83

2017. április 21.

Nekem tetszik..egy egyszerű szilikonos ápoló olaj aminek enyhe epres az illata..500 ft-ért vettem, nekem megérte..

Alice83
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 21.

estokani

2017. február 22.

Éreztem a hatását, kedveltem az illatát. Már majdnem el is fogyott kb 1,5 cm hiányzott az aljából, amikor megismerkedtem az Orofluido olajával. Attól kezdve sajnos egyetlen egyszer sem vettem elő. Egészen addig, amíg nem kezdtem azon gondolkodni mi lenne ha áttölteném a sárga aranyat ennek a pumpás kis flakonjába. Szégyen vagy nem bizony kiöntöttem a maradékot, hogy helyet csináljak. Mivel találtam sokkal jobbat így a beltartalom 2 de a remek csomagolás miatt kap +1 csillagot.

estokani
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 22.

Leander

2016. augusztus 29.

Én szerettem - szépen rendbe tette a szöszöszödésre hajlamos, szálló, vékony szálú hajam. Picike kiszerelés, de nagyon sokáig jó, mert csupán néhány csepp kell belőle, viszont cserébe utazáskor sem terheli meg nagyon a neszesszert.

Leander
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 29.

mezespuszedli

2016. február 29.

Anyukámtól kaptam, mert egyszer megvette, de elfelejtkezett róla és sosem használta. Nekem nagyon tetszett az illata, így az enyém lett, a hajam pedig látványosan szebb lett tőle: a vékony szálú, hullámos hajam már nem olyan, mint egy szénakazal a szélvihar után, ez pedig nálam nagy siker! :) Először frissen szárított hajra próbáltam ki 2-3 nyomást, utána vizes hajra, és utóbbi hozott nagyobb sikert. Persze, mivel láttam a sok anti-szilikonos hozzászólást, na meg utána is olvastam annak, hosszú távon mit művel ez az alkotóelem a hajammal, kerestem más olajos hajápolót itt a krémmánián, legközelebb már azt tesztelem. Szilikonmentes lesz! :)

mezespuszedli
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 29.

illusia

2016. január 20.

Kaptam, pocsék, nyilván azért mert nem olaj hanem full szilikon, semmire nem jó. Nem is tudom mire lehetne elhasználni, a hajamat nem akarom tönkretenni vele. Olyan tőle mintha zsíros lenne.

illusia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 20.

Mossyka

2015. december 30.

Az illata nagyon fincsi. A hajat tényleg csillogóvá varázsolja, a napsütésben mást nem is tudtam nézni, csak a hajamat. :D A dm-ben most 500 forint körül kiárusítják, de ma már egy darabot sem láttam.

Mossyka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 30.

Hidratálók: Cyclomethicone, Dimethiconol