Schüssler

Ár:   2100 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   patikák, bioboltok, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: blackspot, Módosítva: 2020. január 10.

Lelőhely:   patikák, bioboltok, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A Dr. Schüssler-féle Nr.8-as sót (mélyhidratálás) tartalmazó arcradír a természet erejével segít a bőr hatékony ápolásában. A finom szemcséknek köszönhetően gyengéden, ugyanakkor alaposan távolítja el az elhalt hámréteget, ezzel felgyorsítva a bőr sejtjeinek megújulását. Az ekképpen megtisztított bőr nagyobb mértékben képes hasznosítani az értékes tápanyagokat, mint pl.: argán-, avokádó-, és sárgabarackmag olajat, valamint a shea vajat. Az eredmény: egészséges, lágy és ragyogó arcbőr.

makeupqueen1

2020. január 3.

Nekem le kell pontoznom ezt a krémet. Nem erzekeny a bőröm, es sosem szoktam allergiás reakciót kapni semmi krém utan (pedig eleg sokat kipróbáltam mar) de ezután az egesz arcom kipirosodott, feszult es lángolt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 3.

Asianlover

2019. január 22.

Update: az utóbbi időben átminősült testre való bőrradírnak. Hasonlóan a száraz bőrre való szappanjukhoz, ez a bőrradír is egy vastag "krémréteget" - vagy hogy is mondjam - hagy a bőrömön. Felmerült bennem a probléma, hogy hogyan is tudna egy szérum vagy olaj beszívódni, ha már kezdésnek bezárom egy ilyen fókazsírral? Továbbra is nagyon kedvelem, de csak testre.

Hatását tekintve nagyon hasonlít a Bioderma Hydrabio-s bőrradírjához. Az is 5-öst kapott, fele áron ennek sem adhatok mást :)
Eszméletlen műszőlő illata van, tisztára, mint a Hélia-D tokaji aszus gélkrémnek.
Számomra kellemesek a szemcsék, nem túl sok, nem túl kevés, pont jó erősség. Ami érdekes, hogy használat közben csak úgy szívja be a bőröm, többször kell kevés vizet adnom hozzá, hogy ne kössön rá az arcomra. Ilyet edig nem tapasztaltam bőrradírnál. Szívesen fogom elhasználni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 22.

kacibog83

2018. november 23.

Pixi box révén jutottam hozzá. Eleinte nem tartottam annyira jónak, viszont mostanára nagyon megszerettem. Előtte, illetve ezzel felváltva avonos arcradírt használtam, de most már ez lett a favorit. Sok-sok apró szemcse van benne, melyek nagyon alaposan tudják eltávolítani az elhalt hámsejteket. Először csak felkenem az arcomra, mint egy sima krémet, aztán kis idő múlva kezdem finoman masszírozgatni vele az arcom, hogy az értékes hatóanyagok minél jobban érvényesüljenek. Az illata annyira nem tetszik, de ez egyéni ízlés dolga, meg nem is ez a fontos. Használata után selymes arcbőröm lesz, élmény rá kenegetni a hidratálót.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 23.

minaya

2018. október 21.

Aknés bőröm van, amire ugye nem ajánlott a fizikai hámlasztás, vagyis a bőrradír sem. Mégis ez az egyetlen, amit szívesen használok az ajánlás ellenére, mert a szemcséi nagyon finomak, és nem érzem azt, hogy valami lenyúzná a bőrömet - azért persze a gyulladt pattanásokat igyekszem kihagyni. Aprók a szemcsék, de pont annyira, hogy még érezhető legyen, és szerencsére sok is van belőle (nekem a halálom a kevés szemcse, főleg ha nagyok is, mert az csak néhány helyen súrolja már-már fájdalmasan...a lényeg, hogy ez nem ilyen!). Szerintem pont a nagy mennyiségű, apró szemcsék segítenek abban, hogy egyenletesen radírozzon, ne csak foltokban. Krémes, és tápláló -> a könnyű lemosást követően puhának, és hidratáltnak érzem a bőröm, és nem húzódik szárazon. Számomra megfelelő a tisztítása, és ezt főleg a miteszerekre hajlamos orromon érzem leginkább. Az én bőröm is beszívja kicsit használat közben, de én ezt úgy fogom fel, hogy ha nem tetszene neki, akkor nem is akarná ilyen gyorsan magába szívni. ;) Nekem a marcipános/mandulás illata is tetszik.
A beszerzése kicsit nehézkes, de azért újra fogom venni, ha bőrradírra lesz szükségem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 21.

BLili

2018. március 21.

Miután megvettem, pont kezdtem magam beleásni a dél-koreai arcápolási rutinba, ahol intenek a radíroktól, ezért arcra nem, de a dekoltázsra, nyakra elhasználom. Egyébként nem érződik a radírozó hatása, viszont extra jól hidratál, és kellemes illata van. Használat után egyfajta tisztaságérzést hagy maga után. Összességében nem éri meg az árát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 21.

xbarbarella

2018. január 30.

Ajándékba kaptam, és meg voltam vele elégedve. Lehet, hogy nem tökéletes a szaglásom, de engem az illata nem emlékeztetett a barackra, mindig a Parodontax fogkrém jellegzetes íze jutott róla eszembe (persze attól azért jobb). Az állagát viszont nagyon szerettem, a szemcséi nem túl durvák, így puha lesz tőle a bőröm. Sajnos az ára és a nehéz beszerzés miatt nem vettem újra, talán majd egyszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 30.

pipicsirke

2018. január 9.

Ez egy isteni jó arcradír, sajnos már alig van belőle otthon :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 9.

Ez egy isteni jó arcradír, sajnos már alig van belőle otthon :(

Bradshaw

2017. október 12.

Nem szeretem, de elhasználom. Szerintem drága, és ehez képest nem jó termék. Az illata borzalmas. Apró szemcsék.... nekem pont ez nem tetszik. Nekem nem hozza le mindenhol az elhalt hámsejteket. Alapozáskor ez nagyon csúnya. Az állaga túl krémes. Alig tudom lemosni, és még utána is érzek egy filmréteget az arcomon, ami zavar. Nekem nem ad tiszta érzetet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 12.

Marietta1977

2017. október 4.

Szeretem, talán ez az első arcradír amit elhasználtam teljesen. Az illatát imádom, a radírozást jól végzi, felfrissülök a használata után.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 4.

drozsi

2017. szeptember 28.

Most kaptam es probaltam ki eloszor. Elso benyomasom 4 csillagos. Szepen tisztit es hidratal :) szerettem vna ha jobban puhit de az elsodleges celja nem ez

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 28.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopherol, Squalene
Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract
Hidratálók: Glycerin, Sorbitol, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Lactose, Magnesium Stearate

Sorbitol h 1 1