KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Schauma

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. szeptember 9.

Kategória:   Samponok

Revitalizáló formula kókuszvízzel és lótuszvirággal.Gyengéden tisztít és hidratálja a hajat.Szilikonok és mesterséges színezékek nélkül.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Jelizz

2018. április 23.

enyhen kokuszos viragos ilata van. Azthittem hogy nyarra jo lesz... de nem! Jo puha lesz tole a hajam, viszont 2. nap mar zsirosodik a hajam 🙁 Le kell mondjak a Schauma samponokrol.

Jelizz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 23.

natasa

2018. április 19.

Ez egy teljesen átlagos sampon. Semmi különös hatást nem vettem észre. Nem érzem, hogy újra kellene vennem, és az sem biztos, hogy elhasználom.

natasa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 19.

bcsillus

2018. április 17.

Nagyon puha tőle a hajam. Nem nehezíti el és nem is zsírosodik túlzottan. Nekem bevált :)

bcsillus
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 17.

Rose23

2018. április 16.

Szeretem a Schauma samponokat, de ez most csalódás.
Vékony szálú hajam van, és nagyon összetapasztotta a hajvégeket, nehezebb volt kifésülni, mint általában. Olyan sprőd lett tőle a hajam.
Ezért szerintem az állaga felelős, ami sűrűbb, mint az eddig használt Schauma samponjaim.
Az OGX Coconut water samponjával ugyanezt tapasztaltam (sűrű géles állag - sprőd, összetapadt haj) 🤷
Szerencsére kuponnal vettem, de sajnos nekem használhatatlan.

Rose23
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 16.

Szeretem a Schauma samponokat, de ez most csalódás.
Szerencsére kuponnal vettem, de sajnos nekem használhatatlan.

lavendersky

2018. április 14.

UPDATE: alverde koffeines samponnal keverve tetszik. Nem túl száraz, nem is korpásodik tőle a hajam. Gyorsabban sem zsírosodik a hajam.
Hát nekem nem vált be. :( Az itteni vélemények alapján vettem meg a vékonyszálú, szőkített hajamra. Hajmosás után gyönyörű, friss és puha a hajam viszont második napra már lelapuló,gyorsan zsírosodó lesz. Ami a legrosszabb, hogy iszonyatosan viszket tőle a fejbőröm és korpásodik.

lavendersky
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 14.

zorica85

2018. március 21.

Az itt olvasottak alapján választottam, kellett egy könnyen beszerezhető sampon, elegem lett a csak webáruházban elérhető egyébként szuper samponomból a nehézkes beszerzés miatt. Fincsi az illata, nem kell sok belőle, mert jól habzik. Puha lett a hajam tőle, nem gubancolt, most szárad, kíváncsi vagyok , hogy gyorsabban fog-e zsírosodni tőle, illetve hogy viszketést okoz-e, mert azzal szokott meggyűlni a bajom. De egyelőre elégedett vagyok maximálisan.

zorica85
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 21.

szirimiri

2018. március 18.

A málnás változatot használtam előtte, gondoltam kipróbálom ezt is, mivel más amúgy sem jöhet szóba, annyira bevált a Nature Moments termékcsalád. :) Ez sem okozott csalódást, az illata kevésbé kókuszos, de nem baj. Jól habzik, a második mosáshoz alig kell valamennyi. A hajam imádja, nagyon fényes, selymes, puha tőle. Kicsit jobb is, mint a málnás, de nekem az is őt csillag. Nem zsírosít, nem szárít, viszont mintha dúsítaná a vékony szálú hajamat. Tök jó termék, abszolút újravevős!

szirimiri
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 18.

Szanszi

2018. március 11.

Az illata alapján választottam,kellett gyorsan egy sampon sos és nem szerettem volna ezreket költeni rá.
Nagyon meglepett a hatása! Jól tisztít, puha és fényes lett tőle a hajam. Lett egy új sampon kedvencem! :)
Az illata inkább virágos, mint kókuszos. Senki ne várjon kókusz-felhőket! ;)

Szanszi
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 11.

Az illata inkább virágos, mint kókuszos. Senki ne várjon kókusz-felhőket! ;)

eventually

2018. március 6.

Nekem nagyon szép hajam lett tőle :) kicsit olyan érzés, mintha szilikonos samponnal mostam volna meg, akkor szokott ilyen selymes lenni. Nem tudom hogy csinálták így meg, hogy nincs is benne szilikon :D Szuper termék!

eventually
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 6.

audreyenn

2018. február 22.

Jó tartása van a hajamnak tőle, szép fénye, és mintha kevésbé zsírosodna. Vékonyszálú hajam imádja. Nem is értem, nem szoktak a szilikonmentes samponok beválni, de ez nagyon jó. Egy Helia D balzsammal használom, nagyon tetszik. Az illata nekem nem kókuszos.

audreyenn
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 22.

Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.