Schüssler

Ár:   3490 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   patikák, bioboltok, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: hollieme, Módosítva: 2020. november 30.

Lelőhely:   patikák, bioboltok, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Tisztító hatású, szappanmentes, natúr összetételű habzó arclemosó az arcbőr napi ápolásához, minden bőrtípusra, még az érzékenyre is! Hidratáló hatását a benne lévő Natrium Chloratum Schüssler sónak, valamint az értékes hatóanyagokat tartalmazó bio hamamelisz víznek köszönheti.

• Natrium chloratum Schüssler sóval
  • bio varázsmogyoró (hamamelisz) víz
  • SLS- és vegyszermentes
  • Vegán

Purnima

2021. október 7.

Utoljára az Oxy arclemosó szárította ki így a bőröm 98-ban. Csak azért nem egy csillag, mert legalább a szempillaspirált is lemossa, igaz cserébe szétmarja a szemet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 7.

clairenoctuelle

2021. február 3.

Szuper arctisztító: számomra egyszerűen mind állagra, mind tisztító hatásra tökéletes. Egyáltalán nem szárít és az illata is nagyon kellemes. Biztosan újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 3.

pevi89

2021. január 6.

Régóta keresek habzó arclemosót, valami miatt nekem ez az esti rutinom elengedhetetlen része. Korábban sokáig a Pom-pom hasonló termékét használtam, de abban volt valami fura illat, ami miatt inkább váltottam. Nem bántam meg, ez jobban tetszik. Nem tudom lehetséges-e, de állagra a hab nekem jobban tetszik, keményebb, emiatt amikor felviszem az arcomra sokkal jobban megvan az az érzésem, hogy hab van az arcomon, ami tisztít. Továbbá jobb az adagolója és tetszik, hogy nem intenzív az illata. Még csak 2-3 hete használom, de szerintem újra fogom venni, ha elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 6.

Gyulladáscsökkentők: Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water