Schauma Nature Moments Hair Smoothie 3In1 Hajápoló Eperrel, Banánnal és Chia Maggal

Schauma

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Martu0508, Módosítva: 2020. október 30.

Kategória:   Hajápolók

100%-osan természetes eredetű kivonatokkal. Intenzív regenerálás nagyon sérült hajra. Vegán, környezetkímélő, gyorsan kiöblíthető formula.

3in1:

• Használd balzsamként: öblítsd ki.
  • Hajpakolásként: hagyd hatni 3 percig, majd öblítsd ki.
  • Leave-inként: használd törölközőszáraz hajra, hagyd rajta

Emma23

2021. április 26.

CGM miatt vettem meg. Balzsamként használom és nekem abszolút bevált. Az illatát nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 26.

AkInImOd

2021. február 28.

A teljesen szőkített hajammal csodát nem tesz. Jó illatú, de nagyon síkos. Hajápolóként sem jött be és nem szoktam a hajamban hagyni, inkább extra balzsamként használtam párszor. Ezt nem fogom újravenni a samponnal és a balzsammal szemben.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 28.

narancsik

2021. február 28.

Ritka rossz termék. A balzsamjánál egy fél fokkal “jobb”, de egy használat után tovább adtam, botrány. Kifésülhetetlen a hajam tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 28.

Martu0508

2021. január 3.

Kicsit vegyes érzéseim vannak a termékkel kapcsolatban. Alapvetően azért vettem meg, mert CGM, valamint az "Intenzív regenerálás nagyon sérült hajra" mondatból azt gondoltam az összetevők ellenőrzése nélkül, hogy proteint tartalmaz, de ez sajnos nem így van. Az illata nekem tetszik, bár nem marad benne a hajban, és az állaga is pont jó krémes, nem túl sűrű és több olyan összetevőt is tartalmaz, ami hidratál és táplál, de nem kókusz alapú (azt sajnos nem szereti a hajam). Próbáltam mindhárom alkalmazási módját, balzsamként nekem túl sok, hajpakolásként sem rossz, de van ennél hatásosabb pakolásom is, így leave in-ként használom a leggyakrabban. Sajnos csak két-három napig tart a hatása, a hajvégeim ismét szárazak lesznek ezután az idő után. El használom, de újra venni nem fogom ezt a terméket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 3.

Hidratálók: Glycerin, Betaine, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Az azték zsálya (ismertebb nevén a chia) magjának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint  bőrpuhító (emollient) és bőrkondícionáló hatású összetevő. A chiamag az egyik leggazdagabb természetes forrása az omega-3 zsírsavaknak, ezért gyulladáscsökkentő és hidratáló hatása van, valamint segít a bőr rugalmasságának fenntartásában.

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.