Schwarzkopf

Ár:   1323 Ft   Kategória:   Hajformázók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gedit60, Módosítva: 2012. június 24.

Kategória:   Hajformázók

Látható, hosszantartó Push-up Hatásért a hajtövektől. A Taft Volume most kollagént tartalmaz és kettős dús hatást eredményez a haj elnehezítése nélkül. A mega erős tartásért nyom nélkül.

SanniElf

Korcsoport: < 18
2019. augusztus 10.

Nagyon szeretem, minden hajmosás után belemaszírozok egy fél tenyérnyit a hajamba. Elképesztően megemeli a töveket és ki is tart a következő hajmosásig. Az illata is nagyon kellemes. Szuper kis termék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. augusztus 10.

mlexa

2019. március 21.

Tartani tart, az igaz, de nagyon összeragasztja a hajam, alig lehet kigubancolni nap végén... :( Illetve az illata is nagyon erős számomra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 21.

monett

2019. január 30.

Már évek óta Taft hajlakkot használok a vékony szálú, tartás nėlküli hajamra. Volt, hogy elcsábultam más irányba, de mindig megbántam, egyelőre csak a Taft az, ami biztosítja a tartását, ezen kívül nem kell belőle óriåsi mennyiség és nem károsítja a szálakat a mindennapi használat mellett sem. Nem nagyon veszek észre különbséget a márka különböző tipusai között, ezeket is nėha váltogatom, de mivel erre van råírva, hogy dús hatást kelt, hát őt veszem leggyakrabban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 30.

EvelinV5

2017. szeptember 28.

Jól fixál, bár lehetne tartósabb is, nekem az illata sem rossz.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 28.

Jól fixál, bár lehetne tartósabb is, nekem az illata sem rossz.

Bocika

2017. szeptember 6.

Nem csodaszer, de korrekt termék, és Glamour-napok vagy Joy-napok kuponnal kifejezetten olcsó. Én olyankor szoktam fél évre előre bevásárolni belőle. Szeretem, hogy nem agresszív az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. szeptember 6.

saraanna

2017. augusztus 7.

Sose próbáltam még más hajlakkot, nem is tudom miért, ezt szoktam meg otthon, évek óta ezt használtam, mikor kellett. Talán legközelebb kipróbálok valami mást, én szeretem, nem zsírosodik tőle a hajam, kellemes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 7.

ramonanagy0669

2017. június 12.

A Taft hajlakkokat szeretem, mert csak ezek tartják meg a hajam.
A hajhabjával együtt vettem meg, de az se meg ez se akar nagyon beválni.
Nekem ez nem tartja meg a hajam.
Befújom vele és már egy perc után össze esik a hajam. Ha azt akarom, hogy 10 percig tartsa meg a hajam, akkor a felét rá kell fújnom... szóval így az ára egyátalán nem gazdaságos. Igaz glamour kedvezménnyel már más a helyzet, de az sincsen minden hónapba.
Maradok a Taft hajlakkoknál, de nem ennél, hanem a Keratinos változatnál ( világos barna, bézses színű a csomagolása).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 12.

A Taft hajlakkokat szeretem, mert csak ezek tartják meg a hajam.
A hajhabjával együtt vettem meg, de az se meg ez se akar nagyon beválni.
Nekem ez nem tartja meg a hajam.

hedjulaa

2017. február 15.

Ha hajlakk, akkor ez kell! Tartós, pont eléggé tapaszt és az illata is nagyon finom (zöld alma szerű, végre nem a régi megszokott fullasztó fodrász szalon illat).

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 15.

berniponi

2016. szeptember 15.

Kevés hajlakk tartja a hajam, viszont ő közéjük tartozik. Bár nem vagyok egy rendszeres hajlakk használó, de csinálja amit kell. Dúsítani nem dúsít, nem vettem észre ragacsos hatást, az illatát pedig a nagy tömeggel ellentétben kifejezetten szeretem:D Nem egy hűha, tudnék élni nélküle, de egynek elmegy :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 15.

AkInImOd

2016. szeptember 11.

Évek óta tupir fixálására használjuk, mivel az extra makacs hajat segíti megtartani. Én most már a hullámosításom fixálására is használom utolsó lépésként - valamivel megnöveli az Osis+ hatékonyságát, az esti bulikba és másnapra szép megjelenést biztosít a frizurámnak. Azonban a tupir mindig is kiszedhetetlen volt vele, illetve nehezen kifésülhető a hajból, nálam kócolódást okozhat. Az illata kellemes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 11.

Vitaminok: Niacinamide, Panthenol