Schwarzkopf

Ár:   1323 Ft   Kategória:   Hajformázók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gedit60, Módosítva: 2012. június 24.

Kategória:   Hajformázók

Látható, hosszantartó Push-up Hatásért a hajtövektől. A Taft Volume most kollagént tartalmaz és kettős dús hatást eredményez a haj elnehezítése nélkül. A mega erős tartásért nyom nélkül.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

klaudiapanczel

2024. április 17.

Vékonyszálú hajra nem ajánlom (annak ellenére, hogy a flakonok ez szerepel: For fine hair), ugyanis én nehezen tudtam eltalálni azt a mennyiséget, ami tart, ugyanakkor nem ragad tőle össze a hajam. Az esetek nagyrészében a hajlakkozás során a frufrum összeállt egy kemény, ragacsos hajcsomóvá, ami finoman fogalmazva sem a legesztétikusabb látványt nyújtotta.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. április 17.

izabella73

2023. március 25.

Eddig használt hajlakkok közül ez vált be legjobban, dúsító hatása az én hajamon minimális, viszont nem ragad, egész nap tart és könnyű kifésülni.Illata is kellemes, nem kell fuldokolni tőle, bár én nem szoktam egyszerre sokat használni belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. március 25.

Stenico

2022. április 11.

Mini változatot vettem belőle, mert a nagy kiszerelésekkel mindig meggyűlik a bajom. Kellemes az illata, nem ragad, észrevétlenül tart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. április 11.

Jelizz

2021. február 20.

Sose voltam hajlakkos tipus , de megtalaltam a kedvenc hajlakkomat! Jo az illata igazi "most leptem ki a fodrasztol es szep a hajam,, erzem hogy rajta van a hajamon de nem ragad , nem nehez, fenyes lesz tole a hajam. Igaz hogy szarit , es nem a legtartosabb lakk megis nagyon szeretem.Minimalisan dusit. (en az uj formulat hasznalom amibe van bambusz es kolllagen ezis bejon)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 20.

ausmorzs

2020. január 3.

Hirtelen kellett hajlakkot venni és inkább egy nagy márka mellett döntöttem. Jól rögzít és láthatóan megemeli a hajtöveket. Nem ragad és könnyű kimosni. Az illata sem rossz. El fogom használni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 3.

SanniElf

2019. augusztus 10.

Nagyon szeretem, minden hajmosás után belemaszírozok egy fél tenyérnyit a hajamba. Elképesztően megemeli a töveket és ki is tart a következő hajmosásig. Az illata is nagyon kellemes. Szuper kis termék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 10.

mlexa

2019. március 21.

Tartani tart, az igaz, de nagyon összeragasztja a hajam, alig lehet kigubancolni nap végén... :( Illetve az illata is nagyon erős számomra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 21.

monett

2019. január 30.

Már évek óta Taft hajlakkot használok a vékony szálú, tartás nėlküli hajamra. Volt, hogy elcsábultam más irányba, de mindig megbántam, egyelőre csak a Taft az, ami biztosítja a tartását, ezen kívül nem kell belőle óriåsi mennyiség és nem károsítja a szálakat a mindennapi használat mellett sem. Nem nagyon veszek észre különbséget a márka különböző tipusai között, ezeket is nėha váltogatom, de mivel erre van råírva, hogy dús hatást kelt, hát őt veszem leggyakrabban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 30.

EvelinV5

2017. szeptember 28.

Jól fixál, bár lehetne tartósabb is, nekem az illata sem rossz.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 28.

Jól fixál, bár lehetne tartósabb is, nekem az illata sem rossz.

Bocika

Korcsoport: >54
2017. szeptember 6.

Nem csodaszer, de korrekt termék, és Glamour-napok vagy Joy-napok kuponnal kifejezetten olcsó. Én olyankor szoktam fél évre előre bevásárolni belőle. Szeretem, hogy nem agresszív az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. szeptember 6.

Hidratálók: Niacinamide
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Mesterséges olaj, amit bőrpuhító (emolliens), sűrítő, és sikosító (a krémet könnyebben kenhetővé tevő) anyagént használnak. A zsíros bőrűeknek és pattanásokra hajlamosaknak érdemes kerülni, mert komedogén (pattanásokat okozó) és pórus elzáró összetevőnek számít.