Scholl

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lábápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: guccigirl, Módosítva: 2011. december 8.

Kategória:   Lábápolók

A legújabb technológiájával készült nemcsak puhítja, hanem hidratálja is a száraz, megkeményedett bőrt. Új technológiájának köszönhetően bezárja a nedvességet, ugyanakkor szabadon hagyja lélegezni a bőrt. A terméket bőrgyógyászok fejlesztették ki, illatanyag- és tartósítószer-mentes, nyugodtan használhatják érzékeny bőrűek és cukorbetegek is.

Sabinilla

2013. június 15.

Szeretem ezt a lábkrémet, már két éve megvan, mivel nem tudom rávenni magam a rendszeres lábápolásra, de ez az én hibám, nem krémé:-). Lábanként egy diónyi, vagy kisebb mennyiséget fújok ki belőle és masszírozom be a lábfejembe és a talpamba egyaránt, utána várok 5-10 percet, míg nagyjából beszívódik, majd zoknit húzok és abban alszok reggelig. Muszáj a zokni, mert különben tényleg csúszós lesz tőle a láb és nem szeretek elvágódni se a kövön se a parkettán :-) nagyon jól hidratál és puhítja a bőrkeményedést is. parfümöt nem tettek bele, de az aztán tényleg felesleges lenne ebbe a lábkrémbe.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. június 15.

varga.stella

2012. június 17.

Egész jó termék. Érdekes ez a hab állag, de így viszonylag keveset kell belőle kifújni. Könnyen használható és jó a hatása, hamar beszívódik. Az illata nekem olyan "gyógyszertár illat". Fertőtlenítő vagy ilyesmi. (Hidratálásra a finomítatlan sheavaj pamutzoknival nekem azért jobban bevált, viszont gyorshidratálónak ez teljesen jó)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 17.

csillag

2012. március 31.

Ácsi, ácsi, ácsi ácsi.....Itt, valaki ajánlja mindenkinek az összes scholl termékeket, de NAGYON VIGYÁZNI KELL VELE, mert vannak olyanok, amiket cukorbetegek nem használhatnak!!!!!!!!!!!!
Mindig el kell olvasni a használati utasítást, a tájékoztatót!!!!!!!!!!!!!!!
Nekem elég sok scholl termékem van, kezdve ettől a habtól a vízhólyag tapaszon át a sarokpuhító ecsetelőig stb.., én mindegyikkel meg vagyok elégedve, sokat segítenek...Ezt a habot esti fürdés után használom, utána ugye be a takaró alá, és másnapra nagyon szép hidratált lesz a sarokrésznél a bőr...ha nagy a gáz, használhatod minden nap, de amúgy elég egyszer-kétszer egy héten, szerintem...
Ezt a habot amúgy cukorbetegek és érzékeny bőrűek is használhatják...ötös...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 31.

Mindig el kell olvasni a használati utasítást, a tájékoztatót!!!!!!!!!!!!!!!
Ezt a habot amúgy cukorbetegek és érzékeny bőrűek is használhatják...ötös...

zsolesz

2011. november 20.

Nekem nagyon bevált, de csak esténként szoktam használni, mert egyébként nagyon síkos lesz tőle a lábam. Puhává varázsolja a lábat, az illata annyira nem jó, de szerintem jobb, mint a spray.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 20.

guccigirl

2011. szeptember 21.

Folyamatos használat mellett szuper, megőrzi a láb puhaságát (én radírozás és habkő után használom). Egyszeri alkalomtól persze nem kell csodát várni. Ha jól emlékszem, a használati utasítás egy golflabdányi adagot javasol, nekem ez sok, nagyon sokára szívódik be. Egyébként elég hoszú ideig kitart. Az illata elvileg semleges, de én érzek rajta valamit, ami nem túl kellemes. :D Abban sem vagyok biztos, hogy nincs ettől jobb termék a piacon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 21.

nikoleto

2011. szeptember 20.

Az összes scholl terméket ajánlom bátran mindenkinek,én nagyon meg vagyok elégedve velük

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. szeptember 20.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Urea, Propylene Glycol, Glycerin

Emulgeálószer és felületaktív anyag.