Schauma

Ár:   779 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. szeptember 9.

Kategória:   Samponok

Revitalizáló formula kókuszvízzel és lótuszvirággal.Gyengéden tisztít és hidratálja a hajat.Szilikonok és mesterséges színezékek nélkül.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

wildrose

2018. szeptember 18.

Nagyon kellemes, lágy illatú sampon, jól habzik, jól tisztít és nem szárít.

wildrose
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 18.

Nagyon kellemes, lágy illatú sampon, jól habzik, jól tisztít és nem szárít.

Atali69

2018. szeptember 11.

Ha a fejem tetejére állok is, nekem minden reggel hajat kell mosnom. Nem mondom, hogy ez a sampon változtatott ezen, de legalább délutánig puha, "vállalható" a hajam tőle. Az illatát imádom, emlékeztet egy kamaszkori kedvencre...

Atali69
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. szeptember 11.

kiralykislany

2018. augusztus 16.

Nagyon szép, és könnyen kezelhető lett tőle a hajam, a következő hajmosást is kitolta egy nappal, viszont cserébe a fejbőrömön nagyon csúnya piros kiütések keletkeztek.

kiralykislany
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 16.

thewildone

2018. augusztus 16.

Na jó, azért nem csodaszer, de az illata csodás, szépen habzik, jól tisztít. Én imádom! Igazi nyári frissesség.

thewildone
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 16.

Eveln10

2018. július 18.

A hajat puhábbá teszi, de szárazabb hajvégeimre kevés nekem. Alapvetően könnyen zsírosodó hajam van, nálam viszont nem tolta ki a hajmosást, mint a legtöbb véleményezőnek. Tisztító hatását se vettem észre. Összességében elhasználható.

Eveln10
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 18.

zorica85

2018. június 15.

Az itt olvasottak alapján választottam, kellett egy könnyen beszerezhető sampon, elegem lett a csak webáruházban elérhető egyébként szuper samponomból a nehézkes beszerzés miatt. Fincsi az illata, nem kell sok belőle, mert jól habzik. Puha lett a hajam tőle, nem gubancolt, most szárad, kíváncsi vagyok , hogy gyorsabban fog-e zsírosodni tőle, illetve hogy viszketést okoz-e, mert azzal szokott meggyűlni a bajom. De egyelőre elégedett vagyok maximálisan.

Sajnos le kell pontoznom, szinte már másnapra zsíros a hajam ha ezzel mosom. A kislányomnak jó lesz, úgyhogy ki nem dobom, de tovább keresgélek.

zorica85
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 15.

ziza27

2018. június 3.

Szerencsére nekem nem száraz a hajam, de az illata miatt nem tudtam neki ellenállni. Csodaszernek nem mondanám, de a balzsammal együtt használva nagyon szép, puha és könnyen kifésülhető lesz a hajam tőle.

ziza27
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 3.

feherandie

2018. június 3.

Nagy reményeket fűztem hozzá az itteniek alapján, még jó hogy a realitások talaján maradtam és nem vettem meg belőle egyből a nagy kiszerelést, nekem nagyon zsírosítja a hajam, vagy nem tisztít rendesen, erre még nem jöttem rá, de mosás másnapján olyan mint más samponnal 2 naposan. :((

feherandie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 3.

kovacsrekaa

2018. június 2.

Kedvenc második samponom. Imádom az illatát, jól tisztit, frissít, ápol.

kovacsrekaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 2.

Kedvenc második samponom. Imádom az illatát, jól tisztit, frissít, ápol.

Penci0808

2018. május 22.

A Head&Shoulderst használtam nagyon sokáig. Mostanság elkezdte irritálni a fejbőrömet ezért váltottam és erre esett a választás. Nekem nagyon bevált a sampon teszi a dolgát és ár érték arányban is szerintem egészen jó.

Penci0808
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 22.

Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.