Scholl

Ár:   1722 Ft   Kategória:   Lábápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: quinnie0715, Módosítva: 2012. szeptember 7.

Kategória:   Lábápolók

Védelem a lábszag,-és izzadás ellen. Szabadalmaztatott Neutra-Activ hatóanyaga egyedülálló, semlegesítő összetétellel rendelkezik. Véd a nedvesség és a szagok ellen. Izzadásgátló hatása révén szárazon tartja a lábat. Megelőzi a baktériumok elszaporodását és a gombásodás kialakulását. Bőrgyógyászatilag tesztelt.

szonia

2015. május 15.

Régebben használtam, nagyon sokáig elég volt a tubus és tényleg hatásos. Engem az egyetlen ami picit zavart benne, hogy itt-ott ahol megszárad, kicsit púderesen fehér lett, gondolom ott, ahol kicsit több sikerült belőle, de ez bocsánatos bűn.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 15.

Lena800805

2015. április 23.

Bár alapvetően nem izzad a lábam, amikor a munkahelyemen 14 órát nylonharisnyában és cipőben kell töltenem, akkor elmaradhatatlan a használata. Sőt, biztos, ami biztos, még spray-t is alkalmazok mellé, külön a lábamra, és külön a cipőmbe. Ez a három termék együttesen maximálisan jól teljesít (külön-külön még nem próbáltam őket). Engem szárít, bár azt gondolom, a hármas kombó mellett ez igazán nem csoda.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 23.

AyaDid

2014. július 4.

Kb. négy évvel ezelőtt ajánlották nekem, azóta rendszeresen újraveszem. Egy termék sem bírta ilyen sokáig nálam. Általában ráunok egy termékre és/vagy találok jobbat. Itt ilyenról nem lehet beszélni; afféle "párja nincs" termék, amiből mindig van itthon. Nyáron, szandállal, papuccsal (elsősorban műbörössel) nem annyira érződik a hatása, viszont a cipő-teszteket jól állja. Előnyei:
- gyorsan beszivódik (nem kell zoknival a kézben várni, hogy megszáradjon, és rá lehessen húzni a zoknit - ez a dezodoroknál (Schollnál is) visszatérő probléma)
- sokáig elég (bár elsőre drágának tűnik, reggelente nálam elég kétszer két borsószemnyi "adag")
- gazdaságos (olyan értelemben, hogy amit kinyom az ember, azt fel is használja, ellentétben a dezodorokkal, amiknél a fél adat a levegőbe vész el)
- a kevésbé kellemes (ahogy előttem említették: férfias) illata száradás után eltűnik.

Amit sajnálok, hogy már nem lehet kapni azt a frissebb (talán mentás?) változatot, amit még akkor vettem, amikor először ajánlották nekem ez a gélt. Az átlátszó tubusban volt és sokkal kellemesebb volt az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 4.

Habchók

2013. május 7.

A szaga egész kellemes volt, 2 tubusnyi után intettem neki búcsút, könnyedén le lehetett mosni a kezemről és nem lett Scholl-szagú utána. A hatása ilyen-olyan volt. Szerintem érdemesebb a gyógyszertárakban kapható, kikevert lábizzadás elleni krémeket használni, mert azok hatékonyabbak. Viszont lehet, hogy olyat csak bőrgyógyász által felírt receptre lehet, nem tudom, de aki érdekelt a témában az úgy is utána jár. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 7.

Cicka

2013. május 7.

Egy flakont kipróbáltunk,elhasználtunk,de nem volt 100%-os a hatás.Viszont imádtuk kimondani gyorsan a nevét:solodorkontrol. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. május 7.

quinnie0715

2012. október 5.

Szuper szuper szuper! Teljesen megszünteti az izzadást. Az illata elég férfias, de szerencsére száradás után eltűnik. Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 5.

Gyulladáscsökkentők: Hamamelis Virginiana (Witch Hazel)
Hidratálók: Propylene Glycol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.