KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Schauma

Ár:   779 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. szeptember 9.

Kategória:   Samponok

Revitalizáló formula kókuszvízzel és lótuszvirággal.Gyengéden tisztít és hidratálja a hajat.Szilikonok és mesterséges színezékek nélkül.

jojochan

2018. november 30.

Hosszú idők óta az egyetlen Schauma-sampon, amit elvisel a hajam. :) Használat után szinte alig van szükség hajvasalásra, ami nagyon meglepett, és kellemes tapintású lesz tőle a hajam.

jojochan
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 30.

mafalda

2018. október 28.

Egész jó, az összetevők zavarnak picit, de felváltva más termékekkel használva elmegy. Finom illatú puha tapintású lett a hajam tőle.

mafalda
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 28.

dettybetty

2018. október 27.

A férjem vette magának, de annyira tetszett az illata, hogy én is kipróbáltam. Sajnos nekem nem vált be, folyamatosan viszketett tőle a fejbőröm és a hajam is gyorsabban zsírosodott :(

dettybetty
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 27.

angelavaradi

2018. október 27.

Elképesztő az illata és nagyon puhává varázsolja a hajam :)

angelavaradi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 27.

Elképesztő az illata és nagyon puhává varázsolja a hajam :)

blondie0310

2018. október 12.

Finom, könnyed az illata, nem zsírosít, nem lett tőle sprőd a hajam, de extrém ápolást sem adott. Összességében szerettem.

blondie0310
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 12.

wildrose

2018. szeptember 18.

Nagyon kellemes, lágy illatú sampon, jól habzik, jól tisztít és nem szárít.

wildrose
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 18.

Nagyon kellemes, lágy illatú sampon, jól habzik, jól tisztít és nem szárít.

Atali69

2018. szeptember 11.

Ha a fejem tetejére állok is, nekem minden reggel hajat kell mosnom. Nem mondom, hogy ez a sampon változtatott ezen, de legalább délutánig puha, "vállalható" a hajam tőle. Az illatát imádom, emlékeztet egy kamaszkori kedvencre...

Atali69
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. szeptember 11.

kiralykislany

2018. augusztus 16.

Nagyon szép, és könnyen kezelhető lett tőle a hajam, a következő hajmosást is kitolta egy nappal, viszont cserébe a fejbőrömön nagyon csúnya piros kiütések keletkeztek.

kiralykislany
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 16.

thewildone

2018. augusztus 16.

Na jó, azért nem csodaszer, de az illata csodás, szépen habzik, jól tisztít. Én imádom! Igazi nyári frissesség.

thewildone
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 16.

Eveln10

2018. július 18.

A hajat puhábbá teszi, de szárazabb hajvégeimre kevés nekem. Alapvetően könnyen zsírosodó hajam van, nálam viszont nem tolta ki a hajmosást, mint a legtöbb véleményezőnek. Tisztító hatását se vettem észre. Összességében elhasználható.

Eveln10
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 18.

Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.