Schauma

Ár:   779 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. szeptember 9.

Kategória:   Samponok

Revitalizáló formula kókuszvízzel és lótuszvirággal.Gyengéden tisztít és hidratálja a hajat.Szilikonok és mesterséges színezékek nélkül.

orsi0210

2019. június 2.

Szerencsére nekem nincsenek "zsírban tocsogós" tapasztalataim ezzel a samponnal, hajmosás után nagyjából 3 napig vállalható a hajam, ahogy azt egyébként a legtöbb samponnál tapasztalom. Az illata kellemes, és a balzsamjával együtt puha, hidratált érzetűvé teszi a hajamat.
Nem hiszem, hogy újraveszem, mert nem csodatermék (egyelőre az után kutatok), de szerintem egy próbát mindenkinek megér. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 2.

vvivien

2019. április 10.

A nagyobb kiszerelést vettem meg, nem szárít, jó illatú, nem kell túl sok belőle viszent úgy a fele után már elkezdte zsirositotta a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 10.

fdorottya

2019. április 1.

Hasonló tapasztalataim vannak, mint az előttem szólónak. Másnapra tocsog a zsírban a hajtövem. Emelett sokat kell használni belőle, hogy rendes habot képzezzen. Illata kellemes,és kb ennyi a pozitívum amit eltudok mondani róla.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 1.

linkee

2019. február 19.

Több pozitívumot is tudok mondani róla. Szerettem az állagát, nagyon kellemes az illata és mosás után puha, hidratáltak lettek a tincseim. Először éreztem azt hajmosás után hogy szinte balzsamra nincs is szükségem. Viszont ami miatt mégis megválltam tőle, az az, hogy hihetetlenül elnehezíti a vékonyszálú hajat. A hajtövebtől szinte ki sem mosható. Úgy festettem frissen mosott hajjal, mint aki zsírba fejelt. Higítottam, keveset használtam, de nem lett jobb. Vastagabb szálú hajra lehet hogy beválhat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 19.

Noyko

2018. december 17.

Nekem teljesen rendben van. Örülök,hogy nem tömény kókusz,hanem egy üde,friss illat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 17.

jojochan

2018. november 30.

Hosszú idők óta az egyetlen Schauma-sampon, amit elvisel a hajam. :) Használat után szinte alig van szükség hajvasalásra, ami nagyon meglepett, és kellemes tapintású lesz tőle a hajam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 30.

mafalda

2018. október 28.

Egész jó, az összetevők zavarnak picit, de felváltva más termékekkel használva elmegy. Finom illatú puha tapintású lett a hajam tőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 28.

dettybetty

2018. október 27.

A férjem vette magának, de annyira tetszett az illata, hogy én is kipróbáltam. Sajnos nekem nem vált be, folyamatosan viszketett tőle a fejbőröm és a hajam is gyorsabban zsírosodott :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 27.

angelavaradi

2018. október 27.

Elképesztő az illata és nagyon puhává varázsolja a hajam :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 27.

Elképesztő az illata és nagyon puhává varázsolja a hajam :)

blondie0310

2018. október 12.

Finom, könnyed az illata, nem zsírosít, nem lett tőle sprőd a hajam, de extrém ápolást sem adott. Összességében szerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 12.

Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.