Schauma

Ár:   699 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. február 5.

Kategória:   Samponok

Intenzív ápoló formula sérült hajra töredezett hajvégekkel. Segít kontrollálni a göndörödő, szálló hajat, csökkenti a haj töredezettségét és segít megelőzni annak újbóli kialakulását. A sima & egészséges kinézetű hajért, a hajtövektől a hajvégekig.

Szilikon-és színezékmentes.

wildrose

2020. február 4.

Enyhe, de nagyon kellemes illatú, géles állagú sampon, jól habzik, jól tisztít és nem szárította a hajam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. február 4.

szabonikolett120

2019. december 2.

Azt hiszem új kedvenc sampont találtam.
Göndörödő,száraz végű hajam van és ennek a samponnak a hatására teljesen egészségesnek hatnak a hajvégeim. Puha lesz és kevésbé töredezett.
3 naponta mostam hajat de mióta ezt használom van,hogy 5 napot is kibír.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 2.

Azt hiszem új kedvenc sampont találtam.
3 naponta mostam hajat de mióta ezt használom van,hogy 5 napot is kibír.

zsoxcore

2019. július 14.

A flakon negyedéig jól teljesített, majd egyik pillanatról a másikra rettentően zsíros lett tőle a hajam már a hajmosás utáni reggelre. Az ecseteim tisztítására használtam el a flakon fennmaradó 3/4 részét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 14.

nikii33

2019. június 11.

Kb 1 hónapja használom, egy előző sampon miatt száraz és hámló lett a fejbőröm. Egy natúr(abb) sampont akartam venni ami helyrehozza a fejbőröm. A hajtöveken használom hetente 2x. Amiota használom rendbejött a fejbőröm és nem szárítja de nem is zsírosítja azt. A hajvégekre nem ebből a samponból használok, mert észrevettem hogy azt nagyon kiszárította ezért egy tejproteines balzsamot is használok mellé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 11.

Lorina

2018. december 9.

Ez a sampon rettenetes,soha többet nem venném újra,az eddigi leggyengébb samponja a márkának amit használtam.Három alkalommal használtam,zsíros,korpás lett tőle a hajam.A férjem is használta,pár alkalom után ő is ezt tapasztalta.Költözött a kukába.
Semmi jót nem tudok róla írni,sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 9.

Semmi jót nem tudok róla írni,sajnos.

gloriaaa

2018. október 25.

Borzasztóan zsírosította a hajam. Bőven adtam neki esélyt, de a végére már a napi hajmosás sem volt elég, a nap végére meg tudtam volna marni magam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 25.

ViviV

2018. szeptember 21.

Elhasználtam, de nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket. A hajam végét kiszárította, és teljesen széttöredezett, ugyanakkor a töve gyorsabban zsírosodott mint előtte. A balzsamjával együtt használtam, de nem nyert.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 21.

Noyko

2018. szeptember 19.

Nem nyerő. Többet vártam. Nem fogott meg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 19.

Nem nyerő. Többet vártam. Nem fogott meg.

llitrim

2018. május 25.

Kuponnal vettem a levendulás társával együtt, féláron. A fejbőröm eléggé érzékeny, a samponok nagy részétől viszket a fejbőröm. Sajnos ez sem kivétel :(. A hajam egyébként szép lett tőle, könnyen fésülhető és selymes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 25.

tamara428

2018. április 9.

A hajhosszamon szépen érvényesült ez az olajokkal feltöltő hatás, de a hajtöveimet nagyon zsírossá tette. Az illatától nem voltam elájulva, de nem büdös. Valahogy elhasználtam, de nem veszem meg újra. Ami nagyon tetszett benne, hogy szilikonmentes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 9.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.