Schauma

Ár:   1100 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. január 30.

Kategória:   Hajápolók

Hajolaj matt, fénytelen hajra

• Folyékony mikro-kristályokkal teszi káprázatosan fényessé a hajat 24 órán keresztül.
  • Tükörfény hatás.Érezhetően rugalmas haj.
  • Táplálja a hajat,anélkül,hogy elnehezítené.

Ár: 500 Ft , Eladó: Lisana
Állapot: Párszor használt, Helyszín: Puskás Ferenc Stadion / XIX. kerület / néha Fehérvári út környéke, fizetés: Személyes átvétel
jns.melinda

2015. szeptember 18.

Elégedett vagyok vele. Fodrász javasolta, hogy szerezzek be egy hajvégápolót, mert nagyon száraz volt a hajam vége. Sok és vastagszálú hajam van, így nálam a 3 nyomás sem volt sok, viszont nem is fogy gyorsan. Tömény szilikon, de pont ezért használ, nem is nagyon drága, jó az illata, cuki a csomagolása. Majd ha kifogy, valamilyen kence tárolására megtartom, mert tetszik, hogy nyomkodós.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 18.

Lisana

2015. április 10.

Szintén Glamour napokon vettem, bár nem ezt akartam, hanem a sárgát, de azt a DM nem forgalmazza még :( Tetszik, hogy kicsi a kiszerelés, valószínűleg nem fog így megromlani, mert előbb elhasználom, aztán pedig lehet frisset venni.

Finom az illata, praktikus az adagolója, nekem az állaga is tetszik, mert elég könnyű. Még tanulom a használatát, most sajnos nem csak a hajvégekre jutott, így -1 nap hamosásig :( A 2-3 nyomás meg hülyeség, nagyon attól függ milyen sűrű, milyen hosszú az ember haja. Nekem például már a 2 is sok volt, mert nagyon vékonyszálú a hajam. Érdemes nyomasonként felvinni eleinte.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 10.

Sindy6

2015. április 9.

Szerintem a Glamour napokon mindenki lecsapott rá. 500 Ft körül volt így. Az illata nagyon kellemes. Hosszútávú hatásáról később updatelek

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 9.

Hidratálók: Cyclomethicone, Dimethiconol