Schwarzkopf

Ár:   1323 Ft   Kategória:   Hajformázók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2012. június 24.

Kategória:   Hajformázók

Erőteljes tartás és kasmírtapintású haj. Száraz és igénybevett haj számára. Hosszantartó hatás, nem ragad, nem hagy nyomot és a haj könnyen kifésülhető. Nem nehezíti el a hajat, védi a kiszáradástól.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

noricza

2021. február 26.

Jó az illata, tök jól tart, tartós még az én zabolázhatatlan hajamon is. Kifésülhető nyom nélkül. Teljesen random vásároltam mivel a kedvenc lakkom már nem volt kapható. Teljesen bevált azóta sem veszek mást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 26.

rosegangela

2019. október 31.

Szeretem, tart, teszi a dolgát. Nem lesz tőle ragacsos a hajam, jó a tapintása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 31.

Szeretem, tart, teszi a dolgát. Nem lesz tőle ragacsos a hajam, jó a tapintása.

Lizz07

2019. június 5.

Az tény, hogy nem lesz tőle beton a hajam, de nem is tartja a frizurát, teljesen mindegy, hogy mennyit fújok belőle. Az illata kellemes, de kb. ennyi. Ha hullámosra csinálom meg a vékony szálú, egyenes hajam, 2 óra múlva teljesen kilógja magát. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 5.

Lilluc

2019. március 14.

Nem is veszek más hajlakkot.
Nem használok gyakran hajlakkot, kb. évi 1 fogy el, de olyankor mindig ezt veszem.
Nagyon kellemes illata van, nem zavaró, könnyen kifésülhető és jól tart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 14.

Nem is veszek más hajlakkot.
Nagyon kellemes illata van, nem zavaró, könnyen kifésülhető és jól tart.

Martu0508

2019. január 6.

A hajvasalòs időszak òta hű társam ez a hajlakk. Akkor a barátnőm ajánlotta ezt a termèket (neki vastag szálù, szögegyenes haja van, nekem pedig vèkony szálù göndör, mindkèt hajtìpuson működik). Ez kb. 7-8 ève volt, ès bár azòta a hajvasalást elhagytam, alkalmakkor bevetem ezt, ès azòta semmi mást nem pròbáltam. Tènyleg hosszan tart, nem nehezìti el a hajam, fejbőrirritáciòt nem vettem èszre. Ami kifejezett előnye, hogy rendesen ki lehet fèsülni, a használata után nem kell azonnal hajat mosni. A kasmìr tapintás a termèkleìrásban azèrt tùlzás, de nálam ez A hajlakk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 6.

Ri2

2018. október 15.

Szerintem a taft a legjobb hajlakk. Már több fajtáját kipróbáltam. Mindegyikről elmondhatom, hogy nagyon tartós. Ha befújom vele a hajam az úgy is marad. Egyetlen hibájuk hogy ragacsosak. Valamit valamiért...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 15.

nagynomy

2018. augusztus 10.

Tartós az biztos, sajnos kiül a hajra, amit nehéz kimosni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

Tartós az biztos, sajnos kiül a hajra, amit nehéz kimosni.

Genever

2018. július 19.

Egy családi eseményre vettem mert nem volt kedvem fodrászhoz menni , amúgy magamtól soha nem használok hajlakkot.
A pozitívuma hogy az ígéretét betartja, tartotta a hajamat, könnyen ki lehetett fésülni és viszonylag olcsó volt de kb ennyi. A negatív tapasztalataim súlyosabbak: amíg nem száradt meg nagyon ragadt de ezt még nem tartottam nagy problémának mert alig pár perc alatt elmúlt, DE ami kivágta nálam a biztosítékot az az, hogy a használata utána több mint egy hónapig hiába a többszöri és jó alapos hajmosás a fejbőröm iszonyatosan viszketett és korpa is megjelent itt-ott pedig nem szokott lenni.
Szóval hiába teljesítette az ígéretét nem tudok nyugodt szívvel több csillagot adni mint 1 mert eléggé megkeserítette az életemet abban az időszakban, mindezt ráadásul 1 használat után, úgy h javarészt hajközéptől hajvégig fújtam csak, a tövekre csak nagyon minimális mennyiség jutott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 19.

madaras

2018. május 24.

Csatlakozom az előttem szólóhoz. Tényleg jó. Elég vastag szálú hajam van és sok,amihez eléggé sok hajformázó kell. Ez nálam teljesen bevált.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 24.

Preesty

2018. január 15.

Sok hajlakkot kipróbáltam már, de ez nagyon bevált, erős tartást ad és finom az illata. A titka, hogy nagyon keveset kell belőle fújni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 15.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate
Vitaminok: Panthenol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.