Schüssler

Ár:   4490 Ft   Kategória:   Arcápolók
Lelőhely:   patikák, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Homeobubus, az összetevőket feltöltötte: Homeonatura, Módosítva: 2020. január 20.

Lelőhely:   patikák, bioboltok, online
Kategória:   Arcápolók

Fényvédő BB krém olyan összetevőket tartalmaz, amelyek táplálják és védik a bőrt. Egy kiváló smink és bőrápoló termék egyben. Könnyen alkalmazható, selymes textúrája nem tömíti el a pórusokat. Ez a natúr BB krém könnyed textúrája által könnyen és egyenletesen felvihető, mert a pigment molekulák azonos formájúak és méretűek, ráadásul egy szabadalmaztatott eljárással készülnek. Közepes fedést, ezáltal természetes, friss és ragyogó megjelenést biztosít. Védi a bőrt a káros környezeti hatásoktól, optimálisan hidratál, elfedi az apró bőrhibákat a pórusok eltömítése nélkül. A benne található Schüssler ásványi só kombináció (1+8) segíthet az extra hidratálásban és a ránctalanításban.

2 árnyalatban kapható

Schüssler Natúr BB Krém Light
Ár: 2500 , Eladó: nnorka
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, Foxpost, banki átutalás

GoldenJasmine

2020. július 25.

Szerettem volna egy natúrkozmetikai minőségű BB krémet, viszont ez nagy csalódás volt. A legvilágosabb árnyalat is túl sötétnek bizonyult nekem, és púderrel együtt használva kb. egy óra múlva nagyon csúnyán kopott le rólam. Egy kevés izzadságtól már folyik szét az egész, bármennyire is van fixálva. Ha ezt használom, határozottan "öregnek" tűnök.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 25.

natulcien

2020. április 5.

Jelenleg 17 alapozóm, BB, CC-m és egyebem van itthon és rendeget mindent próbáltam eddig is, de azt kell mondjam, ez az aktuális kedvenc. Hatalmas meglepetés volt ez a BB és maga a márka is. Magyar termék, Magyarországon készül, és másnapra megérkezik a rendelés, vannak akciók, szóval én biztos vásárló leszek. Ez a BB sajna csak két árnyalatban kapható, de szerintem én meg fogom venni a világosabbat is és akkor lehet majd nyugodtan kevergetni. A sötétebb medium árnyalat, elég meleg kreolos bőrre való, nekem is csak a nyári színemhez passzol. A kiszerelés praktikus, az INCI hibátlan. A krém híg, folyós, de nagyon jól kenhető. Szeretem az olyan BB-ket amikkel nem kell ügyeskedni, meg ecsettele, blenderrel szórakozni, ezt kézzel szépen be lehet dolgozni a bőrbe. Egységes, csík mentes, és tökéletes lesz a végeredmény. A finishe pedig valami csoda. Természetes matt, de hidratáló ezt még csak az Australian Gold botanical színezett fényvédőjénél tapasztaltam. Gyönyörű a bőrkép amit hagy maga után. Nem kopik, nem fog, nem oxidálódik. Hozzáteszem nekem nincsenek leplezendő bőrhibáim, csak színegységesítésre és ápolásra van szükségem. Szóval szereltem van, hatalmas, ráadásul az ára is nagyon baráti.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 5.

dzsungelszem

2020. április 4.

Update: Azóta is használgatom, lassan fogy. Ha nincs rossz passzban a bőröm akkor egész szép egészséges bőrképet kapok a használatával. Újra viszont továbbra sem venném, mert ebben az árkategóriában van jobb.

Izgatottan vártam hogy kipróbálhassam, de nekem csalódás volt. Talán a színezett hidratáló kevésbé félrevezető, még ha nem is vár az ember lánya akkora fedést. Elhasználom de újra nem veszem. A többi termékükkel meg vagyok elégedve!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 4.

Katarzis

2020. március 12.

Valóban alacsony a fedőképessége, ugyanakkor szépen egységesíti a bőrt. Hígabb az állaga, de lehet vele dolgozni. Kellemes az állaga és jó érzés a bőrnek. Elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 12.

maggiess

2019. július 2.

A medium árnyalatot használom, ami elsőre kicsit sötétnek tűnik a bőrömhöz képest, de ha elkenem, olyan szépen egységesíti az arcbőröm és "egybeolvad vele", mintha ott se lenne. Az is tetszik benne, hogy egyáltalán nem hagy zsíros érzést, nem fénylik, még nagy melegben is bátran kenem fel, mert nem izzad alatta a bőröm, mint azt más BB krémeknél tapasztaltam. Az ECOCERT minősítés és a 10-es fényvédelem pedig még egy extra pluszt ad neki. A fedése viszont nem olyan erős, a nagyobb bőrhibákat nem tünteti el, de én nem is ezért választok BB krémet, arra ott van az alapozó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 2.

elwing88

2019. május 14.

Nagyon jó termék, szép sima, hidratált alatta a bőr vagy legalábbis ilyen bőrképet ad miután fölkeni az ember, nincs maszkhatás nagyon természetes az összkép csak szebb mint az ember saját bőre :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 14.

Hidratálók: Betaine, Glycerin, Magnesium Stearate, Lactose

Természetes, növényi eredetű emulgeáló és emollient hatású összetevő. Az összetevővel elsősorban certifikált, organikus kozmetikumokban  találkozhatunk.