Schüssler

Ár:   4300 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   patikák, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szilvasitimea, Módosítva: 2019. február 19.

Lelőhely:   patikák, bioboltok, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál

"A Schüssler Age Protection intenzív ránctalanító krém 35 éves kor felett ajánlott, növényi őssejttel és emelt hyaluronsav tartalommal. A Schüssler ránctalanító krémben található növényi őssejtek felgyorsítják a hámsejtek anyagcseréjét és növelik annak vízmegkötő képességét, javítják a bőr vérkeringését és gátolják a szövetek korai öregedését. A narancsból kivont növényi őssejtek megállítják és visszafordítják a bőr öregedését, hiszen a sejtek élettartama megnövekszik. Így ezeket gyakran sejtjavító komplexnek  nevezik, mivel nem csak felismerik a sejthibákat, hanem korrigálják is azokat."

Amadea

2017. február 9.

Nem én vagyok a célcsoport, de egy kedves barátnőm megajándékozott egy mintával, gondoltam, kipróbálom éjszakai hidratálónak, nem árt egy kis extra a téli hidegben. Első éjszaka viszketett egy kicsit a bőröm - lehet, hogy csak azért, mert elhagytam a megszokott rutint. Második nap hámlasztás után fél órával kentem fel - reggelre lett egy piros folt az arcomon. Korábban sose volt ilyen, nem hiszem, hogy a párna okozta volna, a hámlasztót meg hónapok óta használom (Paula's Choice), és nem volt vele probléma.
Attól függetlenül, hogy 35 alatti, kombinált bőrű vagyok, furák ezek a tünetek, inkább megváltam a mintától.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 9.

Antioxidánsok: Tocopherol, Squalene
Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract, Aloe Barbadensis Leaf Juice
Hidratálók: Propanediol, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Sorbitol, Lactose, Sodium Hyaluronate

Sorbitol h 1 1