Schüssler

Ár:   2150 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   patikák, bioboltok, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Homeobubus, Módosítva: 2020. január 13.

Lelőhely:   patikák, bioboltok, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A Natrium phosphoricum a szervezet elsavasodásának megakadályozásában játszik szerepet. Napjainkban a szervezet ph értékének savas irányba billenése népbetegségnek számít. Ez a legtöbb esetben a túlzott keményítő, és húsfogyasztásnak köszönhető.

Ha szervezetünk sav- bázis háztartása nincs rendben, levertté, kimerültté válunk, bőrünkön pattanások, miteszerek jelennek meg, bőrünk zsírossá, vagy érdessé válik. Natrium phosphoricum hiány esetén a legjellemzőbb elváltozás a pattanásos, zsíros bőr megjelenése.

-  aloe vera tartalamának köszönhetően hidratál, nyugtat, védi a bőrt a fertőzésektől
- teafaolaj tartalma fertőtlenít és szabályozza a faggyútermelődést
- a hozzáadott levendula olaj pedig a kellemes illat mellett segít a gyulladás lehúzásában

Mira88

2019. szeptember 8.

Update 2019. 09. 08.

Hihetetlen! Minden alkalommal, amikor kipróbáltam egy új krémet, reménykedtem benne, hogy leírhatom majd, amit sokan: ez végre segített. Nem így lett, pedig próbáltam mindenfélét. Hiszek a természet gyógyító erejében, gyógynövényekben, homeopátiában is. Ez a krém valami csoda. Másfél hónapja egy gyulladt pattanásom se volt, ami a krémnek köszönhető. 3 hétig szedtem Schüssler sót tabletta formában is (1, 9, 11), de utaztatás miatt felfüggesztettem. Lehet ezek is segítetettek, a krémet viszont napi szinten használom folyamatosan, reggel és este. Nagyon jól lehet rá sminkelni, szinte azonnal, nincsen illata. Vettem nr. 11-et is, mivel van 3-4 apróbb heg, amit szeretnék eltüntetni. Ár-érték arány tekintetében is fantasztikus. Abszolút 5 csillag.

Az új változatot használom, még csak pár napja. Egyelőre tetszik, hogy gyorsan beszívódik, tudok rá sminkelni, es az illata sem bántó. A márka oldalán nagyon jókat olvastam róla. Mellettem szedem az 1,9,11 számú sókat. Jövök mand update-elni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 8.

Update 2019. 09. 08.

egyedszilvi

2019. június 29.

Már 4 hónapja használom, semmi mást e mellett.
Felére csökkent az arcomon a változó kor miatt(legalabbis csak erre tudom fogni)a sok kinyomandó gombócka, bőr alatti patti stb.S nem is beszélve arról nem drága, s olyan összetevőkből áll, amire nem irritál a bőröm.
16 éves koromtól 30 kb csak a bőrgyógyász által felirt kremet használhattam, utána ez idáig pedig csak a sima gyógyszertárban kikevertet.
Szóval nagyon jó, most vettem nemrég a 2.tubust belőle.Szivből ajánlom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 29.

Már 4 hónapja használom, semmi mást e mellett.
Szóval nagyon jó, most vettem nemrég a 2.tubust belőle.Szivből ajánlom.

dotdorothea

2017. június 10.

Pattanásos bőrre való arctisztító szappanjával használom esténként. A szappan magában kicsit szárít, de a krém ezt a húzódást megszünteti. Tetszenek az összetevői, a krém és a szappan is nekem fél évig biztos kitart. Többször vásároltam újra, megéri várni a hatásért, az összes gyulladt pattanásom eltüntette és már nem jelennek meg újak. Köszönöm!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 10.

Azziz

2017. április 5.

Vettem egyet ebből a krémből, hátha... Egyenlőre tesztelés alatt van, egy hete kenem a fejem ezzel a kencével. Jó zsíros érzésű, ezért csak este használom. Egyenlőre bejött, nincsenek új ragyák, a többit eltüntette. Kíváncsi leszek, ha kifogyok a krémből, újra megveszem-e :) Az illata/szaga rémes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 5.

AlexandraIri

2016. november 2.

Sajnos nálam a kukában landolt.. Kombinált, vízhiányos bőröm van. Amikor először használtam, éreztem, hogy egyáltalán nem egy könnyű kréméről van szó. Amikor felkentem az arcomra, és beszívódott, szörnyen kellemetlen húzó érzést tapasztaltam az arcbőrömön, szabályosan olyan volt, mintha elvonná a vizet a bőrömtől és kiszáradna.. Nem tudom, hogy más bőrtípusra milyen hatással van, de nekem a kombinált, vízhiányos bőrömre rettenetes volt :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 2.

sparksy

2016. június 25.

Hónapok óta használom. Nem rossz termék, de én mostanában feltúrbózom. Aloe verával bekenem az arcom megvárom míg rászárad. Két naponta utána még egy spéci arcmaszkot is felkenek (élesztő, uborka lé és aloe vera belseje összekeverve) . Majd Ilcsi féle feketeszappannal arcmosás. Avonos teafa olajjos stifttel a csúnyább patikra rámegyek aztán ez az arckrém. Ja és heti kétzser hámlasztás. És mostanra már annyivval szebb a bőröm, hogy azt nem tudom elmondani. Tudom ez így leírva bonyulultnak hangzik és rohadt időigényesnek, de nekem nagyon megérte. Probáljátok ki nyugodtan amiket írtam. Ja és nincs valami jó illata az élesztős cuccnak de hatásos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 25.

zsebcuki

2016. május 18.

Mától tesztelés alá vetem a "viszlát zsíros bőr" csomagot. Emellé a krém mellé még volt a csomagban egy szappan szintén Nr.9.-es számmal.(Schüssler arctisztító szappan pattanásos bőrre.)
Később lesz Update :) (addig is 3 csillag)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 18.

Később lesz Update :) (addig is 3 csillag)

Fogtunder

2016. május 16.

Sajnos nem vált be. Zsíros, nehéz és utána még fényesebb a bőröm. Alapozóval nem használható együtt. Nem segített bőröm állapotán, sőt rosszabb lett.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. május 16.

hkitti13

2016. január 29.

Mióta megváltozott az összetétele nagyon jó lett! Én ezt használom minden este, és nincsenek gyulladt pattanásaim, pedig régebben sűrűn előfordult... Sokan írják itt, hogy roszabb lett az arcbőrük mint volt, de azt tudni kell hogy én utána néztem és nemrég változott a krém összetétele, mert a kakaóvajra sokan érzékenyek! Most már nincs benne...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 29.

JudyM

2016. január 25.

Ha nem is csodaszer, de a bőröm zsírosságát rendbe hozta, igaz, használtam mellé az arcradírjukat is, és látványos javulást értem el. Örülök a komedogénmentes összetevőknek és imádom az illatát:)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 25.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopherol, Squalene
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Glycerin, Sorbitol, Sodium Hyaluronate, Lactose

Sorbitol h 1 1

További info az összetevőről a KM-blogon >>